Ryšius blokuojantis dėklas automobilio raktams Keyless GO

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

15,00 €

Techniniai parametrai:

 

  • Išmatavimai: 13,5 x 8,3 x 0,5cm
  • Ryšius blokuoja : GSM, GPS , Wi FI, BLUETOOTH, VHF, UHF , 3G, 4G, 5G, KEYLESS GO
  • Tinka: visiems automobilinimas raktams su berakte užvedimo sistema
  • Blokuoja: banko korteles, kad nenuskaitytu Jūsų duomenų
  • Medžiaga: Dirbtine oda
  • Tinka: Automobiliniams raktas, mažiems mobiliems telefonams
  • Garantija 6 mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Ryšius blokuojantis dėklas automobiliniams raktams ir nedideliems mobiliems telefonams (apsauga nuo pasiklausymo ir vietos nustatymo)

Jausmas, kad esate sekami, niekuomet nėra malonus, todėl verta pagalvoti, kokios galimybės padėtų to išvengti. Baiminatės, kad jūsų buvimo vieta gali būti nustatoma naudojant specialias programas? Nerimaujate, kad jūsų transporto priemonė gali būti pavogta? Rūpinatės, kad nuo jūsų banko kortelės gali būti nelegaliai nurašomi pinigai? Jums gali praversti specialus ryšius blokuojantis dėklas, kuris yra pritaikytas automobiliams raktams, skirtas nedideliems mobiliesiems telefonams, banko kortelėms, ir t.t. Viskas, ką jums reikia padaryti, – tai tiesiog įdėti daiktus į specialų dėklą, ir galite būti užtikrinti, kad bus blokuojami visi ryšiai. Suinteresuoti asmenys nebeturės jokios galimybės pasiklausyti jūsų pokalbių ar nustatyti jūsų buvimo vietą, taigi, galėsite jaustis kur kas saugesni.

Apsauga nuo automobilio vagystės

Kiekvienas vairuotojas nori apsaugoti savo automobilį, tačiau naudoti tik signalizaciją įprastai nepakanka. Deja, dažnos automobilių vagystės nutinka būtent dė Keyless Go sistemos (beraktės užvedimo sistemos) naudojimo: vagys naudojasi retransliatoriumi, ir tuomet, kada prieina prie jūsų namų, pagauna automobilio rakto signalą, ir tokiu būdu jį atrakina. Žinoma, to tikrai norėtųsi išvengti, todėl ryšius blokuojantis dėklas padeda nuo to apsisaugoti: kai nesate automobilyje, įdėkite raktą į šį dėklą, ir piktavaliai neturės šansų perimti jūsų automobilio rakto signalo. Tokia smulkmena gali padėti išvengti jūsų automobilio vagystės, todėl pasinaudoti šia galimybe tikrai verta.

Mikroschemų apsauga

Ryšius blokuojantis dėklas neretai yra naudojamas ne vien tik automobiliams raktams, bet taip pat ir banko bei tapatybės kortelėms. Šiandien vis dažniau yra pasirenkamos banko kortelės, turinčios bekontakčio atsiskaitymo galimybę, todėl vagišiai tuo sėkmingai naudojasi. Kiekvienas mūsų norėtų apsaugoti banko sąskaitoje esančius pinigus, todėl būdami viešoje vietoje banko kortelę galite įsidėti į įė dėklą, kuris padės užkirsti kelią pinigų nuskaitymui. Taip pat šis dėklas gali būti naudingas ir saugiam tapatybės kortelės (bei kitų mikroschemą turinčių kortelių) laikymui (dėklas padės apsaugoti mikroschemas nuo jų sugadinimo).

Galimybė išvengti pokalbių pasiklausymo

Jei dalyvaujate privačiame pokalbyje, kuriame gali būti pateikiama konfidenciali informacija, visada yra naudinga išjungti telefoną ir išimti jo bateriją. Nors tokia praktika ilgus metus buvo tikrai populiari, tačiau šiandien ji jau nebėra pakankamai veiksminga: ne visų mobiliųjų įrenginių baterijos yra išimamos, be to, telefono vietos nustatymas gali būti atliekamas net ir tada, kai jis yra išjungtas. Būtent todėl gali būti naudinga telefoną įdėti į ryšius blokuojantį dėklą, kuris užtikrins, kad jūsų pokalbių niekas negalės pasiklausyti, o nustatyti telefono buvimo vietą paprasčiausiai bus neįmanoma.

Atsargumas gėdos nedaro

Nors gana dažnai manoma, kad konfidencialūs pokalbiai niekam nebus įdomūs, ar nebus bandoma pavogti kieme stovinčios transporto priemonės, tačiau realybė yra visai kitokia. Nereikėtų pamiršti, kad prevencija visada yra pati geriausia priemonė, tad net ir tuomet, jei esate ramūs dėl savo ir jums priklausančio turto saugumo, tikrai verta pagalvoti ir apie tam tikras saugos priemones, kurios padeda išvengti didelių nelaimių. Ryšius blokuojantis dėklas atrodo tarsi nedidelė smulkmena, tačiau šis daiktas leidžia pasirūpinti nuosavu turtu ir neleidžia nutekėti konfidencialiai informacijai.

Įsigykite ryšius blokuojantį dėklą jau dabar: šio daikto pritaikymo galimybės yra tikrai nemažos, o nauda yra tiesiog akivaizdi. Neleiskite, kad dėl neatsargumo nutiktų didelė nelaimė: vertėtų atminti, kad nusikaltėliai nuolat ieško saugumo spragų, todėl jas atradę būtinai tuo pasinaudos. Apsisaugokite nuo informacijos nutekinimo ar didelių finansinių nuostolių – tą padaryti tikrai nėra sudėtinga.

Panašios prekės