Sumažinta kaina! pasiklausymo blakė Fm Padidinti

FM pasiklausymo blakė MINI

Šiuo metu prekės neturime

29,00 €

39,00 €

-10,00 €

Techniniai parametrai:

  • Dažnių diapazonas: 88-108 MHz (numatytasis 94,7 MHz)
  • Atstumas iki įrenginio: iki 50 m atviroje vietoje priklauso nuo radijo įmtuvo galingumo
  • Maitinimas: 1,5v baterija
  • Nuolatinis veikimo laikas: apie 30 dienų
  • Perdavimo galia: maždaug 2 mW
  • Komplektą sudaro: pasiklausymo įrenginys, instrukcija 
  • GARANTIJA 12mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

 

Nepastebima ir pasižyminti itin aukšta garso kokybe pasiklausymo blakė NX-380 garantuoja konfidencialumą bet kokioje situacijoje. Dėl mažo dydžio šis įrenginys paprastai užmaskuojamas, o pažangios technologijos užtikrina, kad kokybišką garsą bus galima išgirsti nutolus nuo blakės net per 50 metrų. Šio modelio pasiklausymo įranga perduodamus garsus galima klausyti bet kokiu radijo imtuvu (reikalingas FM radijo dažnis).

DĖMĖSIO

Atkreipkite dėmesį, kad įrenginys savo funkcijas atlieka tik stacionariu režimu (įjungta pasiklausymo įranga negali būti kilnojama). Taip pat svarbu netvirtinti įrenginio šalia kitų elektros prietaisų.

FM pasiklausymo blakė MINI

Pasiklausymo blakės praverčia įvairiose gyvenimiškose situacijose, kuomet siekiama gauti tam tikrą slaptą informaciją, ar kada paprasčiausiai norima išsiaiškinti, ar tam tikri asmenys yra tikrai sąžiningi. FM pasiklausymo blakė – tai vienas populiariausių pasirinkimų, nes naudotis tokiu įrenginiu yra tikrai labai paprasta, o šio prietaiso kaina yra prieinama daugeliui. Taip pat palanku ir tai, kad nedidelę blakę yra labai paprasta pritvirtinti bei paslėpti, todėl  tuomet, jei siekiate išsklaidyti savo abejones, pagalvokite apie tokio įrenginio įsigijimą.

Dažniausiai FM pasiklausymo blakės yra montuojamos darbo kabinete ar kitose patalpose. Svarbu žinoti, kad ši FM blakė negali būti kilnojama, todėl ją geriausia tvirtinti prie tam tikrų nejudinamų daiktų. Taip pat svarbu užtikrinti, kad pasiklausymo blakė bus tvirtinama atokiau nuo įvairių elektroninių prietaisų. Ši blakė yra labai nedidelių matmenų, todėl ją paslėpti galėsite be jokių nesklandumų.

Kokybiškas garsas gali būti perduodamas maždaug 50 metrų atstumu, todėl būdami kitoje patalpoje galėsite pasiklausyti, kas vyksta netoliese. Šios blakės dažnių diapazonas yra nuo 88 iki 108 MHz (numatytasis – 94,7 MHz). Pasiklausyti pokalbių ar kitų sklindančių garsų galėsite naudodamiesi bet kuriuo radijo imtuvu – tereikės nustatyti tam tikrą dažnį.

Palanku ir tai, kad mini blakė ilgą laiką gali būti naudojama nepertraukiamai. Nuolatinis veikimo laikas yra maždaug 30 dienų, todėl per šį laiko tarpą tikrai galėsite išgirsti jums naudingos informacijos. Mini blakė gali būti naudojama ir namuose, kada norima įsitikinti, kad auklė tinkamai elgiasi su vaikais, ir darbe, kada siekiama įsitikinti, kad darbuotojai tikrai yra sąžiningi. Blakės panaudojimo galimybių gali būti tikrai daug ir įvairių, tad tuomet, jei norite išsklaidyti savo abejones, pagalvokite apie tokio įrenginio įsigijimą. Kokybiška pasiklausymo blakė yra siūloma tikrai palankia kaina, tad tikrai verta pagalvoti apie būtent tokį pasirinkimą.

Mini blakės komplektaciją sudaro slaptas pasiklausymo įrenginys ir naudojimosi instrukcija, kuri užtikrins, kad prietaisą nesunkiai paruošite pasiklausymui, ir, žinoma, išnaudosite visas jo galimybes. Neleiskite, kad nežinia neduotų jums ramybės – įsigykite pasiklausymo įrenginį jau dabar!

Panašios prekės