Sumažinta kaina! Profesionali pasiklausymo įranga su labai ilgu baterijos budėjimo laiku Padidinti

Profesionali pasiklausymo įranga su labai ilgu baterijos budėjimo laiku

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

189,00 €

240,00 €

-51,00 €

Techniniai parametrai:

 • Įrenginys gali veikti 4 dažniais: 850 MHz / 900M Hz / 1800 MHz / 1900 MHz;
 • Garso perdavimas atliekamas GSM ryšiu
 • Baterija: išorinė (ličio jonų, 9000mAh)
 • Budėjimas:125-187 parų
 • Veikimas perskambinimo režimu: apie 12 parų
 • Veikimas nuolat klausantis: 70 val.
 • Mikrofonas: kokybiškas, aiškus garsas (didesniu nei penkių metrų atstumu)
 • Matmenys 45mm x 29mm x 3mm (be baterijos);
 • Svoris 6 g (be baterijos).
 • GARANTIJA 12 mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Panaudojimas: Savo, vaikų saugumui.

Komplekta sudaro

 • GSM pasiklausymo įrenginys;
 • Baterija 
 • Baterijos laidas 
 • USB laidas

Veikimo trukme kelis kartus analogiškus įrenginius lenkiantis pasiklausymo įrenginys, kuris puikiai tinka naudoti vietose, kuriose neįmanoma prieiga prie elektros lizdo (budėjimo režimo pasiklausymo įrenginio baterija veikia  apie 180 parų). Itin aiškus, kokybiškas garsas suteikia galimybę išgirsti viską, kas vyksta patalpoje, o veikimas GSM mobiliuoju ryšiu užtikrina, kad garsą girdėsite būdami net ir užsienio šalyje (platus dažnių spektras tinkamas naudotis įrenginiu ir tarptautiniu mastu). Garsui patalpoje klausytis būtina SIM kortelė, kuri dedama į įrenginį. Paskambinus su kortele susietu numeriu, mobiliuoju telefonu galima išgirsti, kas vyksta aplink įrenginį. Pasirinkus garso aptikimo režimą, nereikės kaskart tikrinti, ar nieko nepraleidote, nes apie užfiksuotą garsą pasiklausymo įrenginys pats praneš skambučiu į nurodytą numerį.

Profesionali pasiklausymo įranga su labai ilgu baterijos budėjimo laiku

Pasiklausymo įranga įprastai naudojama tada, kai norima įsitikinti tam tikrų asmenų (nepilnamečių vaikų) sąžiningumu: ne visada yra paprasta tą padaryti be  klausymosi ar filmavimo įrangos. Profesionali pasiklausymo įranga su ilga baterijos budėjimo trukme gali būti iš tiesų palankia pasirinkimo galimybe, nes baterija budėjimo režimu gali veikti net iki 180 parų. Lyginant su kitais pasiklausymo įrenginiais, šio prietaiso veikimo trukmė yra tikrai labai ilga, ir per šią baterijos veikimo trukmę tikrai galima gauti nemažai naudingos informacijos.

Profesionali pasiklausymo įranga pasižymi itin kokybišku garsu, tad galite net neabejoti, kad visą informaciją tinkamai išgirsite. Naudojimasis tokia įranga yra labai paprastas ir patogus: jums tereikia įstatyti SIM kortelę su unikaliu telefono numeriu, o tuomet, kai norėsite pasiklausyti, kas vyksta aplink blakę, galėsite paskambinti šiuo numeriu. Naudotis pasiklausymo įrenginiu galėsite ne vien tik Lietuvos teritorijoje, bet taip pat ir už jos ribų, tad tuomet, jei stebimas asmuo išvyktų už mūsų šalies teritorijos ribų, jūs ir toliau galėsite klausytis pokalbių ir kitų aplink pasiklausymo įrenginį sklindančių garsų.

Baterijos budėjimo trukmė visada priklauso nuo to, kokiu režimu yra naudojamas pasiklausymo įrenginys. Tuo atveju, jei jis yra naudojamas nepertraukiami, natūralu, kad baterija išsikraus kur kas greičiau nei tuomet, jei rinksitės garso aptikimo funkciją ar budėjimo režimą. Jei pasiklausymo įranga aptiks garsus, tokiu atveju bus paskambinama į jūsų mobilųjį telefoną, ir tuomet galėsite pasiklausyti, pokalbių ir kas vyksta aplink įmontuotą įrenginį. Tai padeda išvengti nuolatinio skambinimo į pasiklausymo įrenginį, ir baiminimosi, kad bus praleistas svarbus pokalbis. Jei pasirinksite baterijos veikimą perskambinimo režimu, pasiklausymo įrenginiu galėsite naudotis maždaug 12 parų (tai priklausys nuo to, kaip dažnai bus aptinkamas garsas, ir kiek laiko klausysitės pokalbių).  Jei pokalbių bus klausomasi nuolat, tokiu atveju baterija veiks maždaug 70 valandų.

Profesionalaus pasiklausymo įrenginio komplektaciją sudaro GSM pasiklausymo įrenginys, baterija, baterijos įkrovimo laidas. Šis įrenginys yra labai nedidelis ir lengvas, todėl jį galėsite pritvirtinti be jokių sunkumų.

Panašios prekės