Slapta programa WIndows kompiuterių stebėjimui |Neaptinkama antivirusinių programų

Parduotuvė Savanorių pr. 159a Vilnius +370-684-11114

170,00 € su PVM

Slapta programa kurios pagalba glėsite stebėti nepastebimai, kas yra daroma kompiuteryje.

Programa neaptinkama ANTIVIRUSINIŲ programų - kitos programos neturi tiek daug funkcijų, kaip ši.

 • Live režimas: galimybė gyvai stebėti kompiuteriaus ekraną nuotoliniu budu
 • Visa kompiuteriaus statistika: kiek laiko buvo praleista pvz. facebook, ar žiūrėtas koks filmas, ar skaitytos naujienos
 • Klaviatūros spaustų klavišų issaugojimas ( matysite kas buvo rašoma kompiuteryje)
 • Galimybė pasidaryti ekrano nuotrauką
 • Matysite visas aplankytas www svetaines
 • Matysite visas google ar kitų paieškos varyklių užklausas
 • Skype susirašinėjimą
 • Visą socialinių tinklų istoriją ( automatiškai rušiuojama informacija) : Facebook, Twitter, Vkontakte, Odnoklasniki, Gmai, Yahoo, Mail.com, Outlook, Mail.ru, Yandex, ir kiti psl.
 • Galimybė padaryti nuotrauką iš kompiuteryje įmontuotos WEB kameros
 • Matysite kokie dokumentai buvo spausdinti ( spausdintuvu)
 • Matysite ar buvo dėtas pvz. USB raktas į kompiuterį

Reiktu atvešti kompiuterį programos suinstaliavimui ( užtrunka apie 10-20 minučių)

12 mėnėsių licencija

Slapta programa Windows kompiuterių stebėjimui |Neaptinkama antivirusinių programų

Įtariate partnerio ar partnerės neištikimybę, ir norėtumėte išsklaidyti savo abejones? Slapta programa Windows kompiuterių stebėjimui gali būti tikrai palankiu pasirinkimu: tereikės instaliuoti šią programą, ir galėsite stebėti ne tik naršomus puslapius, bet taip pat ir visus susirašinėjimus online. Ši slapta programa taip pat praverčia tada, kuomet siekiama apsaugoti vaikus nuo netinkamų šaltinių internete, ar kuomet norima sužinoti, ką vaikai veikia naršydami internetinėje erdvėje. Išsklaidyti abejones dar niekada nebuvo taip paprasta – pasirinkę šią programą tą padarysite be jokių keblumų.

Galimybė stebėti ekraną nuotoliniu būdu

Slapta programa Windows kompiuterių stebėjimui  leis jums stebėti kompiuterio ekraną nuotoliniu būdu, todėl galėsite sužinoti, kas vyksta realiuoju laiku. Matysite susirašinėjimus, naršomus puslapius bei kitą informaciją, kuri jums gali būti aktuali. Taip pat ši programa pateiks visą kompiuterio statistiką: kiek laiko buvo praleista naršant socialiniuose tinklalapiuose, kokie filmai buvo žiūrėti, kokios naujienos buvo skaitytos, ir t.t. Sužinoti, koks tekstas buvo rinktas kompiuteryje, galėsite ir vėliau, nes programa turi klaviatūros spaustų klavišų išsaugojimo funkciją.

Informacija apie lankytas svetaines

Kai įtariama antrosios pusės neištikimybė, ar tuomet, jei manoma, kad vaikai lankosi netinkamose internetinėse svetainėse, gali būti aktualu sužinoti, kokie internetiniai puslapiai buvo lankyti. Ši slapta programa pateiks išsamią informaciją apie lankytus tinklalapius, todėl žinosite, kokių veiksmų vertėtų imtis.

Programos funkcionalumas

Turėsite galimybę ne tik gauti informaciją apie aplankytas svetaines bei susirašinėjimus: ši slapta programa taip pat suteiks galimybę padaryti nuotrauką iš kompiuteryje įmontuotos WEB kameros, galės sukurti ekrano kopiją, pateikti informaciją, kokie dokumentai buvo spausdinti, ir t.t. Ši slapta programa rinkoje yra viena funkcionaliausių, tad tuomet, jei siekiate gauti jus dominančią slaptą informaciją, šis pasirinkimas – kaip tik jums.

Programos suinstaliavimas

Norėdami suinstaliuoti slaptą programą, atvežkite kompiuterį mūsų meistrams: programos įrašymas truks maždaug 10-20 minučių, o šiai programai bus suteikta 12 mėnesių licencija. Neleiskite, kad abejonės apsunkintų jūsų kasdienybę – šis paprastas sprendimas tikrai leis gauti visą pageidaujamą informaciją, ir jums nebereikės kankintis nežinomybėje

Panašios prekės