Slapta kamera be pakrovimo veikia iki 180 dienų ( online stebėjimas)

Atsiimkite parduotuvėje Vilniuje BEKONTAKČIU būdu +370-684-11114

109,00 €

134,00 €

-25,00 €

AKCIJA: Micro SD 32GB dovanų

Techniniai parametrai:

 • Atminties kortelių palaikymas: mikro SD / SDHC iki 64GB (neįtrauktas)
 • Vaizdo įrašymas su garsu
 • Įrašymo raiška: pilnas HD 1920x1080px
 • Veikia iki 180 dienų be pakrovimo ( budėjimo rėžimu)
 • Vaizdo formatas: AVI | max 25fps
 • Vaizdo raiška:  1920 x  1080 px
 • Žiūrėjimo kampas: 145 ° labai paltus kampas
 • Garsas: mikrofonas su triukšmo slopinimo funkcija
 • Prijungimo standartas: USB
 • Naktinis matymas 5 metrai
 • Stebėjimas internetu gyvai ( per mob. Aplikaciją)
 • Judėsio daviklis ( PIR) 
 • Vaizdo įrašo pastovus įrašymas ( ant viršaus)
 • Vaizdo įrašo kodavimas : H264
 • Komplektacija: Wifi kamera ( imitacija), micro SD kortelių skaitytuvas, usb kabelis, maitinimo blokelis
 • Išmatavimai: 41x38x33cm
 • GARANTIJA 12 mėn

Wi-fi kamera patalpoms su plačiu (145 laipsnių) stebėjimo kampu

Wi-fi kameros paskutiniu metu naudojamos vis dažniau. To priežasčių yra tikrai nemažai: siekiama apsaugoti turtą, norima išsiaiškinti, ar patalpose besilankantys asmenys elgiasi sąžiningai, ir t.t. Toks įrenginys padeda gerokai greičiau ir paprasčiau gauti visą aktualiausią informaciją, todėl abejoti dėl kameros įsigijimo tikrai neverta: toks įrenginys visada gali padėti išsklaidyti abejones ir paskatinti imtis tam tikrų veiksmų.

Kokios yra Wi-fi kameros pritaikymo galimybės?

Tokių kamerų panaudojimo galimybės tikrai nėra siauros: jos gali būti naudojamos siekiant išsiaiškinti, ar darbuotojai elgiasi sąžiningai, jas galima pasirinkti tuomet, kada norima sužinoti, ar partneris yra ištikimas, ir t.t. Jei nesate užtikrinti, kad į jūsų namus ateinantys darbuotojai tikrai elgiasi sąžiningai, Wi-fi kamera padės jums tai išsiaiškinti. Tokie įrenginiai visuomet padeda išsklaidyti abejones, todėl kilus bent menkiausiems įtarimams tikrai verta pasvarstyti būtent apie šios kameros naudojimą. Taip pat Wi-fi stebėjimo kamera gali būti naudojama stebint augintinius, vaikus ar senyvo amžiaus žmones. Pastaroji pasirinkimo galimybė yra viena populiariausių: jei atsitiktų nelaimė, į tai būtų galima žaibiškai sureaguoti. Ši stebėjimo kamera taip pat suteikia galimybę kalbėtis su patalpoje esančiais žmonėmis: galima pasiteirauti, kaip jie jaučiasi, o prireikus galima nedelsiant iškviesti pagalbą.

Platus matymo kampas

Ši Wi-fi kamera džiugina itin plačiu (net 145 laipsnių) stebėjimo kampu, todėl galite būti užtikrinti, kad šis įrenginys leis jums užfiksuoti visą svarbią patalpoje vykstančią informaciją. Šios kameros fiksuojami vaizdo įrašai yra kokybiški ir detalūs, todėl jums bus nesunku suprasti, kas įvyko patalpose, kol buvote išėję. Taip pat ši kamera turi naktinio matymo funkciją, kuri leidžia fiksuoti vaizdus net 5 metrų atstumu. Kokybiškas vaizdo įrašų fiksavimas galimas bet kuriuo paros metu, taigi, jūs tikrai nepraleisite nieko svarbaus.

Judesio daviklis

PIR daviklis leidžia patalpose aptikti judesį, todėl jūs iš karto galėsite patikrinti, kas šiuo metu vyksta stebimoje patalpoje. Tikrai nėra jokio reikalo nuolatos tikrinti, ar šiuo metu nevyksta nieko svarbaus: apie aptiktą judesį jus informuos į programėlę gautas pranešimas, taigi, netrukus galėsite patikrinti, kas šiuo metu vyksta stebimoje aplinkoje. Judesio daviklis padeda išvengti „tuščių“ įrašų, kuomet patalpose niekas nevyksta, todėl tokia galimybė padeda gerokai paprasčiau apdoroti svarbiausią informaciją.

Fiksuojamus vaizdus stebėkite iš bet kokios pasaulio vietos

Stebėti fiksuojamus vaizdus galėsite neribotu atstumu: net ir tada, jei būsite išvykę į užsienį, galėsite sužinoti apie patalpoje aptiktą judesį, ir netrukus galėsite pasitikrinti, kas šiuo metu vyksta stebimoje aplinkoje. Naudotis šios kameros funkcijomis yra labai paprasta ir patogu, todėl šis įrenginys puikiai tiks kiekvienam, norinčiam išsiaiškinti tam tikrą dominančią informaciją.

Ilga baterijos budėjimo trukmė

Jei kamera veiks budėjimo režimu (filmavimas bus pradedamas tik aptikus judesį), baterijos budėjimo trukmė gali siekti net vienerių metų laikotarpį. Žinoma, baterijos budėjimo trukmė visuomet priklauso nuo to, koks kameros naudojimo intensyvumas: jei judesys yra aptinkamas labai dažnai, natūralu, kad baterija išsikraus gerokai greičiau.

Funkcionalus įrenginys nedidele kaina

Nors neretai manoma, kad kokybiška Wi-fi kamera gali pareikalauti gana nemažų investicijų, tačiau įsitikinsite, kad tai nėra tiesa. Wi-fi kamerą su plačiu stebėjimo kampu galite įsigyti tikrai patrauklia kaina, o įrenginiui teikiama garantija galės užtikrinti, kad šis gaminys tarnaus iš tiesų ilgą laiką. Jei dvejojate, ar būtent ši stebėjimo kamera geriausiai atitiktų jūsų individualius poreikius, tiesiog pasitarkite su konsultantais, kurie tikrai nepagailės naudingų patarimų.

Panašios prekės