Telefono pakrovėjas su GPS ir pasiklausymo funkcija

Atsiimkite parduotuvėje Vilniuje BEKONTAKČIU būdu +370-684-11114

80,00 € su PVM

Techniniai parametrai:

 • Jungtys: GPS / GSM / GPRS
 • USB: 2 usb jungtys
 • Neskleidžia jokių garsų
 • Spalva: juoda
 • GPS modulis:  10 m tikslumas
 • GSM dažniai: 850/900/1800/1900 MHz
 • Įkrovimas: 3,7v / USB jungtis
 • Baterija: vidinės baterijos netūri
 • Darbo temperatūra: nuo -20 iki +55 laipsnių
 • Svoris: 30g
 • Komplektą sudaro:  GPS seklys pakrovėjas instrukcija.
 • GARANTIJA 12 mėn

Automobilinis mobilaus telefono įkroviklis su įmontuota slapta GPS vietos nustatymo funkcija ir galimybe klausytis pokalbių

Tam tikros gyvenimiškos situacijos kartais priverčia išsklaidyti abejones klausantis svetimų pokalbių ar sekant jų buvimo vietą: nors prekyboje galima rasti įvairių įrenginių, leidžiančių nepastebimai fiksuoti garso ir vaizdo įrašus, tačiau kartais yra aktualiau pasiklausyti, kas vyksta automobilyje. Tam gali praversti automobilinis mobiliojo telefono įkroviklis su slapta GPS vietos nustatymo funkcija ir galimybe pasiklausyti svetimų pokalbių: toks sprendimas puikiai tinka tada, kai norima išsiaiškinti, ar darbuotojai yra sąžiningi, kai siekiama sužinoti, kur automobiliu važinėjasi vaikai ar antroji pusė, ir t.t. Toks įrenginys nesukelia jokių įtarimų, o jus dominančią informaciją galite gauti iš tiesų labai greitai.

Plačios pritaikymo galimybės

Automobilinis mobiliojo telefono įkroviklis su vietos nustatymo funkcija gali būti naudojamas labai įvairiose situacijose: kai darbuotojai jūsų automobiliu naudojasi įmonės reikmėms, kai leidžiate savo transporto priemone naudotis vaikams ar antrajai pusei, ir t.t. Šis slaptas įrenginys padės jums išsklaidyti abejones, jei dvejojate savo partnerio ar partnerės ištikimybe, jei baiminatės, kad vaikai netinkamai leidžia laisvalaikį, ir t.t. Taip pat šis prietaisas puikiai tinka ir tuomet, jei norima greičiau sužinoti automobilio buvimo vietą ir išsiaiškinti, kas šiuo metu juo naudojasi.  Šio slapto prietaiso pritaikymo galimybės yra iš tiesų labai didelės, taigi, tikrai rasite būdų, kaip jį panaudoti.

Automobilio judėjimo stebėjimas

GPS vietos nustatymo funkcija leis jums stebėti, kur važinėjama automobiliu, ir taip pat galėsite girdėti transporto priemonėje vykstančius pokalbius. Tokia informacija gali būti aktuali ir tuomet, kada siekiama apsisaugoti nuo galimų nelaimių (pavyzdžiui, jei nesate tikri, kur lankosi jūsų vaikai), ar tada, kai norima išsiaiškinti, ar tam tikri asmenys elgiasi sąžiningai. Galėsite stebėti, kur šiuo metu yra sekamas automobilis ir klausytis jame vykstančių pokalbių – ši informacija bus tiksli ir aiškiai suprantama.

Efektyvi transporto priemonės paieška

Situacijų, kada norisi sužinoti automobilio buvimo vietą, yra tikrai nemažai. Daugumai mūsų yra įprasta komunikuoti susiskambinant telefonu, tačiau kartais nutinka ir taip, kad darbuotojas ar šeimos narys pamiršta savo telefoną namuose ar biure. Jei norite sužinoti, kur šiuo metu yra jūsų transporto priemonė, paprasčiausiai galite pasinaudoti vietos nustatymo funkcija, ir labai greitai sužinosite jums aktualią informaciją. Tam tikrais atvejais transporto priemonės vietos nustatymas gali pasiteisinti ir vagystės atveju – labai greitai galėsite sužinoti tikslią automobilio buvimo vietą, ir tai padės susekti ilgapirščius.

Puikiai užmaskuotas įrenginys

Automobilinis telefono įkroviklis nesukels jokio įtarimo: jo išvaizda yra lygiai tokia pati, kaip ir kasdien naudojamų įrenginių. Palikdami slaptą įrenginį automobilyje galėsite būti visiškai ramūs, kad į jūsų telefoną niekas negalės prisiskambinti (linija visuomet bus užimta). Prieš pradedant naudotis šiuo įrenginiu turėsite priskirti savo telefono numerį, ir juo paskambinę galėsite klausytis, kas vyksta automobilyje (kitiems asmenims prisiskambinti nepavyks).  

Paprastas naudojimas

Naudotis šiuo slaptu prietaisu yra labai paprasta: tereikia įstatyti SIM kortelę, ir renginys veiks. Susieję savo telefono numerį su slaptu įrenginiu užtikrinsite, kad tik jūs galėsite klausytis automobilyje vykstančių pokalbių bei sekti transporto priemonės judėjimą. Įrenginio paruošimas naudojimui trunka ne daugiau nei kelias minutes, taigi, labai greitai galėsite pradėti naudotis šiuo prietaisu ir gauti jums aktualią informaciją. Jei jus kankina tam tikros abejonės, šis įrenginys tikrai vertas jūsų investicijų: dabar šį slaptą prietaisą galite įsigyti iš tiesų palankia kaina ir sutaupyti pinigų. Nedelskite, ir pasinaudokite puikiu pasiūlymu jau dabar!

Panašios prekės