Gsm pasiklausymo blakė N9 su atskambinimo funkcija

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

65,00 €

100,00 €

-35,00 €

ORIGINALI PREKĖ ( NE KOPIJA )

Techniniai parametrai:

 

 • Automatinis atskambinimas
 • Garso atpažinimo funkcija
 • Jungtys: GSM / GPRS
 • GSM dažniai: 850/900/1800/1900 MHz
 • Įkrovimas: 5V 500 mA USB prievadas
 • Baterija: 3,7 V 500 mAh ličio jonų baterija
 • Darbo temperatūra: nuo -20 iki +55 laipsnių Celsijaus
 • Drėgnumas: 5-95%
 • Dydis: 43mm x 32mm x 13mm
 • Svoris: 28g
 • Komplektacija: N9 įrenginys, USB kabelis, maitinimo įkroviklis ( neieina į kompelktaciją) , naudojimo instrukcija
 • GARANTIJA 12 mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

 Panaudojama: savo ir vaikų apsaugai

GSM mini pasiklausymo blakė N9 (ORIGINALAS)

Ši pasiklausymo blakė veikia, mobilaus telefono principu. Paskambinate I ( blake) ir girdite, kas darosi aplink. Šį gsm blakė turi atskambinimo funkcija, išgirdus balsą ar triukšmą, automatiškai perskambina į Jūsų numerį.Ši mini blakė yra nedidėlių išmatavimų tik 43x32x13 mm, nešviečia ir neskleidžia jokių garsų. Ikraunama per USB. Akumuliatoriaus budėjimo laiaks iki 4 parų. Lengvas aptarnavimas ( naudojimas) Jums reikia įdėti sim kortele ir jau po 10 sekundžiu galite naudotis prietaisu. Yra galimybė priskirti numeri, tik iš jo skambinant bus (atsiliepta) ir galėsite klausytis aplinkos. Taip pat perskambins į nurodyta numerį. Aukšta garso kokybę užtikrina du mikrofonai.

Gsm pasiklausymo blakė N9 su atskambinimo funkcija

GSM pasiklausymo blakės yra naudojamos savo ir vaikų apsaugos tikslais kai norima išsiaiškinti, ar tam tikras asmuo yra tikrai sąžiningas. Situacijų, kada vertėtų pasvarstyti apie tokios įrangos naudojimą, yra tikrai nemažai, tad jūs galėsite pasirinkti geriausiai jūsų lūkesčius atitinkančius prietaisus. GSM pasiklausymo blakė N9 – tai kokybiškas ir patikimas įrenginys, kuris fiksuoja labai aiškų garsą, girdimas 5-7 metų spinduliu

GSM pasiklausymo blakė naudojama kaip ir kiti panašūs įrenginiai: į ją yra įstatoma SIM kortelė, o tuomet, kada norėsite pasiklausyti, kas vyksta aplink šį įrenginį, galėsite paskambinti SIM kortelei priskirtu telefono numeriu. Taip pat šis prietaisas turi perskambinimo funkciją, o tai reiškia, kad aptikus garsą bus paskambinama į jūsų mobilųjį telefoną. Ši funkcija yra pravarti ne vien tik dėl patogumo – ji taip pat padeda taupyti baterijos resursus. Kai siekiama gauti dominančią informaciją, gali tekti nuolatos skambinti į šį įrenginį, ir tai vis tiek negarantuoja, kad nepraleisite nė vieno svarbaus pokalbio. Kas kita, jei yra ši garso aptikimo funkcija, nes ji padeda nepraleisti nė vieno garso. GSM pasiklausymo blakė N9 gali budėti net iki 4 parų, tad per šį laiką tikrai galėsite surinkti jus dominančią informaciją.

GSM pasiklausymo blakė yra labai nedidelių matmenų (43mm x 32mm x 13mm), todėl ją paslėpti bus tikrai labai paprasta. Dažniausiai blakės yra tvirtinamos stebimo asmens darbo kabinete, namuose ar automobilyje, tačiau tikrai nebūtina tuo apsiriboti, nes nedidelį pasiklausymo įrenginį taip pat galima paslėpti ir tarp stebimam asmeniui priklausančių daiktų (pavyzdžiui, blakė gali būti tvirtinama kuprinės ar krepšio viduje).  

GSM pasiklausymo blakės N9 komplektaciją sudaro profesionalus pasiklausymo prietaisas, USB laidas, įkroviklis bei naudojimosi instrukcija, užtikrinanti, kad naudojimosi specifika bus perprasta tikrai labai greitai. Šis įrenginys neabejotinai yra vienas palankiausių pasirinkimų, kada siekiama surinkti dominančią informaciją, o šio prietaiso kaina yra tikrai labai palanki.

Panašios prekės

Related articles on blog