Telefono pakrovėjas su GPS ir pasiklausymo funkcija

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

80,00 €

Techniniai parametrai:

 • Jungtys: GPS / GSM / GPRS
 • USB: 2 usb jungtys
 • Neskleidžia jokių garsų
 • Spalva: juoda/ balta
 • GPS modulis:  10 m tikslumas
 • GSM dažniai: 850/900/1800/1900 MHz
 • Įkrovimas: 3,7v / USB jungtis
 • Baterija: vidinės baterijos yra ( atjungus veikia apie 2-3 valandas)
 • Darbo temperatūra: nuo -20 iki +55 laipsnių
 • Svoris: 30g
 • Komplektą sudaro:  GPS seklys pakrovėjas instrukcija.
 • GARANTIJA 12 mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Panaudojimas: Savo automobilio ir daiktų saugumui

Automobilinis mobilaus telefono įkroviklis su įmontuota  GPS vietos nustatymo funkcija ir galimybe klausytis pokalbių ( nuo automobilio vagystės ) 

Tam tikros gyvenimiškos situacijos kartais priverčia iapsisaugoti ir norima žinoti transporto savo automobilio buvimo vietą: nors prekyboje galima rasti įvairių įrenginių, leidžiančių nepastebimai fiksuoti garso ir vaizdo įrašus, tačiau kartais yra aktualiau pasiklausyti ir taip lengviau surasti automobilį. Tam gali praversti automobilinis mobiliojo telefono įkroviklis su GPS vietos nustatymo funkcija ir galimybe pasiklausyti svetimų pokalbių: toks sprendimas puikiai tinka tada, kai norima apsaugoti ar  automobilį toks įrenginys nesukelia jokių įtarimų, 

Automobilinis mobiliojo telefono įkroviklis su vietos nustatymo funkcija gali būti naudojamas labai įvairiose situacijose: kai darbuotojai jūsų automobiliu naudojasi įmonės reikmėms, kai leidžiate savo transporto priemone naudotis vaikams ar antrajai pusei, ir t.t. Šis  įrenginys padės jums išsklaidyti abejones, jei dvejojate savo automobilio buvimo vieta ir t.t. Taip pat šis prietaisas puikiai tinka ir tuomet, jei norima greičiau sužinoti automobilio buvimo vietą ir išsiaiškinti, kas šiuo metu juo naudojasi.  Šio  prietaiso pritaikymo galimybės yra iš tiesų labai didelės, taigi, tikrai rasite būdų, kaip jį panaudoti.

Automobilio judėjimo stebėjimas

GPS vietos nustatymo funkcija leis jums stebėti, kur važinėjama automobiliu, ir taip pat galėsite girdėti kas vyksta viduje. Tokia informacija gali būti aktuali ir tuomet, kada siekiama apsisaugoti nuo galimų nelaimių (pavyzdžiui, jei nesate tikri, kur lankosi jūsų nepilnamečiai vaikai).

Efektyvi transporto priemonės paieška

Situacijų, kada norisi sužinoti automobilio buvimo vietą, yra tikrai nemažai. Daugumai mūsų yra įprasta komunikuoti susiskambinant telefonu, tačiau kartais nutinka ir taip, kad darbuotojas ar vaikas pamiršta savo telefoną namuose ar biure. Jei norite sužinoti, kur šiuo metu yra jūsų transporto priemonė, paprasčiausiai galite pasinaudoti vietos nustatymo funkcija, ir labai greitai sužinosite jums aktualią informaciją. Tam tikrais atvejais transporto priemonės vietos nustatymas gali pasiteisinti ir vagystės atveju – labai greitai galėsite sužinoti tikslią automobilio buvimo vietą, ir tai padės susekti ilgapirščius.

Puikiai užmaskuotas įrenginys

Automobilinis telefono įkroviklis nesukels jokio įtarimo: jo išvaizda yra lygiai tokia pati, kaip ir kasdien naudojamų įrenginių. Palikdami  įrenginį automobilyje galėsite būti visiškai ramūs, kad į jūsų telefoną niekas negalės prisiskambinti (linija visuomet bus užimta). Prieš pradedant naudotis šiuo įrenginiu turėsite priskirti savo telefono numerį, ir juo paskambinę galėsite klausytis, kas vyksta automobilyje

Paprastas naudojimas

Naudotis šiuo  prietaisu yra labai paprasta: tereikia įstatyti SIM kortelę, ir renginys veiks. Susieję savo telefono numerį su slau įrenginiu užtikrinsite, kad tik jūs galėsite klausytis automobilyje vykstančių pokalbių bei sekti transporto priemonės judėjimą. Įrenginio paruošimas naudojimui trunka ne daugiau nei kelias minutes, taigi, labai greitai galėsite pradėti naudotis šiuo prietaisu ir gauti jums aktualią informaciją. Jei jus kankina tam tikros abejonės, šis įrenginys tikrai vertas jūsų investicijų: dabar šį  prietaisą galite įsigyti iš tiesų palankia kaina ir sutaupyti pinigų. Nedelskite, ir pasinaudokite puikiu pasiūlymu jau dabar!

Panašios prekės