WIFI maršrutizatorius TP-LINK su įmontuota slapta kamera 32GB

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

174,00 €

229,00 €

-55,00 €

AKCIJA: Micro SD 32GB dovanų

Techniniai parametrai:

 • Maršrutizatorius TP-LINK
 • Vaizdas įrašomas su garsu
 • Judesio aptikimas ( ateina pranešima į telefoną, jei kažkas vaikšto patalpoje)
 • Atminties kortelių palaikymas: mikro SD nuo 16 iki 128 gb
 • Įrašymo raiška: FULL HD
 • Kampas: 110 °
 • Naktinis matymas: Nėra
 • Stebėjimas internetu gyvai ( per mob. Aplikaciją)
 • Vaizdo įrašo pastovus įrašymas ( ant viršaus)
 • Vaizdo įrašo kodavimas : H264
 • Komplektacija: Wifi kamera , instrukcija
 • GARANTIJA 12 mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Panaudojimas: Savo, vaikų apsaugai.

TP Link veikiantis maršrutizatorius ne imitacija, su slapta vaizdo filmavimo kamera.  Vaizdą galėsite stebėti gyvai per mob. aplikaciją.  Yra daug įvairių nustatymų, vaizdą gali filmuoti nuo judesio, arba pastoviai ( rekomenduoju filmuoti nuo judesio, nereikės peržiūrėti įrašų be veiksmo). Vaizdo įrašus slapta kamera daro su garsu. Komplekte yra 32Gb atminties kortelė jos užtenka pastoviam įrašymui be pertraukos apie 4 parom. Jei įrašinėsime nuo judesio, 1 valanda įrašo apie 350-400mb ( priklauso nuo spalvų gamos) Slapta kamera yra paruošta naudoti, tik reikia wifi maršrutizatorių TP LINK įjungti į tinklą.

WIFI maršrutizatorius TP-LINK su įmontuota slapta kamera 32GB

Nors gana dažnai naudojamos slaptos kameros, kurios tik  imituoja kitus buitinius prietaisus, tačiau TP Link maršrutizatorius-slapta kamera atlieka dvejopą funkciją: veikia kaip įprastas maršrutizatorius ir fiksuoja vaizdo įrašus. Fiksuojamus vaizdo įrašus galėsite fiksuoti per išmaniojo telefono programėlę realiuoju laiku.

Šis įrenginys gali būti pritaikomas jūsų pačių ar jūsų vaikų apsaugai. Pavyzdžiui, šią kamerą galite naudoti tada, kai norite išsiaiškinti, ką veikia vaikai, kai namuose lieka vieni. Jei baiminatės, kad tam tikri asmenys (pavyzdžiui, meistrai, auklės ar namų tvarkytojos) jūsų namuose elgiasi netinkamai, slapta kamera padės išsklaidyti abejones. Vaizdo įrašai gali būti fiksuojami nenutrūkstamai arba tik tada, kai patalpoje aptinkamas judesys. Jei norite išvengti daugybės tuščių įrašų peržiūros, nustatykite kameros aktyvaciją nuo judesio.

TP Link maršrutizatorius-slapta kamera įrašus fiksuoja su garsu, todėl galite gauti dar daugiau naudingos informacijos apie tai, kas vyksta stebimoje patalpoje.

Maršrutizatoriaus-slaptos kameros komplekte yra 32 Gb  atminties kortelė, kurios talpos užtenka 4 paras nenutrūkstamai įrašinėti vaizdo įrašus. Viena valanda vaizdo įrašo užima maždaug 350-400 Mb talpos, o vėliau vaizdas išsaugomas vietoj seniausių įrašų. Taip pat galima naudoti ir didesnės talpos atminties kortelę (iki 128 Mb). Jei bijote dėl atminties kortelės vietos trūkumo praleisti ką nors svarbaus, rinkitės vaizdo įrašų fiksavimą tik tada, kai aptinkamas judesys.

Maršrutizatorių-slaptą kamerą labai paprasta naudoti: tereikia maršrutizatorių įjungti į tinklą.

Panašios prekės