Profesionali pasiklausymo iranga GSM blakė iki 20 parų veikimo laikas

Atsiimkite parduotuvėje Vilniuje BEKONTAKČIU būdu +370-684-11114

144,00 € su PVM

Techniniai parametrai:

 

 • Dažnių parinktis: 4 (850 MHz / 900M Hz / 1800 MHz / 1900 MHz)
 • Arealas: galimas tarptautinis garso perdavimas
 • Garso perdavimo funkcija: aktyvi GSM mobiliuoju ryšiu
 • Mikrofonas: aukšta kokybė; labai aiškus garsas
 • Baterijos tipas: vidinė (ličio jonų)
 • Baterijos budėjimas: iki 20 parų
 • Baterijos darbo laikas: 8-10 valandų (klausymo metu)
 • Įrenginio matmenys: 40mm x 27mm x 7mm
 • GARANTIJA

Komplekta sudaro

 • Profesionali GSM blakė
 • Įrenginio įkroviklis
 • USB laidas
 • Naudojimosi gidas

Profesionali pasiklausymo blakė, kurios veikimo principas paremtas mobiliuoju GSM ryšiu. Įrenginys užtikrina konfidencialumą ir kokybišką garso įrašą. Iš kitų prietaisų ši pasiklausymo blakė išsiskiria itin ilgu budėjimo režimu, kuris siekia net iki dvidešimties parų (tai net šešis kartus ilgesnis veikimo laikas nei vidutinių šio tipo įrenginių).  

GSM pasiklausymo blakė funkcionuoja panašiu principu kaip ir mobilusis telefonas – į įrenginį būtina įdėti SIM kortelę, o norint klausytis, kas vyksta aplink blakę, tereikia paskambinti su įdėtąja kortele susietu numeriu (galima ir tarptautinis pasiklausymas, kuomet blakė ir klausytojas yra skirtingose šalyse). Galima parinktis informuoti apie pasigirdusį triukšmą pasiklausymo plote (užfiksavus garsą blakė nusiunčia mobilųjį signalą į priskirtą telefono numerį). 

Profesionali pasiklausymo iranga GSM blakė iki 20 parų veikimo laikas

Profesionali pasiklausymo įranga praverčia įvairiose situacijose – kai siekiama surinkti medžiagą teismo procesui, kai norima įsitikinti tam tikrų asmenų sąžiningumu, ir t.t. Tokių įrenginių pasirinkimas šiuo metu yra ganėtinai didelis, todėl išsirinkti pačią tinkamiausią pasiklausymo blakę ne visada yra paprasta. Dažniausiai yra tikimasi, kad pasiklausymo įrenginiai pasižymės pakankamai ilga budėjimo trukme, ir prireikus suteiks galimybę gauti dominančią informaciją.

Profesionali GSM blakė – tai viens palankiausių pasirinkimų, kada siekiama gauti tam tikrą dominančią informaciją. Ši įranga pasižymi itin paprastu naudojimu: į šį prietaisą yra dedama SIM kortelė su jai priskirtu telefono numeriu, o tuomet, kada norėsite pasiklausyti, kas vyksta blakės aplinkoje, galėsite tiesiog paskambinti šiuo numeriu.

Renkantis pasiklausymo įrenginius svarbiu kriterijumi tampa ir tai, kokia yra blakės baterijos budėjimo trukmė. Įprastai yra tikimasi, kad įrenginys veiks pakankamai ilgą laiką, todėl šis prietaisas jūsų tikrai nenuvils. Profesionali blakė budėjimo režimu veikia net iki 20 parų,o tokio laiko įprastai visiškai užtenka surinkti dominančią informaciją. Jei klausytis pokalbių tenka nenutrūkstamai, šis prietaisas leis tą daryti net 8-10 valandų. Svarbu paminėti ir tai, kad profesionali blakė užtikrina itin aukštos kokybės garsą, todėl galite būti garantuoti, kad surinkti reikalingą informaciją tikrai nebus labai sudėtinga.

Profesionali pasiklausymo įranga yra nedidelių matmenų (40mm x 27mm x 7mm), todėl paslėpti tokią blakę tikrai nebus sudėtinga. Galėsite įmontuoti blakę sekamo asmens automobilyje, paslėpti tarp jo daiktų, ar pan., ir stebimas asmuo nė neįtars, kad jo pokalbių yra klausomasi.

Blakės komplektaciją sudaro profesionalus pasiklausymo įrenginys, įkroviklis, USB laidas bei instrukcija, todėl naudotis šiuo prietaisu galėsite be jokių keblumų. Nors gana dažnai manoma, kad mūsų šalyje įsigytos blakės gali būti naudojamos tik Lietuvos teritorijoje, tačiau tai nėra tiesa – ši įranga gali būti sėkmingai naudojama ir tada, jei išvykstate į užsienį, ar stebimas asmuo išvyksta už mūsų šalies ribų. Taigi, jei siekiate, kad įranga būtų galima naudotis be jokių keblumų, šis pasiklausymo įrenginys gali iš tiesų puikiai pasiteisinti.

Panašios prekės