Slapta kamera FULL HD užmaskuota automobiliniame rakte

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

70,00 €

Techniniai parametrai:

 • Atminties kortelių palaikymas: mikro SD / SDHC iki 32GB (neįtrauktas)
 • Vaizdo įrašymas su garsu
 • Įrašymo raiška: pilnas HD 1920x1080px
 • Vaizdo formatas: AVI | 20fps
 • Vaizdo raiška: JPEG 2560 x 1440 px
 • Žiūrėjimo kampas: 60 °
 • Garsas: mikrofonas su triukšmo slopinimo funkcija
 • Prijungimo standartas: USB
 • Įkraunama baterija: 3.6V 450mAh
 • Akumuliatoriaus tarnavimo laikas: apie 70 minučių
 • Suderinamumas: „Windows , Mac OS“
 • Darbo temperatūra: -10 ° C ~ 60 ° C
 • Spalva: BLACK (juoda)
 • Korpusas: Metalinis
 •  Komplektacija: raktas su fotoaparatu, USB kabelis, instrukcija
 • GARANTIJA 12 mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Panaudojimas: Savo, vaikų saugumui.

Kamera automobilinis raktas

Slaptos kameros gali praversti labai įvairiose situacijose, kada siekiama įsitikinti, kad tam tikri asmenys yra tikrai sąžiningi ir patikimi. Slapta kamera-automobilinis raktas neabejotinai yra vienas palankiausių pasirinkimų, kada siekiama išsiaiškinti, ar tam tikras asmuo yra tikrai vertas pasitikėjimo: šią slaptą kamerą galima drąsiai palikti ant stalo ar kitoje matomoje vietoje, ir niekas nė neįtars, kad gali būti stebimas. Situacijų, kada gali praversti ši kamera, yra ganėtinai daug: ji pasiteisina tada, kai norima įsitikinti, ar įmonės darbuotojai yra sąžiningi, kai norima sužinoti, ar auklė tinkamai prižiūri vaikus, ir t.t. Jei jus kankina abejonės, pasirūpinkite dar paprastesniu jų išsklaidymu – slaptą kamerą galėsite įsigyti tikrai patrauklia kaina, o jos techninės savybės leis surinkti jus dominančią informaciją.

Ne tik vaizdo įrašų, bet ir nuotraukų fiksavimas

Slapta kamera-automobilinis raktas leidžia fiksuoti ne tik vaizdo įrašus, bet taip pat ir nuotraukas: vaizdo įrašų raiška yra FULL HD 1920x1080 px, o nuotraukos įrašomos JPEG formatu 2560x1440 px raiška. Nuotraukos ir vaizdo įrašai yra saugomi micro SD/SDHC kortelėje, kurios talpa gali būti net iki 32 GB (komplekte nėra). Patogus kameros valdymas leidžia užfiksuoti vaizdo įrašus bei nuotraukas būtent tada, kai to labiausiai reikia, o vėliau išsaugotą informaciją galima perkelti į kompiuterį. Naudojantis USB jungtimi  galėsite greitai ir paprastai perkelti vaizdo įrašus bei nuotraukas, ir šią informaciją galėsite peržiūrėti bet kuriuo jums patogiu metu. Slapta kamera-automobilis raktas yra suderinama su „Mindows“ ir „Mac OS“ operacinėmis sistemomis, todėl informacijos perkėlimas tikrai nesudarys jokių keblumų.

Užtikrinama vaizdo įrašų kokybė

Slapta kamera-automobilinis raktas yra labai nedidelis įrenginys, tačiau jis užtikrina, kad vaizdo įrašų kokybė bus tiesiog nepriekaištinga. Slapta kamera filmuoja 60 laipsnių kampu, todėl jums nereikės rūpintis, ar kamera bus padėta tinkamu rakursu, ir galės užfiksuoti aiškiai suprantamus vaizdo įrašus. Palanku yra tai, kad šios kameros mikrofonas turi triukšmo slopinimo funkciją, todėl vaizdo įrašai yra užfiksuojami su aiškia garsine informacija.

Slaptos kameros baterija

Automobilinis raktas-slapta kamera turi 3,6 V 450 mAh bateriją, kurios veikimo laikas yra apie 70 minučių. Jei esate numatę, kad tam tikru metu galėsite užfiksuoti jus dominančią informaciją, paprasčiausiai galėsite padėti šią slaptą kamerą tam tikroje patalpos vietoje, ir galėsite pradėti filmavimą. Slaptos kameros naudojimas kartais praverčia ir tada, kai siekiama surinkti neleistinos veiklos įkalčius, todėl šią slaptą kamerą galėsite naudoti ir tada, kai patys būsite patalpoje.

Kita svarbi informacija

Slaptos kameros-automobilinio rakto darbinė temperatūra apima gana plačią amplitudę – šis įrenginys veikia nuo -10 iki 60 laipsnių Celsijaus, tad galite būti užtikrinti, kad oro temperatūra neturės jokio poveikio vaizdo įrašų fiksavimui.  Šios slaptos kameros korpusas yra pagamintas iš patvaraus metalo, todėl įrenginys tarnaus tikrai ilgą laiką. Slapta kamera yra neutralios juodos spalvos, o jo išvaizda niekuo nesiskiria nuo mums įprastai naudojamų automobilinių raktų, todėl niekam nekils jokių įtarimų, kad šis prietaisas gali filmuoti ar fotografuoti. Prietaiso komplektaciją sudaro automobilinis raktas-slapta kamera, USB laidas ir naudojimosi instrukcija.

Neleiskite, kad jus užvaldytų abejonės: jei siekiate įsitikinti, ar tam tikri asmenys tikrai verti jūsų pasitikėjimo, tiesiog įsigykite automobilinį raktą-slaptą kamerą. Naudotis šiuo prietaisu yra labai paprasta ir patogu, todėl net ir tuomet, jei naudojimasis technologijomis nėra jūsų stiprioji pusė, išbandyti šią kamerą tikrai nebus labai keblu.

Panašios prekės