Mini kamera su naktyniu matymų FULL HD vaizdas

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? paskambinkite telefonu +370-684-11114

120,00 €

Techniniai parametrai:

 

 • Nuotolinė peržiūra: TAIP
 • Yra naktini matymas
 • Vaizdas įrašomas su garsu
 • Vaizdo kokybė:  FULL HD1080P, 
 • Peržiūrėti vaizdus galima: telefonu, kompiuteriu ir planšetiniu kompiuteriu
 • Įrašymo trukmė naudojant baterija: apie 3-4 valandas ( galite naudoti didesnės talpos baterija) pvz. powerbankNaktinio įrašymo funkcija: NĖRA
 • Judesio aptikimo režimas: TAIP (skaitmeninis)
 • Stebėjimo kampas: 110 °
 • Palaikoma kortelė: 8-128 GB (kortelės nėra komplekte)
 • 1Val. vaizdo įrašo užėma 310m
 • Kompresijos formatas: AVI H.264
 • Palaikomos sistemos: „iOS“ „Android“ „Windows“ 
 • Programėlės: Android / iPhone
 • Maitinimo būdai: baterija arba nuo tinklo ( pvz. mobilaus telefono pakrovėjas)
 • Wi-Fi jungtis: IEEE802.11 b / g / n
 • Baterijos talpa: 4000 mAh
 • Juostos ilgis: 10 cm
 • Dėžutės matmenys: 50 mm x 32 mm x 12 mm
 • Įrašymo valdymas:  bet kuriuo išmaniuoju įrenginiu (telefonas, kompiuteris ar planšetinis kompiuteris).
 • Garantija 24 mėn.

Panaudojimas: Savo, vaikų saugumui.

Jei Jums reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

HID WIFI HD SLAPTA KAMERA

Miniatiūrinė slapta kamera su lanksčia juostele puikiai tinka fiksuoti vaizdą įvairios paskirties patalpose (biuruose, viešbučiuose ir kt.) Šis nedidelis įrenginys be vargo gali būti paslėptas tokiose vietose, kur įprastos slaptos kameros būtų pastebėtos – pavyzdžiui, vazuonose, tarp knygų ar kitų patalpoje esančių daiktų ir vaizdą įrašinėti iš labai arti. Gana talpi kameros  baterija (jos talpa siekia 4000 mAh) suteikia galimybę nepertraukiamai fiksuoti vaizdą iki 3 valandų, o įjungus slaptą kamerą į elektros lizdą – darbo trukmė neribojama. 
Kamera užfiksuotą vaizdą galima peržiūrėti iš bet kurios pasaulio vietos – reikia tik prisijungti prie belaidžio interneto tinklo. Slapta kamera Wifi Full HD lengvai valdoma ir instaliuojama. Pakuotės viduje pateikiama gaminio instrukcija . Tai vienas paprasčiausių ir patikimiausių būdų slapta fiksuoti vaizdą.

VAIZDO STEBĖJIMAS TIESIOGIAI

Naudojantis šia vaizdo kamera suteikiamos neribotos galimybės tiesiogiai stebėti fiksuojamą vaizdą. Jį matyti galima bet kurio išmaniojo įrenginio ekrane: įprasto ar planšetinio kompiuterio, mobiliojo telefono. Prisijungus prie interneto tinklo (prieiga galima tiek LTE, tiek 3G ar WiFi tinklais)  šias transliacijas galima stebėti iš bet kurio kampelio visame pasaulyje (vaizdus galima stebėti ir ne tiesioginės transliacijos metu, o naudotis įrašymo funkcija – tokiu atveju užfiksuoti kadrai bus perkeliami į pasirinkto įrenginio atmintį arba atminties kortelę (MicroSD).
Slaptoji kamera  – tai komfortas stebėti ir itin lengvas būdas paslėpti. Įrenginio užfiksuotus vaizdus galima peržiūrėti itin aukšta kokybe (1080P FULL HD), o itin mažas jo dydis – absoliučios diskrecijos garantas. Visiškai slaptai galite filmuoti ant popieriaus ar kompiuterio ekrane esantį tekstą.

