Profesionali pasiklausymo iranga GSM blakė iki 20 parų veikimo laikas

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

141,00 €

Techniniai parametrai:

 

 • Dažnių parinktis: 4 (850 MHz / 900M Hz / 1800 MHz / 1900 MHz)
 • Arealas: galimas tarptautinis garso perdavimas
 • Garso perdavimo funkcija: aktyvi GSM mobiliuoju ryšiu
 • Mikrofonas: aukšta kokybė; labai aiškus garsas
 • Baterijos tipas: vidinė (ličio jonų)
 • Baterijos budėjimas: iki 20 parų
 • Baterijos darbo laikas: 8-10 valandų (klausymo metu)
 • Įrenginio matmenys: 40mm x 27mm x 7mm
 • GARANTIJA 12mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Panaudojimas: Savo, vaikų saugumui.

Komplekta sudaro

 • Profesionali GSM blakė
 • Įrenginio įkroviklis
 • USB laidas
 • Naudojimosi gidas

Panaudojimas savo ir vaikų saugumui

Profesionali pasiklausymo blakė, kurios veikimo principas paremtas mobiliuoju GSM ryšiu. Įrenginys užtikrina konfidencialumą ir kokybišką garso įrašą. Iš kitų prietaisų ši pasiklausymo blakė išsiskiria itin ilgu budėjimo režimu, kuris siekia net iki dvidešimties parų (tai net šešis kartus ilgesnis veikimo laikas nei vidutinių šio tipo įrenginių).  

GSM pasiklausymo blakė funkcionuoja panašiu principu kaip ir mobilusis telefonas – į įrenginį būtina įdėti SIM kortelę, o norint klausytis, kas vyksta aplink blakę, tereikia paskambinti su įdėtąja kortele susietu numeriu (galima ir tarptautinis pasiklausymas, kuomet blakė ir klausytojas yra skirtingose šalyse). Galima parinktis informuoti apie pasigirdusį triukšmą pasiklausymo plote (užfiksavus garsą blakė nusiunčia mobilųjį signalą į priskirtą telefono numerį). 

Profesionali pasiklausymo iranga GSM blakė iki 20 parų veikimo laikas

Profesionali pasiklausymo įranga praverčia įvairiose situacijose – kai siekiama apsaugoti savo nepilnamečių vaikų saugūmą ir t.t. Tokių įrenginių pasirinkimas šiuo metu yra ganėtinai didelis, todėl išsirinkti pačią tinkamiausią klausymo įrangą ne visada yra paprasta. Dažniausiai yra tikimasi, kad įrenginiai pasižymės pakankamai ilga budėjimo trukme, ir prireikus suteiks galimybę informaciją.

Profesionali GSM blakė – tai viens palankiausių pasirinkimų, kada siekiama gauti tam tikrą dominančią informaciją. Ši įranga pasižymi itin paprastu naudojimu: į šį prietaisą yra dedama SIM kortelė su jai priskirtu telefono numeriu, o tuomet, kada norėsite pasiklausyti, kas vyksta blakės aplinkoje ( šalia vaikų) , galėsite tiesiog paskambinti šiuo numeriu.

Renkantis pasiklausymo įrenginius svarbiu kriterijumi tampa ir tai, kokia yra blakės baterijos budėjimo trukmė. Įprastai yra tikimasi, kad įrenginys veiks pakankamai ilgą laiką, todėl šis prietaisas jūsų tikrai nenuvils. Profesionali blakė budėjimo režimu veikia net iki 20 parų,o tokio laiko įprastai visiškai užtenka. Jei klausytis  tenka nenutrūkstamai, šis prietaisas leis tą daryti net 8-10 valandų. Svarbu paminėti ir tai, kad profesionali blakė užtikrina itin aukštos kokybės garsą, todėl galite būti garantuoti, aukšta garso kokybę.

Profesionali pasiklausymo įranga yra nedidelių matmenų (40mm x 27mm x 7mm), todėl padėtii tokią blakę tikrai nebus sudėtinga. G

Blakės komplektaciją sudaro profesionalus pasiklausymo įrenginys, įkroviklis, USB laidas bei instrukcija, todėl naudotis šiuo prietaisu galėsite be jokių keblumų. Nors gana dažnai manoma, kad mūsų šalyje įsigytos blakės gali būti naudojamos tik Lietuvos teritorijoje, tačiau tai nėra tiesa – ši įranga gali būti sėkmingai naudojama ir tada, jei išvykstate į užsienį, ar stebimas asmuo išvyksta už mūsų šalies ribų. Taigi, jei siekiate, kad įranga būtų galima naudotis be jokių keblumų, šis pasiklausymo įrenginys gali iš tiesų puikiai pasiteisinti.

Panašios prekės