WI FI pasiklausymo įranga įmontuojama į rozete 32 gb

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

200,00 €

Techniniai parametrai:

 • Garso perdavimas: WI FI aukščiausia garso kokybė
 • Įmontuojama į rozetę
 • lengvas montavimas, reikia pajungti tik du laidus
 • Neskleidžia jokių garsų
 • Galima klausytis gyvai 
 • Įrašo įrašus į vidinę atminti 32gb ( nuotoliniu būdu galima parsisiųsti įrašus )
 • Mobili programėlė Yra
 • Mikrofonas:  itin kokybiškai perduoda garsus
 • Gali atsiųsti pranešimą į telefoną ir padaryti automatinį garso įrašą ( kai atsiranda garsas, nuo 50 Db, 60db arba 70Db)
 • Matmenys: 5cm aukstisX plotis 2cm x storis 0,4cm
 • GARANTIJA 12mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Panaudojimas: Savo, vaikų saugumui.

WI-FI pasiklausymo įranga,  įmontuojama į rozetę, 32 Gb

Pasiklausymo įranga gali pasiteisinti labai įvairiose situacijose: kai norima įsitikinti, ar tam tikri asmenys yra sąžiningi, kai reikia išsiaiškinti tam tikras detales ar surinkti svarbią informaciją. Pasiklausymo įrenginys padės išsklaidyti visas abejones.

Wi-Fi pasiklausymo įranga yra greitai ir paprastai montuojama (reikės pajungti vos du laidus). Jums tereikia įmontuoti  įrangą į rozetę, ir galėsite įvertini visus šio įrenginio privalumus. Pasiklausymo įranga leis jums girdėti viską, kas vyksta patalpoje.

Ši pasiklausymo įranga pasižymi itin aukšta garso kokybe. Visi garso įrašai įrašomi į vidinę atmintį ir yra pasiekiami nuotoliniu būdu. Garso įrašai gali būti fiksuojami nepertraukiamai arba tik tada, kai aptinkamas garsas. Jei pasiklausymo įranga aptiks garsą, gausite pranešimą į savo mobilųjį telefoną. Tai padės užtikrinti, kad nepraleisite nieko svarbaus. Taip pat yra galimybė pasirinkti, kada būsite informuoti apie aptiktą garsą: nuo 50, 60 ar 70 dB.

Vidinė pasiklausymo įrangos atmintis yra labai didelė – net 32 Gb. Jei neturite galimybės naudotis Wi-Fi ryšiu, įrenginys užfiksuos įrašus, kuriuos galėsite perklausyti vėliau. Naudojant Wi-Fi ryšį, garso įrašų galima klausytis realiuoju laiku: tereikės prisijungti per mobilią programėlę, ir galėsite gauti jums reikalingą informaciją. Nuotoliniu būdu taip pat galima parsisiųsti užfiksuotus garso įrašus.

Wi-Fi pasiklausymo įranga neskleidžia jokių pašalinių garsų, todėl klausytis garso įrašų galėsite be jokių trikdžių. Kokybiškas garso įrašymas neleis praleisti nė vienos svarbios detalės.

 

Komplektacija

 • PRO wifi pasiklausymo blakė
 • Instrukcija

Ši pasiklausymo įranga montuojama į rozetę, viena kartą įmontavę daugiau nieko daryti nereikės, girdėsite viską kas vyksta patalpoje

Analogų neturinti naujiena rinkoje:  Wifi PRO  pasiklausymo įranga- tai aukščiausios kokybės įranga. Tūrėsite aukšta garso kokybę, garso įrašus galėsite gauti nuotoliniu būdu ( nereikia visą laiką klausytis) atsisiųsite sau į telefoną mob. programėlės pagalba. Vidinė atmintis 32GB. Garso įrašus daro pvz. kai -žmonės pradeda kalbėti ( gaunate pranešimą į  telefoną) galite tiesiogiai klausytis, jei negalite ( įrašys į vidinę atmintį ir įrašai bus jums pasiekiami nuotoliniu būdu ). 

Pvz. ja galima palikti net toje patalpoje kur nėra WIfi ryšio -  įranga darys garso įrašus. 

Kuo pranašesnis šis prailgintuvas nei GSM? 

Įrašo įrašus į vidinę atmintį.

Įrašai pasiekiami nuotoliniu būdu.

Aukštesnė garso kokybė.

Panašios prekės