Black BOX slapta kamera su PIR davikliu

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

130,00 €

AKCIJA: Micro SD 32GB dovanų

Techniniai parametrai:

 

 • Nuotolinė vaizdo peržiūra: TAIP
 • Vaizdas įrašymas su garsu
 • Objektyvas: OV9712 2mpx
 • Naktinis matymas: 5m atstumas
 • Vaizdo kokybė: peržiūra: HD 1920*1080
 • Nuotraukų rezoliucija: 1920*1080
 • Objektyvas: 90 laipsniu matymo kampas
 • Vaizdo įrašas : 1val. 1gb
 • Kadru skaičius : 25FPS
 • Pranėšimai aptikus judėsi ( Push notification )
 • Kortelės palaikimas :nuo 4GB iki  128 GB (kortelės rinkinyje nėra)
 • Vaizdo stebėjimas: Telefonu arba kompiuteriu ( gyvai internetu) 
 • Veikimo laikas: - nuo maitinimo 24/7
 • Beterija: 5000 mAh ( be maitinimo veikia 10 valandų )
 • Judesio aptikimas: TAIP,
 • Kompresijos formatas: AVI H.264
 • Video formatas: Avi
 • Sistemos: „ iOS”, „Android”, „Windows”
 • Programa: yra
 • Maitinimas: vidinė arba išorinė baterija; 5V maitinimo lizdas
 • Wi-Fi : Yra
 • GARANTIJA 12 mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Panaudojimas: Savo, vaikų apsaugai.

Slapta užmaskuota kamera, veikianti per Wi-fi tinklą

Slaptų kamerų naudojimas šiandien anaiptol nėra naujiena, o jų pritaikymo galimybės yra neribotos: dažnai turime neigalius sergančius tėvus, gyvename atskirai, kameros leidžia padėda stebėti per nuotolį. Namuose palikti nepilnamečiai vaikai dažnai prikrėčia išdaigų, kameros padeda apsaugoti vaikus Kai pasirenkamos pastebimos kameros, ne visada yra įmanoma sužinoti, kaip tam tikri asmenys elgiasi tuomet, kada nėra stebimi, ir t.t. Būtent todėl slaptos kameros naudojimas tikrai dažnais atvejais gali būti pačia geriausia išeitimi: toks įrenginys visuomet padeda gauti pageidaujamos informacijos arba užtikrinti patalpose esančių daiktų saugumą. Slapta užmaskuota kamera, veikianti per Wi-fi tinklą, visada gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu: šį prietaisą yra labai paprasta naudoti, o jį pritaikyti galima ne tik gyvenamosiose patalpose, bet taip pat ir biuruose, ir t.t.

Fiksuojamų vaizdų stebėjimas realiuoju laiku

Slapta užmaskuota kamera suteikia galimybę fiksuojamus vaizdus stebėti realiuoju laiku: visai nesvarbu, kur jūs būsite, bet kada galėsite prisijungti prie programėlės, ir pasidomėti, kas šiuo metu vyksta jūsų stebimoje aplinkoje. Jei tik kiltų įtarimas, stebimoje patalpoje gali vykti kažkas svarbaus, galėsite prisijungti prie aplikacijos. Žinoma, ne kiekvienas mūsų gali pasigirti pakankamai stipria nuojauta, todėl  slapta kamera džiugina dar viena labai svarbia funkcija – PIR judesio davikliais, kurie aptinka judesį, ir apie tai informuoja pranešimu. Jums nereikės nuolatos stebėti, ar patalpose kas nors vyksta, nes pranešimus gausite tik tada, kuomet stebimoje aplinkoje kas nors vyks.

Nenutrūkstamas vaizdo įrašymas

Nors slapta kamera veikia per Wi-fi tinklą, ir prisijungus prie programėlės visada galima stebėti, kas šiuo metu vyksta patalpose, tačiau kartais nutinka ir taip, kad interneto tiekimas netikėtai sutrinka. Tokiu atveju negalėsite stebėti vaizdų realiuoju laiku, tačiau tai tikrai nereiškia, kad užfiksuoti vaizdai jūsų nepasieks: vaizdo įrašymas vyksta nepertraukiamai, todėl galėsite bet kada juos perkelti į kompiuterį, ir pasidomėti, kas vyko stebimoje aplinkoje. Slapta kamera palaiko net iki 128 GB talpos microSD korteles, todėl turėsite galimybę sukaupti iš tiesų didelį kiekį informacijos.

Talpi kameros baterija

Slapta užmaskuota kamera pasižymi itin talpia baterija (net 5000 mAh), todėl tai leidžia be įkrovimo įrašinėti vaizdą net iki 10 valandų. Jei baiminatės, kad dėl išsikrovusios baterijos nepavyks užfiksuoti ko nors svarbaus, galite pajungti kamerą į maitinimo tinklą, ir tokiu atveju vaizdų įrašymas bus vykdomas 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę.

Naktinio matymo funkcija

Vaizdo įrašų fiksavimas gali būti aktualus ne tik šviesiuoju paros metu, bet taip pat ir naktį, todėl ši slapta kamera tikrai gali būti palankiu pasirinkimu: tamsoje kamera gali fiksuoti vaizdo įrašus 5 metrų spinduliu, taigi,  net ir nesant pakankamam apšvietimui tikrai nepraleisite nieko svarbaus. Tamsiuoju paros metu užfiksuotų vaizdų kokybė taip pat bus pakankamai gera, todėl tikrai nebūtina užtikrinti, kad patalpose visuomet būtų šviesu.

Aukšta vaizdo įrašų kokybė

Renkantis kamerą vaizdo įrašų kokybė neretai yra vienas svarbiausių kriterijų, todėl ši slapta kamera gali būti vienas palankiausių pasirinkimų. Vis dėlto, tikrai neverta nuogąstauti, kad vaizdo įrašai atminties kortelėje užims pernelyg daug vietos: H.264 vaizdo įrašų koduotė leidžia  taupiai įrašyti informaciją (valanda vaizdo įrašo užima maždaug 1 GB atminties).

Didelės pritaikymo galimybės

Slapta užmaskuota kamera patalpose gali būti naudojama labai įvairiais tikslais: kai norima sužinoti, ar darbuotojai elgiasi tinkamai ir darbo metu neužsiima pašaline veikla, kai kyla dvejonių, ar į namus ateinanti auklė nevagiliauja ir deramai elgiasi su jūsų atžalomis, ir t.t. Slaptos kameros puikiai pasiteisina ir tuomet, kada norima sužinoti, ką namuose veikia vaikai, ar įsitikinti, kad antroji pusė yra ištikima. Kiekvienu konkrečiu atveju slapta kamera gali būti pritaikoma asmeninėms reikmėms, todėl tikrai verta pasvarstyti apie tokią galimybę.

Įsigykite slaptą kamerą jau dabar

Geriau būti atsargiems nei draskomiems abejonių, todėl slaptos kameros įsigijimas gali būti naudingas tikrai įvairiose situacijose. Šiandien slapto filmavimo įrenginius galima įsigyti iš tiesų palankiomis kainomis, todėl neleiskite, kad jus užvaldytų dvejonės – slapta kamera padės greitai ir paprastai gauti rūpimą informaciją.

Panašios prekės

Related articles on blog