Narkotikų testas Žolė kokainas opiatai amfetaminas ir kiti...

8,00 €

14,00 €

-6,00 €

  • Amfetaminai AMP
  • Ekstazi MDMA/XTC
  • Kokainas COC.
  • Opiatai OPI
  • Kanabioidai žolė THC
  • LSD ( haliucinagenai ) 
  • Metadonas MTD

Paprastas naudojimas:

Slapimo narkotikų testas yra vienas iš populiariausių ir paprasčiausių būdų aptikti narkotikų medžiagų buvimą organizme. Šis testas grindžiamas tuo, kad tam tikrų narkotikų ar jų metabolitų liekanos gali būti aptiktos šlapime tam tikrą laikotarpį po narkotikų vartojimo.

Slapimo narkotikų testai yra paprasti naudoti ir dažnai naudojami darbovietėse, mokyklose, sporto organizacijose ir kitose situacijose, kuriose svarbu nustatyti arba atsargumo sumetimais tikrinti asmenų narkotikų vartojimą.

Šio tipo testai naudoja specialius narkotikų aptikimo komplektus, kuriuose yra testo juostelės arba konteineriai. Jums paprašoma surinkti šlapimo mėginį ir pritaikyti jį prie testo komplekto. Juostelėje ar konteineryje yra cheminių medžiagų, kurios reaguoja su tam tikromis narkotikų medžiagomis. Jei jūsų šlapime yra tokio tipo medžiagų, pasirodys linija ant juostelės, rodydama teigiamą rezultatą.

Svarbu suprasti, kad slapimo testai gali rodyti tik narkotikų buvimą organizme, bet negali nustatyti, ar asmuo yra dabar apsvaigęs arba ar jis yra priklausomas nuo narkotikų. Be to, rezultatai gali būti klaidingai teigiami arba klaidingai neigiami dėl įvairių priežasčių, tokių kaip netinkamas testo atlikimas arba narkotikų medžiagos netinkamai surinktas šlapimas.

Jei turite susirūpinimą dėl narkotikų vartojimo arba reikia atlikti narkotikų testą, svarbu kreiptis į profesionalus ir pasikonsultuoti su gydytoju arba atitinkamomis institucijomis, kurios gali teikti reikiamą pagalbą ir patarimus. Tik gydytojai arba atitinkami specialistai gali tinkamai įvertinti testo rezultatą

Panašios prekės