Vidaus kamera su wi fi pakabinama ant sienos

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

129,00 €

Techniniai parametrai:

 • Atminties kortelių palaikymas: mikro SD / SDHC iki 64GB (neįtrauktas)
 • Vaizdo įrašymas su garsu
 • Kamera 2 mpx
 • Įrašymo raiška: pilnas HD 1920x1080px
 • Veikia iki 180 dienų be pakrovimo ( budėjimo rėžimu)
 • Vaizdo formatas: AVI | max 25fps
 • Vaizdo raiška:  1920 x  1080 px
 • Žiūrėjimo kampas: 145 ° labai paltus kampas
 • Garsas: mikrofonas su triukšmo slopinimo funkcija
 • Prijungimo standartas: USB
 • Naktinis matymas 5 metrai
 • Stebėjimas internetu gyvai ( per mob. Aplikaciją)
 • Judėsio daviklis ( PIR) 
 • Vaizdo įrašo pastovus įrašymas ( ant viršaus)
 • Vaizdo įrašo kodavimas : H264
 • Komplektacija: Wifi kamera ( imitacija), micro SD kortelių skaitytuvas, usb kabelis, maitinimo blokelis
 • Išmatavimai: 41x38x33cm
 • GARANTIJA 12 mėn

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

Slapta Wi-fi kamera su judesio davikliu

Slaptų kamerų naudojimas pastaruosius kelerius metus smarkiai išaugo. Tai tikrai nekelia nuostabos: gamintojai pasiūlo vis daugiau slaptų vaizdo stebėjimo kamerų, kurios gali būti pritaikomos ir namuose, ir darbovietėse. Turbūt nereikia net sakyti, kad būtent mūsų saugumas turi būti aukščiau visko, todėl slaptos kameros naudojimas gali padėti surinkti visą svarbiausią informaciją apie neteisėtą veiklą, ir tai gali būti tikrai rimtas įrodymas apie tam tikrų asmenų veiksmus. Nors patalpų apsaugai vis dar gana dažnai pasirenkama signalizacija, tačiau reikėtų nepamiršti, kad ji tiesiog padeda atbaidyti ilgapirščius, kurių neretai taip ir nepavyksta sugauti. Jei siekiate, kad jūsų surinkti įkalčiai būtų pakankamai svarūs, slapta Wi-fi kamera tikrai gali būti pačiu palankiausiu sprendimu.

Kada toks įrenginys gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu?

Slaptos kameros naudojimas gali praversti tikrai labai dažnose situacijose, kuomet norima gauti tam tikros informacijos. Jei dvejojate, ar į namus ateinanti vaikų auklė tinkamai elgiasi su jūsų atžalomis, slaptos kameros naudojimas jums padės gerokai paprasčiau įvertinti šio asmens profesionalumą. Vaikai ne visada turi galimybių pasipasakoti, kaip su jais elgiasi auklėtojos ar mokytojos, todėl slaptų kamerų įrengimas gali padėti paprasčiau atsirinkti geriausius specialistus. Pastebėjus netinkamą veiklą bus galima nedelsiant imtis tam tikrų veiksmų, taigi, jūsų nebekankins abejonės, ar viskas vyksta būtent taip, kaip turėtų. Kartais slaptos kameros yra pasitelkiamos ir tada, jei dvejojama, ar partneris yra ištikimas. Tereikia tam tikroje namų vietoje įrengti slaptą kamerą, ir labai greitai galėsite gauti jus dominančios informacijos.

Kamerą paprasta užmaskuoti

Slapta Wi-fi kamera yra nedidelių matmenų, todėl ją užmaskuoti patalpoje tikrai nebus sudėtinga. Galite būti užtikrinti, kad patalpoje esantys žmonės nė neįtars, kad gali būti stebimi, todėl jie elgsis taip, kaip jiems yra įprasta. Žiniasklaidoje galite rasti ne vieną istoriją, kurioje pasakojama apie tai, kaip slapta kamera padėjo išsiaiškinti tam tikrus dalykus, taigi, kas žino: galbūt ir jums pasiseks greitai ir nesudėtingai surinkti tam tikrą reikalingą informaciją.

Judesio daviklio funkcija

Tikrai nėra jokio poreikio nuolatos tikrinti, ar šiuo metu patalpoje kas nors vyksta: slapta kamera turi PIR judesio daviklį, kuris vartotojui leidžia sužinoti apie patalpoje aptiktą judesį. Turėsite galimybę vaizdo stebėjimą įsijungti tik tada, kai tam bus poreikis, taigi, tikrai neteks gaišti laiko bandant išlaukti tam tikrų veiksmų. Kol patalpoje bus ramu, kamera veiks budėjimo režimu, taigi, tai padės tausoti įrenginio bateriją.

Ilgas baterijos budėjimo laikas

Jei Wi-fi slapta kamera veiks budėjimo režimu, jos baterija nenusės net iki 180 dienų. Jums tikrai neteks nuogąstauti, kad slaptos kameros baterija gali išsikrauti pačiu netinkamiausiu metu: taupus baterijos budėjimo režimas leis daugybę dienų nė nesvarstyti apie įrenginio įkrovimą.

Kokybiškas vaizdas su garsu

Kai kurios slaptos kameros geba fiksuoti tik vaizdinius įrašus, tačiau nėra girdimas garsas. Vis dėlto, pasirinkę šią slaptą kamerą surinkti dominančios informacijos galėsite kur kas daugiau: turėsite galimybę ne tk pasižiūrėti, kas vyksta patalpoje, bet taip pat išgirsite pokalbius. Džiugina tai, kad šios kameros fiksuojamas vaizdas yra itin kokybiškas, todėl užfiksuoti vaizdo įrašai yra itin detalūs.

Paprastas kameros naudojimas

Naudotis slapta kamera yra labai paprasta: tereikia atsisiųsti programėlę, į kurią gausite pranešimus apie aptiktą judesį, ir galėsite stebėti patalpą realiuoju laiku. Visai nesvarbu, kokiame pasaulio kampelyje bebūtumėte, galėsite bet kada įsijungti programėlę ir pasidomėti, kas šiuo metu vyksta stebimose patalpose. Kameros programėlė yra pritaikyta visiems išmaniesiems įrenginiams, palaikantiems „Android“ arba „iOs“ programinę įrangą. Sekdami instrukcijas galėsite labai greitai pajungti slaptą kamerą, ir netrukus pradėsite slaptų įrašų fiksavimą.

Neleiskite, kad jus kankintų abejonės

Tam tikros informacijos gali taip ir nepavykti sužinoti, tad tuomet, jei jus kankina abejonės, paprasčiausiai įsigykite slaptą Wi-fi kamerą, kuri jums padės išsklaidyti savo abejones ir padės gerokai paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus. Slaptą kamerą dabar galite įsigyti itin patrauklia kaina, tad tikrai neverta nuogąstauti, kad toks įrenginys gali pareikalauti pernelyg didelių investicijų. Jei dvejojate, ar būtent ši kamera gali būti geriausiu pasirinkimu, pasitarkite su specialistais, kurie tikrai duos naudingų patarimų.

Panašios prekės