Dūmų detektorius su slapta kamera veikiantis 4g ryšių ( su sim kortele) Padidinti

4g kamera užmaskuota dumų daviklyje su SIM

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

159,00 €

Techniniai parametrai:

 

 • Nuotolinė peržiūra: TAIP
 • Vaizdas įrašomas su garsu
 • Vaizdo kokybė: peržiūra: FULL HD1080P,
 • Peržiūrėti vaizdus galima: telefonu, kompiuteriu ir planšetiniu kompiuteriu
 • Optika: 3,7mm
 • Pranešimai į telefoną: Yra
 • Sim kortelės lizdas: Yra
 • Naktinio įrašymo funkcija: Yra
 • Judesio aptikimo režimas: TAIP (skaitmeninis)
 • Stebėjimo kampas: 90 °
 • Palaikoma kortelė: iki 128gb (kortelės nėra)
 • Kompresijos formatas: AVI H.264
 • Palaikomos sistemos: „iOS“ „Android“ „Windows“
 • Programa mob. įrenginiams: Yra
 • Maitinimo būdai:  lizdas (5 V)
 • Wi-Fi : Yra
 • Įrašymo valdymas:  bet kuriuo išmaniuoju įrenginiu (telefonas, kompiuteris ar planšetinis kompiuteris).
 • Garantija 12 mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Dūmų detektorius su  4g  slapta kamera

Saugumo užtikrinimas yra svarbus kiekvienam mūsų, todėl nieko keisto, kad stebėjimo kamerų naudojimas įgyja vis didesnį populiarumą. Stebėjimo kamerų pritaikymas yra labai platus: jos gali būti naudingos tuomet, kada norima, kas vyksta patalpų viduje ar jų išorėje. Kartais yra siekiama, kad kamera būtų kiek įmanoma mažiau pastebima ar net užmaskuota, todėl dūmų detektorius su  4g slapta kamera gali būti tikrai palankiu pasirinkimu. Šią kamerą galima pritaikyti kone kiekvienoje patalpoje – dūmų detektorius tikrai nesukels jokio įtarimo.

Kamerai tinka visos SIM kortelės

Pastaruoju metu vis didesnio susidomėjimo sulaukia kameros, veikiančios su SIM kortelėmis: naudotis tokiomis kameromis yra labai paprasta ir patogu. Tereikia pasirinkti tam tikro operatoriaus SIM kortelę, ir netrukus galėsite pradėti fiksuoti vaizdo įrašus. Dūmų detektorius su 3g 4g slapta kamera gali būti naudojamas net ir tose vietovėse, kuriose nėra Wi-fi  ryšio – svarbiausia pasirūpinti, kad pasirinktas SIM kortelės operatorius užtikrintų mobiliojo interneto veikimą.

Plačios pritaikymo galimybės

Dūmų detektorius-slapta kamera yra skirtas naudoti patalpų viduje. Šį įrenginį galite pritaikyti savo namuose ar sodo namelyje, biure, ir t.t. Panaudojimo galimybės yra tikrai nemažos: kamera gali būti pritaikyta auklės ar kitų asmenų darbo stebėjimui, taip pat kamerą galima naudoti biuruose, kuriuose siekiama įsitikinti darbuotojų sąžiningumu, ir t.t. Ne visada yra paprasta išsiaiškinti, ar tam tikri asmenys yra tikrai sąžiningi, todėl slapta kamera gali būti tikrai palankia išeitimi.

Paprastas kameros paruošimas

Tikrai neverta nuogąstauti, kad kameros naudojimas gali pareikalauti pernelyg ilgo instrukcijos analizavimo: tereikia įstatyti pasirinkto operatoriaus SIM kortelę, ir netrukus galėsite naudotis visais kameros teikiamais privalumais. Dūmų detektorius su 3g 4g slapta kamera gali būti naudojamas tose vietose, kuriose gali būti naudingas dūmų aptikimas (pavyzdžiui, virtuvėje ar kitoje patalpoje, kurioje yra vertingų daiktų): tokiu atveju galėsite būti visiškai ramūs, kad kamera nesukels jokio įtarimo.

Neribotas veikimo atstumas

Slapta 3g 4g kamera džiugina ir tuo, kad jos veikimo atstumas yra neribotas: visai nesvarbu, kur jūs būtumėte, visada galėsite prisijungti prie programėlės ir pasidomėti, kas šiuo metu vyksta jūsų stebimoje patalpoje. Stebėti fiksuojamus vaizdus galėsite iš bet kurio pasaulio kampelio, todėl jums nereikės nuogąstauti, kad dėl atostogų kitose šalyse praleisite kažką svarbaus.

Judesio aptikimo funkcija

Žinoma, niekas neturi laiko nuolatos stebėti fiksuojamus vaizdo įrašus, todėl naudinga rinktis tokias slaptas kameras, kurios turi judesio aptikimo funkciją. Pasirinkę dūmų detektorių su slapta 3g 4 g kamera galėsite gauti pranešimus, kuomet patalpoje yra aptinkamas judesys: jums nereikės nuolatos tikrinti, ar šiuo metu kas nors vyksta, todėl galėsite sutaupyti tikrai nemažai laiko.

Galimybė rinktis didelės talpos atminties kortelę

Renkantis stebėjimo kamerą gana dažnais atvejais svarbiu kriterijumi tampa ir tai, koks gali būti maksimalus atminties kortelės atminties palaikymas. Dūmų detektorius su 3g 4g slapta kamera palaiko net iki 128 gigabaitų MicroSD korteles, todėl tai suteikia galimybę užfiksuoti iš tiesų didelį kiekį vaizdo įrašų, kuriuos vėliau galima perkelti į kompiuterį.

Užtikrinkite patalpų saugumą

Šiandien pasirūpinti savo saugumu yra kaip niekad paprasta, nes turime galimybę naudoti įvairius įrenginius, galinčius padėti sužinoti, kas šiuo metu vyksta vienoje ar kitoje patalpoje. Pasirinkę slaptą kamerą vaizdus galėsite stebėti be jokio įtarimo, todėl patalpose esantys asmenys nežinos, kad yra stebimi, ir elgsis taip, kaip yra įpratę.

 

Panašios prekės