Pakrovėjas slapta kamera su WI FI

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

114,00 €

129,00 €

-15,00 €

AKCIJA: Micro SD 32GB dovanų

Techniniai parametrai:

 • Atminties kortelių palaikymas: mikro SD / SDHC iki 128GB (neįtrauktas)
 • Vaizdo įrašymas su garsu
 • Įrašymo raiška: pilnas HD 1920x1080px
 • modemo imitacija
 • Vaizdo formatas: AVI | max 25fps
 • Vaizdo raiška: JPEG 1280 x  720 px
 • Žiūrėjimo kampas: 120 °
 • Garsas: mikrofonas su triukšmo slopinimo funkcija
 • Prijungimo standartas: USB
 • Naktinis matymas 6 metrai
 • Stebėjimas internetu gyvai ( per mob. Aplikaciją)
 • Judėsio daviklis
 • Vaizdo įrašo pastovus įrašymas ( ant viršaus)
 • Vaizdo įrašo kodavimas : H264
 • Komplektacija: Wifi kamera ( imitacija), micro SD kortelių skaitytuvas, usb kabelis, maitinimo blokelis
 • Išmatavimai: 4,8 x 4,8 x 6,9 cm
 • GARANTIJA 12 mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Panaudojimas: Savo, vaikų apsaugai.

Slaptų kamerų naudojimas praverčia labai įvairiose situacijose:  kai norima sužinoti, kokia veikla užsiima nepilnamečiai vaikai, kai norima įsitikinti, kad vyresnio amžiaus asmenys namuose yra saugūs, ir t.t. Slapta kamera padeda nepastebimai fiksuoti vaizdo įrašus, kurie gali būti stebimi realiuoju laiku. Nors slaptos kameros neretai asocijuojasi su šnipinėjimu, tačiau tokia galimybė tikrai dažnose situacijose neretai gali užtikrinti saugumą.

Plačios pritaikymo galimybės

Slapta kamera-telefono įkroviklis gali pagelbėti stebint auklės, namų tvarkytojos ar kitų į namus ateinančių asmenų veiklą. Natūralu, kad nepažįstami žmonės ne visada kelia pasitikėjimą, todėl slapta kamera padeda išvengti galimų vagysčių ar kitų nusikaltimų. Kiekvienas mūsų tikisi, kad samdomi darbuotojai bus sąžiningi ir tinkamai atliks savo darbą, todėl slapta kamera gali padėti išsklaidyti abejones. Kartais slaptų kamerų naudojimas pasiteisina ir biuruose ar kitose įstaigose: jei kyla abejonių dėl tam tikrų darbuotojų sąžiningumo, šis slaptas įrenginys gali padėti paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus. Slapta kamera gali padėti surinkti tam tikrus įkalčius, kurie gali praversti teismo procese ar tiesiog siekiant įrodyti tam tikrų asmenų nesąžiningumą. Slaptos kameros taip pat yra naudojamos ir tada, kuomet norima užtikrinti vaikų ar pagyvenusių asmenų saugumą: naudodami tokią kamerą galėsite sužinoti, ką jie veikia likę vieni, todėl tai leis užkirsti kelią galimoms nelaimėms.

Nepastebimas įrenginys

Užmaskuotos slaptos kameros visuomet praverčia tada, kuomet siekiama nepastebimai fiksuoti vaizdo įrašus. Slapta kamera-mobiliojo telefono įkroviklis gali būti tikrai palankiu pasirinkimu: net 90 procentų žmonių mobiliojo telefono įkroviklį palieka įjungtą į elektros lizdą, tad niekas nė neįtars, kad šis daiktas yra skirtas vaizdo įrašų fiksavimui. Slapta kamera atrodo lygiai taip pat, kaip ir įprastas mobiliojo telefono įkroviklis, todėl patalpoje esantiems žmonėms nekils jokių įtarimų.

Puiki vaizdo ir garso kokybė

Slapta kamera padės ne tik fiksuoti vaizdą, bet taip pat įrašys garsą, kuris bus pakankamai aiškus. Nors neretai nuogąstaujama, kad slaptos kameros negali užtikrinti kokybiško vaizdo ir garso, tačiau įsitikinsite patys, kad nėra jokio reikalo nerimauti. Telefono įkroviklyje užmaskuota kamera galės užtikrinti, kad garsas ir vaizdas būtų kiek įmanoma aiškesni, todėl jūs ne tik matysite, bet taip pat ir girdėsite, kas vyksta patalpoje.

Dar patogiau naudojamas įrenginys

Šiuolaikinės slaptos kameros džiugina tuo, kad fiksuojami vaizdo įrašai gali būti fiksuojami realiuoju laiku, todėl tai padeda užkirsti kelią galimoms nelaimėms. Įkroviklis-slapta kamera gali būti konfigūruojamas su Wi-fi tinklu, todėl fiksuojami duomenys gali būti peržiūrimi iš karto, kuomet tik tam bus poreikis. Peržiūrėti vaizdo įrašus galėsite bet kada, kuomet tik to norėsite, arba tada, kai patalpoje bus aptinkamas judesys: jei patalpoje kas nors ims vaikščioti, jūs gausite pranešimą į savo mobilųjį telefoną, taigi, iš karto galėsite įsijungti vaizdo įrašų transliaciją.

Didelė kortelės atmintis

Jei slapta kamera planuojama naudotis ganėtinai dažnai, natūralu, jog neretai yra keliamas klausimas, ar šis įrenginys gali palaikyti pakankamai didelės talpos atminties kortelę. Slapta kamera-telefono įkroviklis gali būti tikrai palankiu pasirinkimu, nes šis įrenginys gali palaikyti net iki 128 Gb atminties korteles. Galite būti užtikrinti, kad naudojantis šiuo slaptu filmavimo įrenginiu nepatirsite jokių nepatogumų, atsirandančių dėl pernelyg mažos atminties, taigi, jūs nepraleisite nieko svarbaus ir galėsite išsklaidyti savo abejones.

Panašios prekės