Profesionali GSM blakė su išorinu mikrofonu lengvai paslėpiama 20+ parų budėjimas

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

149,00 €

177,00 €

-28,00 €

Techniniai parametrai:

 • Garso perdavimo tipas: GSM ryšiu
 • Dažniai: keturi galimi, veikia tarptautiniu mastu: 850 MHz, 900 MHz, 1800 MHz ir 1900MHz
 • Baterijos tipas: ličio jonų (vidinė)
 • Mikrofonas:9 cm lengvai paslepiamas; kokybiškas garsas
 • Baterijos veikimas: budėjimo režimu iki 20 parų; klausantis 8-10 valandų
 • Pasiklausymo įrenginio matmenys: 40mm x 27mm x 7mm
 • GARANTIJA 12mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Panaudojimas: Savo, vaikų saugumui.

Komplekta sudro

 • Pasiklausymo įrenginys (GSM blakė; „LONGLIFE 20 +“)
 • Mikrofonas (išvestas;  9 cm)
 • Įkroviklis (laidas ir adapteris)
 • Tvirtinimo lipdukai

Lengvai paslepiama aukštos kokybės pasiklausymo blakė veikianti mobiliuoju ryšiu. Į blakės korpusą dedama mobiliojo ryšio kortelė užtikrina itin paprastą pasiklausymą – reikia tiesiog paskambinti su SIM kortele susietu numeriu ir savo mobiliuoju telefonu galėsite klausytis, kas vyksta aplink įrenginį. Blakės mikrofonas yra ant laido, todėl labai paprasta jį paslėpti ir tokiu būdu užsitikrinti maksimalų konfidencialumą. 
Pasiklausymo blakė yra patikima ir funkcionali – jos baterijos veikimo laikas standartinius tokio tipo įrenginius lenkia net šešis kartus ir budėjimo režimu gali tarnauti iki dvidešimties parų. Be to, galima pasirinkti funkciją, kuomet įrenginys pranešą apie aplinkoje aptiktą garsą (nurodytu numeriu gaunamas skambutis). 
Į pasiklausymo įrenginį būtina įdėti SIM kortelę. Pasiklausymas aktyvus ir esant kitoje šalyje (skambučio principu galima klausyti aplinkoje girdimų garsų ir užsienyje.

Profesionali GSM blakė su išorinu mikrofonu lengvai paslėpiama 20+ parų budėjimas

Mobiliuoju ryšiu veikianti pasiklausymo blakė – tai vienas populiariausių pasirinkimų. Toks įrenginys pasiteisina dėl įvairių priežasčių: nepilnamečių vaikų pokalbių galima klausytis ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, tokiu prietaisu labai paprasta naudotis, o perduodamas garsas yra labai aiškus ir kokybiškas. Profesionali GSM pasiklausymo blakė yra labai lengvai paslepiama, galima rinktis tinkamiausią įrenginio budėjimo režimą, ir t.t. Taigi, jei norite surinkti tam tikrą slaptą informaciją, galite pasvarstyti apie tokio įrenginio įsigijimą – jis tikrai yra vertas savo kainos.

Profesionali GSM blakė yra labai nedidelių matmenų (40mm x 27mm x 7mm), todėl ją nesunkiai galite padėti kambaryje, krepšyje ar dar kur. Įrenginio veikimas yra labai paprastas: į GSM blakę yra įstatoma pasirinkto operatoriaus SIM kortelė, o paskambinus jai priskirtu numeriu galima pasiklausyti, kas vyksta aplink šį įrenginį. Gali būti naudinga pasiklausyti ne vien tik pokalbių, bet taip pat ir aplinkoje sklindančių garsų, nes tai padeda išsiaiškinti, kur šiuo metu yra stebimas asmuo, ir pan. Garsų galėsite klausytis patys paskambinę įrenginiui priskirtu telefono numeriu, arba galite jų klausytis nenutrūkstamai. Pasirinktas režimas turės įtakos baterijos budėjimo trukmei:  jei garsų klausysitės nenutrūkstamai, įrenginio baterija išsikraus po 8-10 valandų, o tuomet, jei nuspręsite rinktis budėjimo režimą, baterija veiks net iki 20 parų.

Profesionali GSM blakė veikia ne tik Lietuvoje, bet taip pat ir užsienio šalyse, tad net ir tada, jei stebimas asmuo atsidurs už mūsų šalies teritorijos ribų, jūs ir toliau galėsite klausytis pokalbių. Šis įrenginys veikia keturiais dažniais (850 MHz, 900 MHz, 1800 MHz ir 1900MHz), tad galite būti užtikrinti, dominančią informaciją gausite  ir tada, jei nebūsite toje pačioje šalyje.

Įrenginio komplektaciją sudaro profesionali GSM blakė, išvestas 9 cm ilgio mikrofonas, kuris užtikrina itin kokybišką garso perdavimą, įkroviklis bei tvirtinimo lipdukai. Šį prietaisą itin paprasta pritvirtinti įvairiose patalpose, automobilyje ar prie tam tikrų daiktų, tad galite būti užtikrinti, kad naudojimasis šiuo prietaisu nesukels jokių nepatogumų.

Panašios prekės