USB laide paslėpta gsm blakė "įmontuota į laidą "

Atsiimkite parduotuvėje Vilniuje BEKONTAKČIU būdu

69,00 € su PVM

Techniniai parametrai:

  • GSM dažniai: GSM/ GPRS 850/ 900/ 1800/ 1900Mhz
  • Mikrofono Jautrumas : nuo 35db ( tylus pokalbis)
  • Mikrofono veikimas : 8m2 arba (2-3m)
  • Akumuliatorius: nėra
  • Krovimas : USB jungtis
  • Sim kortele: microSIM
  • Svoris: 40gr
  • Laido ilgis: 1 metras
  • Kompeltacija: gsm pasiklausymo įrenginys + dėžutė
  • GARANTIJA

Slapta gsm blakė įmontuota į USB laidą. USB laidas yra pilnai funkcionuojantis jo pagalba galite krauti mobiluji telefoną. Tai turbūt vienas geriausiai užmaskuotų pasiklausymo įrenginių USB laide.  Šis pasiklausymo įrenginys veikia tik kai yra prijungtas prie maitinimo šaltinio ( kompiuteriaus) išėmus kabelį iš USB lizdo ( įrenginys išsijungs)  Puikiai girdimas garsas dviejų trijų metrų atstumu. Tinka visos SIM korteles.  Įdėjus laidą į USAB jungtį isijungia maždaug po 10 sekundžiu. Ši pasiklausymo įranga puikiai tiks naudojant ofise, namuose ar automobilyje.

USB laide paslėpta gsm blakė "įmontuota į laidą"

Slapta GSM blakė praverčia tuomet, kada siekiama pasiklausyti slaptų pokalbių, ir išsiaiškinti tam tikrą dominančią informaciją. USB laide paslėpta blakė gali būti tikrai palankiu pasirinkimu, nes niekas net neįtars, kad pokalbių yra klausomasi. Surinkta informacija neretai gali gerokai palengvinti teismo proceso eigą, ar tiesiog padeda išsiaiškinti, ar įmonėje dirbantys asmenys yra tikrai sąžiningi ir patikimi.

USB laide užmaskuota GSM blakė – tai vienas tokių įrenginių, kuris nekelia jokio įtarimo, todėl jūs galėsite be jokio vargo surinkti tam tikrą dominančią informaciją. USB laidas – tai labai neutralus daiktas, kuris nekelia visiškai jokio įtarimo, taigi, stebimi asmenys nesiims atsargumo priemonių, kad nebūtų išgirsti.

Naudotis šiuo slaptu pasiklausymo įrenginiu yra labai paprasta – tereikia į prietaisą įstatyti SIM kortelę, ir įjungti prietaisą į USB lizdą (prietaisas įsijungia per maždaug 10 sekundžių). Šio laido ilgis – 1 metras, o veikimo atstumas – trys metrai. Palanku yra tai, kad šis slaptas pasiklausymo įrenginys garsą fiksuoja tikrai labai kokybiškai, tad galite būti užtikrinti, kad garso įrašai bus aiškiai suprantami. Priešingai nei daugelis kitų pasiklausymo įrenginių, ši užmaskuota blakė neturi akumuliatoriaus – maitinimas yra tiekiamas iš kompiuterio, į kurį blakė yra jungiama per USB.

USB laide užmaskuota GSM blakė yra pakankamai jautri, kad galėtų fiksuoti net ir tylius pokalbius, tad galite nesibaiminti, kd pernelyg tylūs pokalbiai taip ir liks neužfiksuoti (blakės mikrofono jautrumas – nuo 35 decibelų). Perklausę užfiksuotus garsus tikrai galėsite gauti svarbiausią informaciją, dėl kurios ir nusprendėte įsigyti tokį prietaisą.

USB laide užmaskuota blakė gali būti naudojama ne tik darbo kabinete, bet taip pat ir kitose vietose, kurioje yra naudojamas kompiuteris. Neretai toks įrenginys yra paslepiamas automobilyje ar kitoje vietoje, kur yra galimybė naudotis kompiuteriu. Pasirinkę šį prietaisą galėsite nesirūpinti, kaip būtų galima paslėpti naudojamą prietaisą, nes USB laidas tikrai nekels jokių įtarimų. Įsigydami šį prietaisą būsite visiškai ramūs, kad juo galėsite pasinaudoti be jokių keblumų, o surinkta medžiaga gali būti tiesiog neįkainojama.

Panašios prekės