FIKSAVIMAS ILGĄ LAIKĄ

Ši slapta kamera fiksuoja vaizdą dviem režimas: eikvodama baterijos energiją arba naudodama ją iš elektros lizdo. Integruotos baterijos talpa – 4000 mAh, įrašinėti vaizdus jos pakanka maždaug 3-4 valandas. Taip pat galima prijungti ir naudoti išorinę bateriją, tokiu būdu prailginant slaptos kameros vaizdo filmavimo trukmę. Įjungus kamerą į elektros lizdą, įrašymo trukmė visiškai neribojama. Kiekviena vaizdo įrašymo valanda užima apie  350mb atminties kortelėje.

AUKŠTOS KOKYBĖS VAIZDAS

Slapta įrašinėjamas vaizdas yra itin aukštos kokybės FULL HD. Vaizdo parametrai gali būti reguliuojami. Aukščiausiai vaizdo kokybei pasiekti tinkamiausias 5 metrų nuotolis, tačiau kamera puikiai tinka įrašinėti ir didesniu (10-15 metrų) atstumu. Slaptos kameros gali būti naudojamos bet kokios paskirties patalpose pagal konkrečius poreikius (yra kelios vaizdo įrašymo funkcijos: filmuoti, fotografuoti ir pradėti vaizdo stebėjimą patalpoje užfiksavus judesį).

STEBĖJIMAS UŽFIKSAVUS JUDESĮ

Šios rūšies slaptose kamerose galima aktyvinti judesio kontrolės funkciją, kuomet vaizdo įrašymas pradedamas tik tuomet, kai patalpoje kas nors sujuda. Šiai funkcijai aktyvuoti naudojamos „Proicam“ ir „P2PliveCAM“ programos, kurios suteikia galimybę įjungti automatinio vaizdo įrašymo režimą. Didžiausias judesio kontrolės funkcijos privalumas – išvengiama tuščių intarpų vaizdo įraše. Taip pat neeikvojama įrenginio ar kortelės atmintis. Pastarajai pasibaigus naujai užfiksuoti vaizdai įrašomi vietoj ankstesniųjų.

VAIZDO ĮRAŠYMO GALIMYBĖS

Slaptos kameros   vaizdą fiksuoja keliais režimas: aptikus judesį, nustatytu laiku arba nuolat (be pertraukų). Slaptos kameros valdymas, įrašymo funkcijų pasirinkimas gali būti atliekamas ir nuotoliniu būdu. Pasirinkus funkciją, kai vaizdas pradedamas įrašinėti aptikus judesį, gali būti siunčiami pranešimai apie aptikimą ir įrašymo pradžią.

SKLANDUS VEIKIMAS IR VALDYMAS

Kad slaptos kameros kokybiškai atliktų funkcijas visą parą ir gedimai netrikdytų jų veiklos, įdiegtos specialios technologijos, apsaugančios įrenginį nuo perkaitimo. Dėl šios priežasties šiluma nesikaupia įrenginyje, todėl yra užtikrinamas sklandus slaptos kameros veikimas net ir 24 valandas per parą. Šios kameros ne tik puikiai atlieka savo funkcijas, tačiau yra itin paprastai prižiūrimos ir valdomos. Jomis užfiksuotus įrašus galima stebėti su savimi turimu kompiuteriu ar mobiliuoju – viskas, ką reikia padaryti, tai prisijungti prie belaidžio interneto ryšio tinklo ir jau po kelių akimirkų tiesioginę transliaciją matysite ekrane (vaizdams stebėti reikalingos programėlės, kurias nemokamai galima atsisiųsti iš populiariųjų „Google Play“ ar „ Appstore“ parduotuvių) 

VAIZDŲ SAUGOJIMAS KOMPIUTERYJE

Slapta kamera užfiksuoti įrašai gali būti saugomi kompiuteryje (naudojama paties kompiuterio atmintis, arba atminties kortelėje (kamera  palaiko „MicroSD“ atminties kortelę, tačiau jos rinkinyje nėra). Įrašytus ir išsaugotus vaizdus vienu metu gali peržiūrėti keli vartotojai (prie peržiūros prisijungti gali iki 32 įrenginių).

GALIMYBĖ STEBĖTI MOBILIUOJU TELEFONU

Slaptos kameros valdymas ar įrašų peržiūra mobiliuoju telefonu taip pat labai paprasta ir patogi. Galimybė stebėti vaizdus lengvai aktyvinama, o juos peržiūrėti galima bet kur, kur esate (yra galimybė vienu metu stebėti keturiomis slaptomis kameromis užfiksuotus kadrus). Kai kamera veikia judesio aptikimo režimu, į mobilųjį gali būti siunčiami įspėjimai, apie aptikimą.  

Panašios prekės