Profesionalus slaptas diktofonas – itin aukšta garso kokybė

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

99,00 €

Techniniai parametrai:

 • Diapazonas: iki 6-20 m
 • Įrašymo kokybė: 192 kbps
 • Vidinė atmintis: 8GB 
 • Darbo laikas: apie 60 valandų ( be pakrovimo daro įrašą)
 • Korpusas: Aliuminis
 • Nusėdus baterijai, neskleidžia jokių garsų
 • Balso aptikimo galimybė: TAIP
 • Nuolat įrašo garsą: TAIP
 • Įrašymo formatas: WAV
 • Palaikomos sistemos: Windows 
 • Korpuso dydis: storis  5,5mm x plotis 41,5 mm x ilgis 69 mm
 • GARANTIJA 12 mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Panaudojimas: Savo, vaikų apsaugai.

Budėjimo režimas

Renkantis slaptą diktofoną visada yra aktualu pasidomėti, ar šis įrenginys turi budėjimo režimą, kuris padeda tausoti baterijos resursus. Išorinė baterija-slaptas diktofonas budėjimo režimu gali veikti net 500 dienų, o atliekant įrašus galima gauti net 1000 valandų trukmės duomenų.

Kokybiškas garso įrašymas

Šis užmaskuotas diktofonas padės užfiksuoti tikrai kokybiškus ir aiškiai suprantamus garso įrašus, todėl jų perklausymas nepareikalaus pernelyg didelių pastangų. Kartais užfiksuotų pokalbių paprasčiausiai neįmanoma suprasti dėl pernelyg prastos garso kokybės, tačiau pasirinkdami šį prietaisą galėsite būti visiškai ramūs, kad taip tikrai nenutiks.

Itin didelė talpa

Dar vienas šio slapto diktofono privalumas – itin didelė talpa, kuri siekia net 32 gigabaitus. Nors šiandien tokia įrenginių talpa jau nesukelia didelės nuostabos, tačiau tuomet, jei yra fiksuojami vien tik garso įrašai, surinktos informacijos kiekiai gali būti tikrai labai dideli. Šiuo įrenginiu turėsite galimybę garsus fiksuoti nuolatos (nuo 50 db) arba pasirinkti balso aptikimo funkciją, kuri padės fiksuoti tik pokalbius.

Paprastas naudojimas

Kartais yra manoma, kad naudotis slaptais diktofonais yra ganėtinai sudėtinga, tačiau tai anaiptol nėra tiesa. Powerbank-slaptas diktofonas puikiai tiks net ir tiems žmonėms, kurie savęs nelaiko technologijų žinovu. Pradėti naudotis šiuo diktofonu galima paspaudus vos vieną mygtuką, taigi, tai tikrai nesudarys jokių nepatogumų.

Galimybė įkrauti telefoną

Powerbank-užmaskuotas diktofonas pasitarnaus ne tik tada, kai norėsite įrašyti slaptus pokalbius: taip pat šis įrenginys puikiai tiks ir tada, kai norėsite įkrauti telefoną ar kitą prietaisą (išorinės baterijos talpa – net 8000 mAh). Paprasčiausiai pasirūpinkite, kad išorinė baterija visada būtų įkrauta, ir prireikus ji galės atlikti dvejopą funkciją – pasitarnaus kaip įkroviklis ir padės užfiksuoti įvairius garso įrašus.

Šiuolaikiškas dizainas

Renkantis įvairius įrenginius dėmesys neretai krypsta ir į jų estetinę vertę, todėl išorinė baterija-slaptas diktofonas jūsų tikrai nenuvils. Šis prietaisas atrodo tikrai labai solidžiai ir šiuolaikiškai, todėl toks pasirinkimas puikiai tinka bet kokios profesijos atstovams. Taigi, jei manote, kad gali prireikti užfiksuoti tam tikrus garso įrašus, šis įrenginys – kaip tik jums.

Panašios prekės