Stalinis laikrodis su slapta kamera (145 laipsnių matymo kampas)

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

129,00 €

AKCIJA: Micro SD 32GB dovanų

Techniniai parametrai:

 • Atminties kortelių palaikymas: mikro SD 16 iki 128GB
 • Nuotolinis vaizdo stebėjimas per mob. aplikaciją 
 • Laikrodis rodo laiką paspaudus viršuje mygtuką
 • Vaizdo įrašymas su garsu
 • Kamera 2 mpx
 • Įrašymo raiška: pilnas HD 1920x1080px
 • Budėjimo rėžimas iki 30 dienų
 • Vaizdo formatas: AVI | max 25fps
 • Vaizdo raiška:  1920 x  1080 px
 • Žiūrėjimo kampas: 145 ° labai paltus kampas
 • Garsas: mikrofonas su triukšmo slopinimo funkcija
 • Naktinis matymas 5 metrai
 • Stebėjimas internetu gyvai ( per mob. Aplikaciją)
 • Judėsio daviklis ( PIR) 
 • Vaizdo įrašo pastovus įrašymas ( ant viršaus)
 • Vaizdo įrašo kodavimas : H264
 • Komplektacija: Wifi kamera , micro SD kortelių skaitytuvas, usb kabelis, maitinimo blokelis
 • GARANTIJA 12 mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Stalinis laikrodis su slapta kamera (145 laipsnių matymo kampas)

Slaptos kameros naudojimas gana dažnose situacijose gali būti pačia palankiausia išeitimi. Kai siekiama, kad patalpose esantys asmenys elgtųsi taip, kaip jiems yra įprasta, slaptos kameros naudojimas padeda gerokai greičiau surinkti visą dominančią informaciją. Stalinis laikrodis – tai vienas tų prietaisų, kurį galima rasti kone kiekvienuose namuose, todėl nieko keisto, kad gamintojai gana dažnai nusprendžia slaptas kameras užmaskuoti būtent tokiuose įrenginiuose. Ant staliuko pastatytas laikrodis tikrai nesukels jokių įtarimų, todėl jūs galėsite be jokio vargo surinkti svarbią informaciją.

Kada vertėtų pasvarstyti apie slaptos kameros naudojimą?

Situacijų, kada gali praversti slapta kamera, yra tikrai daug. Pavyzdžiui, toks įrenginys gali pagelbėti tuomet, kada siekiama išsiaiškinti, ar į namus ateinanti auklė tinkamai elgiasi su vaikais. Stalinis laikrodis-slapta kamera taip pat gali praversti ir tada, kai norima sužinoti, ar partneris yra ištikimas, kai siekiama išsiaiškinti, kokia veikla užsiima vaikai, ir t.t. Kamera taip pat gali patikti ir naminių gyvūnų augintojams: ji padės sužinoti, ar jūsų šuo neloja, ar nekaukia išgirdęs tam tikrus garsus, ar nejaučia nerimo išvykus šeimininkams, ir t.t. Tam tikrose situacijose slapta kamera gali padėti apsaugoti namus: jei į patalpas patektų neprašyti asmenys, slapta kamera galėtų užfiksuoti jų veiksmus. Vertėtų nepamiršti, kad signalizacija įprastai tik atbaido ilgapirščius, o užfiksuoti slapti vaizdai gali tapti tikrai vertingu įkalčiu.

Funkcionalus įrenginys

Staliniame laikrodyje užmaskuota slapta kamera – tai funkcionalus įrenginys, kuris ne tik padeda fiksuoti vaizdo įrašus, bet taip pat leidžia sužinoti, kiek šiuo metu yra valandų, laikrodyje galima nustatyti datą, ir t.t. Naudotis šiuo prietaisu galima ir kaip jokių įtarimų nesukeliančiu staliniu laikrodžiu: dalis prekyboje siūlomų slapto stebėjimo įrenginių tiesiog imituoja tam tikrus buityje naudojamus daiktus, tačiau šis prietaisas atlieka ir papildomas funkcijas.

Platus stebėjimo kampas

Staliniame laikrodyje užmaskuota slapta kamera pasižymi plačiu stebėjimo kampu – šis įrenginys gali „apžvelgti“ patalpas net 145 laipsnių kampu. Jei šį įrenginį tiesiog pastatysite ant staliuko miegamajame ar kitoje namų patalpoje, galite būti užtikrinti, kad surinksite pakankamai daug jums reikalingos informacijos, ir tam jums tikrai neprireiks ypatingų pastangų.

Ilgas baterijos budėjimo laikas

Jei laikrodis veiks budėjimo režimu, įrenginio baterijos budėjimo trukmė gali siekti net vienerius metus, todėl jums tikrai neteks nuogąstauti, kad dėl išsikrovusios baterijos galėsite praleisti kažką labai svarbaus. Taip pat stalinis laikrodis su stebėjimo kamera gali būti prijungiamas prie pastovaus maitinimo laido – tokiu atveju prietaiso veikimo laikas bus neribotas. Jei baiminatės, kad dėl prietaiso išsikrovusios baterijos galite neužfiksuoti tam tikrų svarbių vaizdo įrašų, parinkite įrenginiui tokią vietą, kurioje yra nesunkiai pasiekiamas maitinimo tinklas.

Judesio aptikimo funkcija

Tikrai nebūtina nuolatos tikrinti, kas šiuo metu vyksta stebimoje aplinkoje: stalinis laikrodis su slapta kamera turi judesio aptikimo funkciją, todėl galite būti visiškai ramūs, kad apie aptiktą judesį būsite informuoti (pranešimai gaunami į šiam įrenginiui pritaikytą programėlę). Tokia funkcija yra itin naudinga, jei jūsų namuose neturėtų laikytis žmonių: aptiktas judesys jus informuos, kad namuose šiuo metu vyksta kažkas neįprasto, taigi, į tai galėsite žaibiškai sureaguoti.

Paprastas naudojimas

Naudotis šiuo slapto filmavimo prietaisu yra labai paprasta: į išmanųjį įrenginį jums reikės atsisiųsti programėlę, kuri fiksuojamus vaizdus leis stebėti realiuoju laiku. Visai nesvarbu, kur būsite – darbe ar išvykę į užsienį, tiesiog galėsite prisijungti prie programėlės, ir įvertinti, ar namuose viskas gerai. Laiku pastebėję kažką neįprasto ar netinkamo, į tai galėsite tinkamai sureaguoti, taigi, toks prietaisas galės jums padėti išvengti materialinės ar moralinės žalos. Slaptus vaizdo įrašus galėsite stebėti išmaniuoju telefonu – vaizdo stebėjimo programėlės yra pritaikytos „Android“ ir „iOS“ programinę įrangą palaikantiems įrenginiams.

Išsklaidykite savo abejones

Jei jums kyla bent menkiausių abejonių dėl tam tikrų asmenų veiksmų, nedvejokite ir įsigykite šią staliniame laikrodyje užmaskuotą kamerą, kuri jums padės surinkti tikrai nemažai informacijos ir padės paprasčiau gauti atsakymus į visus ramybės neduodančius klausimus. Šiandien šią slaptą kamerą galite įsigyti tikrai patrauklia kaina, tad pasinaudokite šia galimybe ir išsklaidykite savo abejones.

Panašios prekės