Tušinukas Kamera / Diktofonas aukštos kokybės vaizdas

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

55,00 €

TECHNINIAI PARAMETRAI:

 • Atminties kortelių palaikymas: micro SD / SDHC iki 32GB (komplekte nėra)
 • Vaizdas įrašomas su garsu
 • Vaizdo raiška: HD 1600 x 1200px
 • Vaizdo formatas: AVI | 30fps
 • Filmavimo kampas: 90 °
 • Garsas: mikrofonas su triukšmo slopinimo funkcija  24KHz
 • Prijungimo standartas: USB 1.1 ir 2.0
 • Įkraunama baterija: 3.7V 300mAh
 • Suderinamumas: „Windows , Mac OS“
 • Darbo temperatūra: -10 ° C ~ 60 ° C
 • Spalva: BLACK (juoda) Auksinė
 • Komplektacija: Tušinukas, instrukcija
 • GARANTIJA 12mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Panaudojimas: Savo, vaikų saugumui.

Tušinukas su slapta kamera. Šio prietaiso pagalba nufilmuosite net slapčiausius susitikimus, verslo pokalbius ar rinksite Jums reikalingus įkalčius. Ši kamera gali būti naudojama kaip diktofonas, filmavimo kamera arba fotoaparatas.  Vaizdas filmuojamas avi formatu 30 kadrų per sugundę ir 90 laipsnių filmavimo kampas.  Slaptoje kameroje įmontuotas vidinis akumuliatorius 300Mah. Šis tušinukas niekuo nesiskiria nuo paprasto kas diena naudojamo tušinuko.  Kamera turi ypač mažą objektyvą tik 1mm skersmens.  Viršuje laikrodžio yra įjungimo išjungimo mygtukas

Tušinukas Kamera / Diktofonas aukštos kokybės vaizdas

Slaptų kamerų pasirinkimas šiuo metu yra ganėtinai platus, tačiau ne visas jas pavyksta pakankami gerai užmaskuoti. Tai gali pareikalauti tikrai nemažo meistriškumo, bei, žinoma, įgūdžių, todėl tuomet, jei abejojate, ar tam tikra slapta kamera liks nepastebėta, rinkitės kameras, kuriuos yra užmaskuotos tam tikruose kasdien naudojamuose daiktuose. Vienas palankiausių pasirinkimų – tai tušinukas, kuriame yra paslėpta kamera: tokį daiktą galima drąsiai palikti ant stalo ar kitoje matomoje vietoje, ir nesibaiminti, kad patalpose esantys asmenys įtars, kad yra filmuojami.

Užmaskuotos kameros gali pasiteisinti labai įvairiose gyvenimiškose situacijose: kai  norima įrodyti, kad tam tikri asmenys elgiasi nesąžiningai, ar tiesiog tuomet, kada norima įsitikinti, kad darbuotojai ar kiti asmenys neužsiima neleistina veikla. Patalpoje paliktas tušinukas su slapta kamera nesukels jokio įtarimo, tad didelė tikimybė, kad stebimi asmenys elgsis taip pat, kaip yra įpratę. Būtent tai gali padėti surinkti tokią informaciją, kuri jums yra reikalinga, ir tuomet galėsite imtis atitinkamų veiksmų.

Nors tušinukas-slapta kamera yra nedidelis įrenginys, tačiau galite net neabejoti, kad užfiksuotas vaizdas bus tikrai kokybiškas. Slaptos kameros vaizdo įrašų raiška yra net 1600x1200 px, todėl vaizdo kokybė tikri bus pakankama surinkti reikalingą informaciją. Ši kamera gali filmuoti 90 laipsnių kampu, tad jums tereikės apgalvoti, kur geriausia padėti užmaskuotą kamerą. Taip pat palanku tai, kad integruotas diktofonas turi triukšmo slopinimo funkciją, todėl galite būti ramūs, kad kokybe pasižymės ne tik vaizdo, bet taip pat ir garso įrašai.

Slaptos kameros objektyvas yra labai nedidelis (vos 1 mm) skersmens, tačiau tai tikrai nereiškia, kad nepavyks užfiksuoti kokybiško vaizdo. Svarbiausia yra tai, kad filmavimo metu kamera neblykčioja, todėl galite būti ramūs, kad šis daiktas nesukels jokių įtarimų. Šią kamerą galite naudoti vaizdo ar garso įrašymui, o prireikus taip pat galima įjungti fotografavimo funkciją. Naudotis šiuo įrenginiu yra labai paprasta, kameros kaina yra tikrai labai palanki, o gauta slapta informacija tam tikrose situacijose gali būti tiesiog neįkainojama. Taigi, jei jus kankina abejonės, jas galite išsklaidyti įsigydami šį prietaisą.

Panašios prekės