4g kamera užmaskuota signalizacijos judėsio daviklyje su SIM

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

159,00 €

Techniniai parametrai:

 

 • Nuotolinė peržiūra: TAIP
 • Vaizdo įrašymas su garsu
 • Vaizdo kokybė: peržiūra: FULL HD1080P,
 • Peržiūrėti vaizdus galima: telefonu, kompiuteriu ir planšetiniu kompiuteriu
 • Optika: 3,7mm
 • Pranešimai į telefoną: Yra
 • Sim kortelės lizdas: Yra
 • Naktinio įrašymo funkcija: Yra
 • Judesio aptikimo režimas: TAIP (skaitmeninis)
 • Stebėjimo kampas: 90 °
 • Palaikoma kortelė: iki 128gb (kortelės nėra)
 • Kompresijos formatas: AVI H.264
 • Palaikomos sistemos: „iOS“ „Android“ „Windows“
 • Programa mob. įrenginiams: Yra
 • Maitinimo būdai:  lizdas (5 V)
 • Wi-Fi : Yra
 • Įrašymo valdymas:  bet kuriuo išmaniuoju įrenginiu (telefonas, kompiuteris ar planšetinis kompiuteris).
 • Garantija 12 mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Judesio jutiklyje užmaskuota 3g 4 g  kamera

Slaptų kamerų naudojimas gali būti aktualus labai įvairiose situacijose: kai norima įsitikinti, kad įmonės darbuotojai elgiasi tikrai sąžiningai, kai reikia įsitikinti, kad į namus ateinanti auklė ar kitas asmuo elgiasi etiškai, ir t.t. Judesio jutiklis su užmaskuota 3g 4g kamera – tai viena palankiausių galimybių, kuri padeda įsitikinti, ar tam tikri žmonės yra tikrai verti jūsų pasitikėjimo. Tokią  kamerą galima įrengti įvairios paskirties patalpose, ir nesibaiminti, kad kamera bus pastebima: būtent tai leidžia užtikrinti, kad nebus praleista nieko svarbaus, o jūs galėsite peržiūrėti patalpose užfiksuotus vaizdo įrašus. Kamera veikia neribotu atstumu, todėl tai garantuoja dar efektyvesnį naudojimąsi.

Kamerą paruoškite dar paprasčiau

Įsigiję judesio jutiklyje užmaskuotą kamerą galėsite iš karto pradėti naudotis šiuo įrenginiu – kameros paruošimas yra labai paprastas ir nereikalaujantis ypatingų pastangų. Kamerai tinka visos SIM kortelės, todėl turėsite galimybę pasirinkti bet kurį mobiliojo ryšio tiekėją, kuris taip pat gali pasiūlyti ir mobilųjį internetą. Judesio jutiklį su slapta integruota kamera galima naudoti ir tose vietovėse, kur nėra Wi-fi ryšio (pavyzdžiui, atokioje sodyboje): tereikia pasirūpinti, kad operatorius tiektų mobiliojo interneto paslaugas.

Galimybė stebėti vaizdus realiuoju laiku

Dalis stebėjimų kamerų suteikia galimybę vaizdus stebėti tik tada, kai jie bus perkeliami į kompiuterį, tačiau gana dažnais atvejais įvairius pažeidimus norima užfiksuoti iš karto. Būtent todėl puikiu pasirinkimu gali būti judesio daviklyje užmaskuota slapta kamera, leidžianti stebėti vaizdo įrašus realiuoju laiku. Jums tereikės prisijungti prie specialios programėlės, ir netrukus galėsite stebėti vaizdo įrašo transliaciją – tą galėsite padaryti iš bet kurios pasaulio vietos bet kuriuo paros metu.

Judesio daviklio funkcija

Įrenginys su užmaskuota 3g 4g kamera turi labai naudingą funkciją – judesio aptikimą. Ši galimybė palanki tuo, kad apie aptiktą judesį jūs būsite informuoti pranešimu, todėl galėsite pasidomėti, kas šiuo metu vyksta stebimoje patalpoje. Nors stebėti vaizdo įrašų transliaciją galima nuolatos, tačiau tai ne visada yra būtina: kai patalpose nieko nėra, paprasčiausiai nėra poreikio gaišti laiką stebint transliaciją. Kas kita, jei į patalpas kas nors ateina: tam tikrais atvejais tai gali padėti užfiksuoti įsilaužimą ar kitą neleistiną veiklą. Vaizdo įrašai yra pakankamas padarytų nusižengimų įrodymas, todėl naudoti slaptą kamerą yra iš tiesų naudinga.

Net iki 128 GB atminties kortelės palaikymas

Kameros užfiksuoti vaizdai gali būti perkeliami į kompiuterį, todėl gana dažnais atvejais yra aktualu ir tai, kokią atminties kortelės talpą gali palaikyti įrenginys. Judesio daviklis su užmaskuota 3g 4g kamera leidžia naudoti net iki 128 GB talpos MicroSD atminties korteles, todėl galėsite saugoti iš tiesų nemažai medžiagos. Perkelti duomenis galėsite vos per kelias akimirkas, ir prireikus vaizdo įrašus galėsite peržiūrėti dar ir dar kartą.

Kokybiškas vaizdo fiksavimas

Judesio daviklis su užmaskuota 3g 4g kamera užtikrina itin gerą vaizdo kokybę, tad galite būti visiškai ramūs, jog prireikus nebus sudėtinga identifikuoti nusikaltėlių tapatybę. Visai nesvarbu, kokio pobūdžio įrodymus siekiate surinkti, galite net neabejoti, kad slapta kamera leis tą padaryti tikrai sklandžiai.

Pasirūpinti saugumu dar niekada nebuvo taip paprasta: slaptos kameros įrengimas nereikalauja ypatingai didelių pastangų, o vaizdų stebėjimas galimas 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę. Judesio daviklyje užmaskuotą slaptą kamerą galite įsigyti tikrai palankia kaina, todėl nepraleiskite progos užtikrinti dar didesnį tam tikrų patalpų saugumą.

Panašios prekės