Wi-fi maršrutizatoriaus imitacija su slapta kamera

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

129,00 €

AKCIJA: Micro SD 32GB dovanų

Techniniai parametrai:

 • Atminties kortelių palaikymas: mikro SD / SDHC iki 64GB (neįtrauktas)
 • Vaizdo įrašymas su garsu
 • Įrašymo raiška: pilnas HD 1920x1080px
 • modemo imitacija
 • Veikia iki 2jų metų be pakrovimo ( budėjimo rėžimu)
 • Vaizdo formatas: AVI | max 25fps
 • Vaizdo raiška:  1920 x  1080 px
 • Žiūrėjimo kampas: 145 ° labai paltus kampas
 • Garsas: mikrofonas su triukšmo slopinimo funkcija
 • Prijungimo standartas: USB
 • Naktinis matymas 6 metrai
 • Stebėjimas internetu gyvai ( per mob. Aplikaciją)
 • Judėsio daviklis ( PIR) 
 • Vaizdo įrašo pastovus įrašymas ( ant viršaus)
 • Vaizdo įrašo kodavimas : H264
 • Komplektacija: Wifi kamera ( imitacija), micro SD kortelių skaitytuvas, usb kabelis, maitinimo blokelis
 • Išmatavimai: 53x36x34cm
 • GARANTIJA 12 mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Wi-fi maršrutizatoriaus imitacija su slapta kamera

Slapta kamera gali praversti kone kiekvienose patalpose: tokia įranga vis dažniau naudojama ne tik namuose, bet taip pat ir biuruose, parduotuvėse ar kitos paskirties vietose. Jei norima išsiaiškinti tam tikrus ramybės neduodančius dalykus, naudinga pasvarstyti būtent apie slaptos kameros naudojimą: tokia įranga padės greičiau ir paprasčiau rasti tam tikrus atsakymus ir motyvuos imtis veiksmų. Maršrutizatorius – tai vienas tų įrenginių, kuris gali būti naudojamas kone kiekvienose patalpose, todėl toks prietaisas tikrai nekels įtarimo ir padės dar greičiau išsiaiškinti tam tikrus dalykus.

Kada naudinga rinktis slaptą kamerą?

Situacijų, kada gali pasiteisinti slaptos kameros naudojimas, yra tikrai daug. Toks prietaisas gana dažnai pritaikomas tada, kuomet norima išvengti tam tikrų neteisėtų veiksmų: kai siekiama užfiksuoti įsilaužėlių veiksmus, kai norima išsiaiškinti, ar darbo vietoje visi darbuotojai elgiasi sąžiningai, ir t.t. Kamerų imitatoriai dažniausiai tiesiog padeda susilaikyti nuo tam tikrų veiksmų, o slaptos kameros nesukelia jokio įtarimo, todėl stebimi asmenys elgiasi taip, kaip jiems yra įprasta. Maršrutizatoriuje užmaskuotos kameros taip pat gali garantuoti vaikų ar senyvo amžiaus žmonių saugumą, todėl tokio įrenginio naudojimas pasiteisins ir tose situacijose, kuomet norisi sužinoti, ką tam tikru metu veikia jūsų šeimos nariai.

Galimybė prisijungti prie programėlės

Maršrutizatoriuje užmaskuota slapta kamera fiksuojamus vaizdus leidžia stebėti realiuoju laiku: jums tereikia išmaniuoju įrenginiu prisijungti prie programėlės, ir iš karto galėsite stebėti fiksuojamus vaizdus. Programėlės yra pritaikytos ir „Apple“ išmaniesiems įrenginiams, ir „Android“ programinę įrangą palaikantiems telefonams, todėl įsitikinti šios kameros privalumais gali kone kiekvienas vartotojas. Visai nesvarbu, kokioje pasaulio vietoje būtumėte, jums tereikės veikiančio interneto ryšio, ir bet kada galėsite peržiūrėti fiksuojamus vaizdo įrašus.

Judesio daviklio funkcija

Judesio daviklio funkcija padeda sužinoti, kada patalpose kas nors vyksta. Kol patalpose yra ramu, tikrai nėra reikalo nuolatos tikrinti fiksuojamų įrašų, todėl judesio daviklio funkcija padės jums gerokai paprasčiau sužinoti jums aktualią informaciją. Jei bus aptinkamas judesys, į programėlę gausite pranešimą, taigi, iš karto galėsite pasitikrinti, kas šiuo metu vyksta patalpose.

Kokybiškas vaizdas ir garsas

Džiugina ir tai, kad kamera geba fiksuoti kokybiškus vaizdo įrašus, todėl jūs visuomet galėsite detaliai matyti, kas šiuo metu vyksta patalpose. Vaizdas yra įrašomas su garsu, tad tuomet, jei jums yra aktualu pasiklausyti pokalbių, tokia kameros funkcija tikrai gali puikiai pasiteisinti. Dalis slaptų kamerų įrašo vaizdą be garso, tačiau tokiu atveju yra prarandama dalis svarbios informacijos. Jei siekiate, kad atlikti įrašai būtų kuo informatyvesni, ši maršrutizatoriuje užmaskuota kamera neabejotinai gali būti vienas palankiausių sprendimų.

Labai ilgas baterijos veikimas

Itin ilgas baterijos veikimas – tai dar vienas itin svarbus šios kameros privalumas. Jei kamera veiks budėjimo režimu, ji veiks nuo 1 iki 2 metų: šiuo laikotarpiu jums tikrai neteks rūpintis, kad kamerą gali prireikti papildomai įkrauti. Toks ilgas kameros veikimas gali padėti išvengti galimų nepatogumų, taigi, maršrutizatoriuje paslėpta kamera tikrai gali būti viena palankiausių galimybių.

Naktinio matymo funkcija

Kai kurios kameros vaizdo įrašus gali fiksuoti tik šviesiuoju paros metu, tačiau pasirinkę šią maršrutizatoriuje užmaskuotą kamerą galėsite būti visiškai ramūs, kad ji tinkamai funkcionuos ištisą parą. Naktinio matymo funkcija leis nenutrūkstamai fiksuoti vaizdo įrašus, taigi, net ir tamsiuoju paros metu tikrai nepraleisti nieko svarbaus. Šis funkcionalus įrenginys net ir tamsoje padės surinkti dominančią informaciją, todėl abejones išsklaidysite kur kas greičiau.

Panašios prekės