Žiebtuvėlis slapta kamera FHD su microSD

Šiuo metu prekės neturime

55,00 €

TECHNINIAI PARAMETRAI:

 • Vaizdo raiška: 1920x1080px 
 • Vaizdo įrašymas su garsu
 • Darbo laikas: apie 70 minučių
 • Vaizdo formatas: AVI | 30fps
 • Filmavimo kampas: 90 °
 • Garsas: mikrofonas su triukšmo slopinimo funkcija
 • Prijungimo standartas: USB 1.1 ir 2.0
 • Įkraunama baterija: 3.6V 260mAh
 • Suderinamumas: „Windows , Mac OS“
 • Darbo temperatūra: -10 ° C ~ 60 ° C
 • Spalva: BLACK (juoda)
 • Komplektacija: Žiebtuvėlis, instrukcija
 • GARANTIJA 12 mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Žiebtuvėlis su įmontuota slapta kamera. Šis žiebtuvėlis niekuo nesiskiria nuo paprasto žiebtuvėlio išvaizda. Jame yra įmontuota slapta filmavimo kamera, ja galėsite filmuoti vaizdus, nufilmuoti slapta susitikimą, arba rinkti įkalčius.  Įsivaizduokite, turite nemalonu susitikima, ir Jums reikalingi pokalbį įrodymai- pasinaudoję šiuo žiebtuvėliu viską nufilmuosite. Filmavimo raiška 1920x 1080  pikselių, kas leidžia daryti aukštos kokybės vaizdo įrašus. Vaizdą galėsite nufilmuoti apie 70 minučių, be papildomo akumuliatoriaus pakrovimo. Vaizdas įrašomas AVI kokybė 30 kadrų per sekundę, kamera turi platu objektyvą kuris filmuoja 90 ° kampu, įmontuotas mikrofonas su garso slopintuvu.  Slaptoje kameroje įmontuotas vidinis akumuliatorius, kamera krauname nuo USB jungties kompiuteryje.

Žiebtuvėlis slapta kamera FHD su microSD

Žiebtuvėlis – dažno asmens naudojamas daiktas, tad ir tuomet, kada prireikia pasinaudoti slapta kamera, žiebtuvėlis su slapta kamera būti tikrai puikiu pasirinkimu. Žiebtuvėlyje užmaskuota kamera gali padėti surinkti reikalingus įrodymus arba leisti paprasčiau įsitikinti, ar tam tikri asmenys elgiasi tikrai sąžiningai. Žiebtuvėlis su slapta kamera gali būti drąsiai paliekamas tiesiog ant stalo ar kitoje patalpos vietoje, ir stebimi asmenys nė neįtars, kad gali būti filmuojami.

Žiebtuvėlyje integruota slapta kamera yra nedidelė, tačiau gebanti fiksuoti tikrai kokybišką vaizdą. Vaizdai yra fiksuojami FULL HD raiška (1920x1080 px ), todėl įrašuose lengvai įžiūrėsite stebimų asmenų veidus bei kitas svarbias detales. Įkrauta kamera gali be perstojo filmuoti apie 70 minučių, prireikus kamera yra įkraunama naudojant USB jungtį. Palanku tai, kad gali būti fiksuojami ne tik vaizdai, bet taip pat ir garso įrašai. Slaptoje kameroje yra integruotas mikrofonas su garso slopinimo funkcija, todėl garso įrašai bus aiškiai suprantami.

Žiebtuvėlis su slapta kamera naudoja microSD kortelę, iš kurios informacija gali būti perkeliama į kompiuterį. Galėsite pasirinkti pageidaujamos talpos atminties kortelę, ir tai užtikrins, kad jūs  išsaugosite visus svarbius įrašus. Valanda įrašo užims maždaug du gigabaitus kortelės talpos, todėl turėkite tai omenyje, ir nepraleiskite nieko svarbaus.

Žiebtuvėlis-slapta kamera gana dažnai naudojamas tada, kuomet siekiama įsitikinti, kad įmonės darbuotojai yra tikrai sąžiningi, ir tuomet, kada nėra stebimi, neužsiima neleistina veikla. Ant darbo stalo ar kitoje vietoje paliktas žiebtuvėlis nesukels jokio darbuotojų įtarimo, todėl jie elgsis taip, kaip yra įpratę. Nors dažnais atvejais slaptos kameros tik dar kartą patvirtina, kad darbuotojai elgiasi tinkamai, tačiau niekada negalima būti užtikrintiems, kad būtent taip ir yra. Taigi, jei norite išsklaidyti savo abejones, pasinaudokite galimybe užmaskuotą kamerą įsigyti tikrai palankia kaina, ir toks sprendimas galės iš tiesų puikiai pasiteisinti. Žiebtuvėlis-slapta kamera gali būti pritaikomas tikrai dažnose situacijose, tad tuomet, jei norite pamatyti, kas vyksta, kol jūsų nėra šalia, ar surinkti įrodymus, pagalvokite būtent apie tokį pasirinkimą.

Panašios prekės