WI fi modemas su slapta kamera | Naktinis matymas

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

112,00 €

135,00 €

-23,00 €

AKCIJA: Micro SD 32GB dovanų

Techniniai parametrai:

 • Atminties kortelių palaikymas: mikro SD / SDHC iki 32GB (neįtrauktas)
 • Vaizdo įrašymas su garsu
 • Įrašymo raiška: pilnas HD 1920x1080px
 • modemo imitacija
 • Vaizdo formatas: AVI | 15fps
 • Vaizdo raiška: JPEG 1280 x  720 px
 • Žiūrėjimo kampas: 120 °
 • Garsas: mikrofonas su triukšmo slopinimo funkcija
 • Prijungimo standartas: USB
 • Naktinis matymas 6 metrai
 • Stebėjimas internetu gyvai ( per mob. Aplikaciją)
 • Judėsio daviklis
 • Vaizdo įrašo pastovus įrašymas ( ant viršaus)
 • Vaizdo įrašo kodavimas : H264
 • Komplektacija: Wifi kamera ( imitacija), micro SD kortelių skaitytuvas, usb kabelis, maitinimo blokelis
 • Išmatavimai: 14,9 x15,4 x4,4 cm
 • GARANTIJA 12 mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Panaudojimas: Savo, vaikų saugumui.

Maršrutizatoriuje užmaskuota kamera su naktinio matymo funkcija puiki namų apsauga

Namai – tai vieta, kurioje kiekvienas mūsų nori jaustis saugiausiai, tačiau tuomet, jei į namus kartais patenka vagys. Ir dažnai namuose buna vieni nepilnamečiai vaikai, svarbu žinoti ką jie veikia, be tėvų namuose. Ar nesilanko pašaliniai asmenys. Ne visada yra galimybė likti namuose ir stebėti jų darbą, tačiau visuomet galima išbandyti slaptą kamerą, kuri padės įsitikinti įvairių asmenų patikimumu. Maršrutizatoriuje užmaskuota kamera – tai vienas palankiausių pasirinkimų, nes jūsų namuose besilankantys asmenys nė neįtars, kad yra stebimi ir elgsis taip, tarsi būtų likę vieni. Šiuolaikinės slaptos kameros pasižymi puikiomis techninėmis savybėmis, todėl galima būti užtikrintiems, kad tokios kameros naudojimas leis užfiksuoti tikrai aiškią informaciją, kuri vėliau gali padėti priimti tam tikrus sprendimus.

Kokybiški vaizdo įrašai

Maršrutizatorius-slapta kamera vaizdo įrašus fiksuoja FULL HD 1920x1080 px raiška, todėl galite net neabejoti, kad į kompiuterį ar į išmanųjį įrenginį perkelti vaizdai bus tikrai aiškiai suprantami.  Taip pat ši kamera turi ir fotografavimo funkciją – nuotraukos fiksuojamos 1280x720 px raiška. Kameros filmavimo kampas yra net 120 laipsnių, tad visai nesvarbu, kur nuspręsite pastatyti šią kamerą, bet kuriuo atveju užfiksuoti vaizdo įrašai bus tikrai aiškūs. Palanku ir tai, kad maršrutizatorius-slapta kamera turi naktinio matymo funkciją – vaizdo įrašai bei nuotraukos gali būti fiksuojami iš ne didesnio nei 6 metrų atstumo.

Triukšmo slopinimo funkcija

Nors kai kurios slaptos kameros geba įrašyti tik begarsius vaizdus, tačiau to ne visuomet pakanka. Kai siekiama gauti kiek įmanoma daugiau informacijos, kas vyksta namuose, kol jūs esate išėję. Vis dėlto, maršrutizatorius-slapta kamera tikrai gali puikiai pasiteisinti: šis įrenginys turi triukšmo slopinimo funkciją, todėl bus suprantama ne tik vaizdinė, bet taip pat ir garsinė informacija.

Patogi vaizdo įrašų peržiūra

Maršrutizatorius-slapta kamera palaiko iki 32 GB talpos micro SD/SDHC korteles (komplekte nėra), todėl jūs galite pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią laikmenos atmintį. Vaizdo įrašai gali būti nuolat fiksuojami (jei atminties kortelėje pritrūktų talpos, nauji įrašai bus fiksuojami vietoj pačių seniausių). Kortelėje išsaugotą informaciją galėsite perkelti į kompiuterį naudodamiesi USB jungtimi, todėl tai nesudarys jokių nepatogumų (taip pat šio prietaiso komplekte yra ir micro SD kortelių skaitytuvas). Jei dėl tam tikrų priežasčių negalite laukti, ir fiksuojamus vaizdo įrašus norite peržiūrėti kiek įmanoma greičiau, turėsite galimybę fiksuojamus įrašus stebėti gyvai: tereikės įsidiegti mobiliąją programėlę, ir bet kuriuo metu galėsite pasidomėti, kas šiuo metu vyksta jūsų namuose.

Kamera su judesio davikliu

Maršrutizatorius-slapta kamera turi judesio daviklį, todėl vaizdo įrašų fiksavimas gali būti pradedamas tik tada, kai patalpoje kas nors yra. Tai padeda išvengti tuščių įrašų bei gerokai palengvina užfiksuotų vaizdų peržiūrą, taigi, jei siekiate, kad slaptų įrašų fiksavimas pareikalautų kiek įmanoma mažiau pastangų, toks pasirinkimas gali būti vienas palankiausių.

Kita svarbi informacija

Maršrutizatorius-slapta kamera yra 14,9x15,4x4,4 cm matmenų, o šio įrenginio išvaizda niekuo nesiskiria nuo įprasto buityje naudojamo maršrutizatoriaus. Šis prietaisas dažniausiai yra pritaikomas namuose, kada norima stebėti auklę ar kitus į namus ateinančius asmenis, tačiau taip pat šis įrenginys puikiai pasiteisina ir tada, jei siekiama įsitikinti darbuotojų patikimumu. Prietaiso komplektaciją sudaro maršrutizatoriaus imitacija, micro SD kortelių skaitytuvas, USB laidas bei maitinimo kabelis. Šiandien ši slapta kamera yra siūloma tikrai palankia kaina, o įsigytam įrenginiui taip pat yra teikiama garantija.

Panašios prekės