PRO serijos Tušinukas slaptas diktofonas 8GB

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

110,00 €

Techniniai parametrai:

 • Diapazonas: iki 6-20 m
 • Įrašymo kokybė: 192 kbps
 • Vidinė atmintis: 8GB 
 • Darbo laikas: apie 20 valandų ( be pakrovimo daro įrašą)
 • Korpusas: Aliuminis
 • Nusėdus baterijai, neskleidžia jokių garsų
 • Balso aptikimo galimybė: TAIP
 • Nuolat įrašo garsą: TAIP
 • Įrašymo formatas: WAV
 • Palaikomos sistemos: Windows 
 • Korpuso dydis: NIEKUOM NESISKIRIA NUO PAPRASTO TUSINUKO ( NĖRA DIDESNIO DYDŽIO NEI IPRASTI TUŠINUKAI) 
 • Grantija 12 mėn.

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Ne visada yra paprasta užfiksuoti tam tikro pokalbio detales, galima pamiršti apie ka buvo kalbėta – ypatingai tada, jei jo metu yra perduodama  informacija. Vis dėlto, šiuolaikinės technologijos leidžia tuo pasirūpinti be didelių sunkumų – tušinukas- diktofonas padės visiškai nepastebimai užfiksuoti įvairius garso įrašus. Tokia įranga gali būti naudojama labai įvairiose situacijose: kai siekiama užfiksuoti pokalbius, kai norima surinkti tam tikrų įrodymų, ir t.t. Ne visada yra įmanoma pokalbį įrašyti naudojant įprastą diktofoną, todėl šis  įrenginys gali būti tikrai palankiu pasirinkimu.

Užmaskuotas diktofonas

Šį įrenginį galite drąsiai palikti tiesiog ant darbo stalo ar kitoje vietoje, kurioje planuojate fiksuoti garso įrašus. Niekas nė neįtars, kad pokalbiai gali būti įrašomi, todėl surinkti įrodymus galėsite gerokai paprasčiau. Tušinuko-slapto diktofono išvaizda niekuo nesiskiria nuo įprastų tušinukų, taigi, galėsite būti visiškai ramūs, kad šis prietaisas nesukels jokių įtarimų.

Nepastebimai mažas įrenginys

Šis slaptas diktofonas gali būti laikomas ir tiesiog švarko ar kelnių kišenėje – tušinukas yra vienas tų daiktų, kuris nekelia jokių įtarimų, tad net ir tuomet, jei slaptas diktofonas iškristų, tai nesukeltų jokios aplinkinių reakcijos. Jei siekiate, kad diktofonas nekeltų jokių įtarimų, galite būti garantuoti, kad tušinukas-užmaskuotas diktofonas tikrai bus vienas palankiausių pasirinkimų.

Neįtikėtinai švarus garsas

Nors gali atrodyti, kad nedidelio dydžio diktofonas negalės užfiksuoti kokybiškų garso įrašų, tačiau tai anaiptol nėra tiesa. Šis užmaskuotas diktofonas pasižymi neįtikėtinai švariu garsu, todėl jis neretai naudojamas ir profesionalų. Renkantis diktofoną kokybiškas garsas visuomet yra vienas svarbiausių kriterijų, todėl tušinukas-slaptas diktofonas tikrai galės pateisinti jūsų lūkesčius.

Didelė įrenginio talpa

Nedidelio dydžio slaptas diktofonas pasižymi pakankamai didele talpa, kuri siekia net 8 gigabaitus. Nors šiandien tai jau nedaro labai didelio įspūdžio, tačiau tokios talpos slaptas diktofonas gali užfiksuoti net 96 valandų trukmės garso įrašus (garso įrašų trukmė sudaro net keturias paras).  Toks kiekis informacijos yra tikrai kelia įspūdį, taigi, tai gali būti viena iš priežasčių, kodėl vertėtų pagalvoti apie galimybę rinktis būtent šį diktofoną.

Garso jutikliai

Garso įrašų perklausymas kartais pareikalauja tikrai nemažai laiko ir pastangų, todėl visuomet norėtųsi išvengti tuščių įrašų. Tušinukas-užmaskuotas diktofonas galės padėti to išvengti: specialūs jutikliai aptinka garsus, todėl įrašas pradedamas tik tada, kai patalpoje kas nors vyksta. Ši funkcija yra ypač naudinga ir tada, kuomet siekiama surinkti tam tikrus įrodymus: jei būsite patalpoje, jums nereikės ieškoti būdų, kaip paspausti garso įrašymo mygtuką.

Greitas įkrovimas

Įkrautas tušinukas-slaptas diktofonas garso įrašus gali net 20 valandų nepertraukiamai fiksuoti garso įrašus, todėl jums nereikės nuolatos tikrinti, ar įrenginiui nereikia įkrovimo. Jei tušinuką-slaptą diktofoną tektų įkrauti, tą galėsite atlikti labai greitai – baterija yra visiškai įkraunama vos per vieną valandą.

Patogus įrašų rūšiavimas

Kartais atrinkti reikalingus garso įrašus yra ganėtinai sudėtinga, todėl patogus įrašų skirstymas tikrai palengvins jus dominančios informacijos perklausymą.  Perklausydami pokalbius galėsite pasirinkti jus dominančią įrašų datą bei laiką, ir tai jums padės gerokai paprasčiau atsirinkti tam tikrą aktualią informaciją.

Didelės pritaikymo galimybės

Tušinukas-užmaskuotas diktofonas gali praversti tikrai dažnose situacijose: kai norima atskleisti darbuotojų sukčiavimą, kai  norima surinkti tam tikrus faktus, kai renkama informacija teismo bylai, ir t.t. Turbūt kiekvienam mūsų tam tikrose situacijose šis įrenginys gali tapti tikru išsigelbėjimu, o priežasčių, kodėl verta pasvarstyti būtent apie šio prietaiso įsigijimą, yra tikrai nemažai.

Panašios prekės