Profesionali GSM pasiklausymo iranga blakė iki 10 parų veikimo laikas

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? paskambinkite telefonu +370-684-11114

115,00 €

Techniniai parametrai:

 • Garso perdavimas: mobilusis ryšys (GSM tinklas)
 • Dažnių parinktis: keturi galimi variantai veikiantys bet kurioje pasaulio šalyje (850 MHz / 900 MHz / 1800 MHz / 1900 MHz)
 • Mikrofonas: yra; itin kokybiškai perduoda garsus
 • Baterija: ličio jonų (vidinė)
 • Baterijos veikimo laikas: budėjimas (apie 10 parų); nuolatinis klausymas (4-6 valandos)
 • Matmenys: 40 mm x 23 mm x 16 mm
 • GARANTIJA 12mėn

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? paskambinkite telefonu  +370-684-11114

Panaudojimas: Savo, vaikų saugumui.

Komplektacija

 • GSM pasiklausymo blakė
 • Įkroviklis
 • USB kabelis
 • Instrukcija

Panaudojimas savo ir vaikų saugumui

Itin kokybiškas ir slaptas pasiklausymo įrenginys – GSM blakė. Didžiausias šio prietaiso privalumas – ilga veikimo trukmė (budėjimo režimu baterijos pakanka dirbti net iki 10 dienų). Prietaisas yra patogus naudoti ir funkcionalus – korpuse yra anga, kurioje dedama SIM kortelė, o klausytis, kas vyksta sekamoje erdvėje galima tiesiog paskambinus į pasiklausymo blakę (skambučiai į pasiklausymo blakę galimi ir iš užsienio šalių, todėl net išvykus galima klausyti ar kitoje patalpoje pasigirdus triukšmui, pasiklausymo įrenginys paskambina į nurodytą telefono numerį). Tokiu atveju nepraleidžiamas nė vienas pokalbis.

Profesionali GSM pasiklausymo iranga blakė iki 10 parų veikimo laikas

GSM blakė – tai kokybiškas ir patikimas pasiklausymo įrenginys, kuris padeda surinkti reikalingą informaciją. 

Profesionali GSM pasiklausymo blakė džiugina itin aiškiai girdimu balsu, tad tuomet, jei siekiate, kad girdimas garsas būtų tikrai kokybiškas, vertėtų rinktis būtent tokį įrenginį. Šiandien rinkoje galime rasti ir labai pigiai kainuojančių GSM  blakių, tačiau renkantis tokius prietaisus labai svarbu įsitikinti, ar jie tikrai atliks savo pagrindinę funkciją. Mažų mažiausiai norėtųsi, kad dėl įrenginio trūkumų būtų praleidžiami itin svarbūs pokalbiai, tad šiuo atveju geriausia netaupyti, ir rinktis tik profesionalias blakes.

Naudotis profesionalia GSM pasiklausymo blake yra labai paprasta – tereikia įstatyti SIM kortelę su jai priklausančiu telefono numeriu, ir tuomet, kada norėsite pasiklausyti, kas vyksta blakės aplinkoje, galėsite tiesiog paskambinti šiuo numeriu. Kadangi GSM blakė yra labai nedidelė GSM blakė neskleis jokio garso, todėl galite būti visiškai ramūs, 

GSM pasiklausymo blakė gali veikti budėjimo režimu, arba galima rinktis nepertraukiamą pokalbių klausymąsi. Budėjimo režimu baterija išsikraus po maždaug 10 parų, o tuomet, jei pokalbių klausysitės nepertraukiamai, baterija atlaikys maždaug 4-6 valandas. Jei blakė aptiktų garsą, tokiu atveju ji pati paskambintų jūsų telefono numeriu, ir tuomet galėsite pasiklausyti, kas vyksta aplink šį įrenginį. Tokia funkcija neleis jums praleisti jokios svarbios informacijos, ir jums nereikės nuolat skambinti ir tikrinti, ar šiuo metu būtų galima išgirsti tam tikros naudingos informacijos.

Šio įrenginio komplektaciją sudaro profesionali GSM blakė, įkroviklis, USB laidas bei naudojimosi instrukcija.

Panašios prekės

Related articles on blog