Naktinis mini šviestuvas su slapta WI fi kamera ir pulteliu

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

135,00 €

Techniniai parametrai:

 •  Atminties kortelių palaikymas: mikro SD / SDHC iki 128GB (neįtrauktas)
 • Vaizdo įrašymas su garsu
 •  Įrašymo raiška: pilnas HD 1920x1080px
 •  Vaizdo formatas: AVI | 25fps
 •  Vaizdo raiška: JPEG 1280 x  720 px
 •  Žiūrėjimo kampas: 120 °
 •  Garsas: mikrofonas su triukšmo slopinimo funkcija
 •  Prijungimo standartas: USB arba nuo tinklo blokelio
 •  Naktinis matymas:  nėra
 •  Stebėjimas internetu gyvai ( per mob. Aplikaciją)
 •  Judėsio daviklis
 •  Vaizdo įrašo pastovus įrašymas ( ant viršaus)
 •  Vaizdo įrašo kodavimas : H264
 •  Komplektacija: Wifi kamera apšvietimo lemputė , micro SD kortelių skaitytuvas, usb kabelis, maitinimo blokelis
 •  Išmatavimai: 4,1 x 4,1 x 7 cm
 •  GARANTIJA 12 mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Panaudojimas: Savo, vaikų saugumui.

Naktinė lemputė su Bluetooth pulteliu

Slaptos kameros vis dažniau naudojamos namuose, bet taip pat ir namuose: jei siekiama įsitikinti, kad į namuose esantys nepilnamečiai vaikai yra tikrai sąžiningi ir verti pasitikėjimo, slapta kamera neretai leidžia išsklaidyti abejones. Gera žinia yra tai, kad šiuolaikinių slaptų kamerų kartais nė neprireikia maskuoti – jos yra paslepiamos tam tikruose buityje naudojamuose daiktuose, ir tai stebimiems asmenims nesukelia nė menkiausių įtarimų, kad yra filmuojami. Būtent tai leidžia daug paprasčiau pričiupti nesąžiningus asmenis bei su jais atsisveikinti – juk kiekvienas mūsų tikisi, kad į namus ateinantys asmenys elgsis taip, kaip pridera. Slaptos kameros gana dažnai pasirenkamos tada, kai norima įsitikinti, kad auklė, namų tvarkytoja, remonto meistras ar kitas asmuo laikosi darbo etikos ir yra puikus specialistas, todėl tuomet, jei norite išsklaidyti savo abejones, naktinė lemputė-slapta kamera gali būti tikrai palankiu pasirinkimu.

Vaizdo įrašų ir nuotraukų fiksavimas

Naktinė lemputė-slapta kamera vaizdo įrašus fiksuoja FULL HD 1920x1080 px raiška, o nuotraukas – 1280x720 px raiška. Kameros žiūrėjimo kampas yra net 120 laipsnių, tad visai nesvarbu, kokiu rakursu pastatysite šią kamerą, galite net neabejoti, kad užfiksuosite tikrai aiškius vaizdus. Naktinė lemputė-slapta kamera palaiko micro SD/SDHC korteles, kurių talpa gali būti net iki 128 GB (komplekte nėra). Užfiksuotus vaizdo įrašus galėsite perkelti į kompiuterį naudodamiesi USB jungtimi, ir tai tikrai nepareikalaus pernelyg didelių pastangų (įrenginio komplekte taip pat yra micro SD kortelių skaitytuvas).

Slapta kamera yra nuolat fiksuojanti vaizdo įrašus, o tuomet, jei atminties kortelėje pritrūktų atminties, nauji vaizdai būtų įrašomi vietoj pačių seniausių.

Galimybė vaizdus stebėti gyvai

Taip pat turėsite galimybę fiksuojamus vaizdus stebėti realiuoju laiku – tereikės prisijungti prie mobiliosios programėlės, ir galėsite matyti, kas šiuo metu vyksta jūsų stebimoje patalpoje. Kartais nesinori laukti, kol bus galima perkelti vaizdo įrašus, todėl vaizdo įrašų stebėjimas gyvai visuomet yra puikus sprendimas. Jums tereikės į išmanųjį įrenginį parsisiųsti nuotoliniam stebėjimui pritaikytą programėlę, ir prie jos prisijungę galėsite matyti, kas vyksta patalpoje.

Triukšmo slopinimo funkcija

Įprastai yra svarbu ne vien tik tai, kad vaizdo įrašai būtų pakankamai kokybiški, – taip pat yra siekiama, kad garsinė informacija taip pat būtų puikiai suprantama. Naktinė lemputė-slapta kamera turi triukšmo slopinimo funkciją, tad jūs galite būti garantuoti, jog užfiksuota informacija bus tikrai aiški.

Slapta kamera su judesio davikliais

Kartais, kuomet slapta kamera be perstojo fiksuoja įrašus, juos visus peržiūrėti gali būti gana sudėtinga, todėl kamera su judesio aptikimo funkcija gali būti tikrai palankiu pasirinkimu. Tai leidžia išvengti tuščių įrašų fiksavimo bei leidžia sutaupyti vietos atminties kortelėje, tad toks pasirinkimas neabejotinai gali būti vienas palankiausių.

Kiti svarbūs duomenys

Naktinė lemputė su Buetooth pulteliu, skirtu šviesos reguliavimui, atlieka dvigubą funkciją: šis įrenginys pasiteisina ir kaip įprasta naktinė lemputė, ir kaip kamera, leidžianti užfiksuoti slaptus vaizdus. Naktinė lemputė-slapta kamera yra labai nedidelė (4,1x4,1x7 cm), tačiau gebanti užfiksuoti tikrai kokybiškus vaizdo įrašus. Šio įrenginio komplektaciją sudaro naktinė lemputė-slapta kamera, micro SD kortelių skaitytuvas, USB laidas bei maitinimo blokelis. Naktinę lemputę-slaptą kamerą galite įsigyti tikrai palankia kaina, ir galite būti užtikrinti, kad šis prietaisas tarnaus tikrai ilgą laiką – slaptai kamerai taip pat yra teikiama garantija.

Jei jus kankina abejonės, ar tam tikras asmuo yra tikrai patikimas, naktinė lemputė-slapta kamera tikrai padės jas išsklaidyti!

Panašios prekės