Išpardavimas! Rankinis laikrodis su aukštos kokybės kamera ir diktofonu Padidinti

Rankinis laikrodis su aukštos kokybės kamera ir diktofonu

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

74,00 €

Techniniai parametrai:

 • Vidinė atmintis : 8gb iki 240 min
 • Filmavimo metu įrašo garsą
 • Galima naudoti kaip diktofoną
 • LED ekranas
 • Vaizdo raiška: Full-HD 1920 x 1080PX 
 • Vaizdo formatas: AVI, 30 kadrų / s
 • Integruota baterija: 200mAh (įkraunama)
 • Vaizdo įrašymo laikas: apie 90 minučių
 • Garso įrašymo laikas: apie 20 valandų
 • Įkrovimas: USB jungtis arba 5V įkroviklis
 • Stebėjimo kampas: 75 °
 • Nuotraukų rezoliucija: HD 1280 x 720PX
 • Svoris ir matmenys: 26 g; 46 mm x 20 mm x 12 mm
 • Spalva: juoda
 • GARANTIJA 12 mėn.

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Rankinis laikrodis su įmontuota slapta kamera ir diktofonu

Rankinis laikrodis – tai vienas tų aksesuarų, kuriuos gana dažnai renkasi ir vyrai, ir moterys. Nors pasitikrinti laiką galima ir savo telefone, tačiau šiuolaikiniai laikrodžiai turi ir įvairių papildomų funkcijų, kurios gali būti itin naudingos. Tuo atveju, jei norite užfiksuoti tam tikrą slaptą informaciją, rankinis laikrodis su įmontuota slapta kamera ir diktofonu tikrai gali būti vienas palankiausių pasirinkimų, nes šis įrenginys išliks nepastebimas ir padės surinkti tam tikrus įkalčius.

Itin didelės pritaikymo galimybės

Laikrodį galime segėti ir paprastomis dienomis, ir per tam tikras šventes. Tai – toks aksesuaras, kuris per daug nekrenta į akis, ir tikrai nekelia jokio įtarimo. Taigi, kodėl tuo nepasinaudojus? Jei ketinate surinkti tam tikrą jus dominančią informaciją, galite išbandyti šį slaptą įrenginį, kuris jūsų tikrai nenuvils. Tokie slapti įrenginiai neretai yra naudojami tais atvejais, kada renkami įrodymai apie tam tikrą nesąžiningą veiklą, kai norima užfiksuoti tam tikrus pažeidimus, ir t.t. Net ir tuomet, jei šiuo metu jums tai neatrodo aktualu, galite būti užtikrinti, kad šis slaptas prietaisas jums tikrai pravers kasdienybėje: pavyzdžiui, jei norėsite greitai ir nepastebimai ką nors nufilmuoti, ir t.t.

Aukštos kokybės garso įrašai

Kartais yra manoma, kad tam tikri nedideli įrenginiai neleidžia tinkamai užfiksuoti garso ar vaizdo įrašų, tačiau galite būti užtikrinti, kad jums tikrai teks pakeisti savo nuomonę. Triukšmo slopinimo technologija leidžia fiksuoti itin aukštos kokybės garso įrašus, taigi, jums tikrai nereikės vargti bandant išsiaiškinti, apie ką vyksta kalba.

Itin paprasta naudotis

Net ir tada, jei naujausios technologijos nėra jūsų mėgstama sritis, tikrai neverta baimintis, kad naudotis šiuo prietaisu bus pernelyg sudėtinga. Viskas, ką jums reikės padaryti, – tai tiesiog vieno mygtuko paspaudimu įjungti diktofoną arba kamerą, ir netrukus bus įrašomas garsas arba vaizdas. Jums tikrai nereikės gaišti laiko bandant išsiaiškinti, kaip įjungti šį slaptą prietaisą, taigi, niekas iš aplinkinių nė nepastebės, kad pradėjote įrašinėti vaizdus ar garsus. Vos per akimirką galėsite įjungti garso ar vaizdo fiksavimo funkciją, tad toks prietaisas puikiai pasitarnaus ir tada, kai nebus laiko ar galimybių išsitraukti telefono. Pavyzdžiui, jei pamatysite, kad kas nors įvažiavo į kaimyno automobilį ir bando pasišalinti iš įvykio vietos, jūs galėsite be didelių pastangų užfiksuoti šio nusikaltimo įkalčius. Vėliau visi užfiksuoti vaizdai ir garso įrašai gali būti perkeliami į kompiuterį naudojant USB jungtį.

Lengvas, bet funkcionalus įrenginys

Laikrodžiu su įmontuotu diktofonu ir slapta kamera taip pat galėsite naudotis ir kaip įprastu laikrodžiu, taigi, jo funkcionalumas tikrai pranoks jūsų lūkesčius. Užsegtas ant riešo slaptas įrenginys tikrai nesukels jokių nepatogumų: šio prietaiso svoris yra vos 23 gramai, taigi, jis jums tikrai netrukdys atlikti įvairių kasdienių darbų. Laikrodis maloniai priglunda prie riešo, todėl su juo jausitės tikrai patogiai. Įrenginys su slapta kamera ir diktofonu išoriškai atrodo tarsi žingsniamatis arba įprastas rankinis laikrodis, kuris rodo laiką ir baterijos įkrovimą, todėl jis gali būti naudojamas ir tada, kai neplanuojama fiksuoti jokių vaizdo ar garso įrašų.

Prietaisas nekelia jokio įtarimo

Laikrodis su įmontuota slapta kamera ir diktofonu neskleidžia jokių pašalinių garsų (net ir tada, kai baterija yra prie išsikrovimo ribos), todėl niekas iš aplinkinių nė neįtars, kad jų pokalbiai ar tam tikri veiksmai yra fiksuojami. Užfiksuoti slaptą informaciją dar niekada nebuvo taip paprasta!

Panašios prekės