Išpardavimas! Užmaskuotas slaptas diktofonas Power Bank baterijoje Padidinti

Užmaskuotas slaptas diktofonas POWERBANK 1100val. veikimas

Atsiimkite parduotuvėje Vilniuje BEKONTAKČIU būdu +370-684-11114

110,00 €

129,00 €

-19,00 €

Techniniai parametrai:

 • Diapazonas: iki 6-20 m
 • Magnetas: yra  ( galimybė klijuoti prie metalinių paviršių)
 • Įrašymo kokybė: 192 kbps
 • Vidinė atmintis: 32 GB ( 400 valandų įrašų ) 
 • Darbo laikas: apie 1100 valandų ( be pakrovimo daro įrašą)
 • PowerBank baterijos talpa : 8000Mah
 • Nusėdus baterijai, neskleidžia jokių garsų
 • Balso aptikimo galimybė: TAIP
 • Nuolat įrašo garsą: TAIP
 • Įrašymo formatas: WAV
 • Palaikomos sistemos: Windows 
 • Korpuso dydis: storis 15 mm x plotis 55 mm x ilgis 85 mm
 • GARANTIJA 12 mėn

Panaudojimas: Savo, vaikų apsaugai.

Powerbank (nešiojama išorinė baterija) – tai vienas tų įrenginių, kuris šiandien sulaukia tikrai didelio susidomėjimo. Tai tikrai nekelia nuostabos: šiandien dauguma mūsų naudojasi įvairiais įrenginiais, kuriuos kartais prireikia įkrauti. Nešiojama baterija padeda tą atlikti be elektros lizdo – tereikia iš anksto pasirūpinti powerbank įkrovimu, ir tai leis išvengti įvairių nemalonių netikėtumų. Kadangi nešiojamų baterijų naudojimas įgauna vis didesnį populiarumą, nieko nuostabaus, kad šiuose įrenginiuose nusprendžiama įmontuoti slaptus diktofonus, kurie padeda visiškai nepastebimai užfiksuoti garso įrašus.

Sprendimas įvairiose situacijose

Surinkti reikalingus įrodymus tikrai ne visada yra paprasta, tad kartais į pagalbą tenka pasitelkti  diktofoną. Nešiojama baterija-užmaskuotas diktofonas tikrai gali būti vienas palankiausių pasirinkimų, nes pokalbius galima įrašyti nesukeliant visiškai jokio įtarimo. Powerbank-slaptas diktofonas gali būti drąsiai laikomas kišenėje, paliekamas ant stalo ar kitoje pastebimoje vietoje, – kadangi toks daiktas šiandien yra naudojamas daugelio mūsų, jis tikrai nesukels jokio įtarimo. Situacijų, gali būti pravartu naudoti šį įrenginį, yra tikrai nemažai, taigi, jei siekiate įrašyti tam tikrus slaptus pokalbius, į pagalbą pasitelkite šį įrenginį.

Paprasta paslėpti dėl vaikų saugumo

Powerbank-slaptas diktofonas lengvai prilimpa prie metalinių paviršių, todėl prireikus jį galima paslėpti. Jei baiminatės, kad ant stalo paliktas įrenginys gali sukelti bent menkiausių įtarimų, tokiu atveju slaptą diktofoną galite paslėpti už radiatoriaus ar kitoje nepastebimoje vietoje.

Budėjimo režimas

Renkantis slaptą diktofoną visada yra aktualu pasidomėti, ar šis įrenginys turi budėjimo režimą, kuris padeda tausoti baterijos resursus. Išorinė baterija-slaptas diktofonas budėjimo režimu gali veikti net 500 dienų, o atliekant įrašus galima gauti net 1000 valandų trukmės duomenų.

Kokybiškas garso įrašymas

Šis užmaskuotas diktofonas padės užfiksuoti tikrai kokybiškus ir aiškiai suprantamus garso įrašus, todėl jų perklausymas nepareikalaus pernelyg didelių pastangų. Kartais užfiksuotų pokalbių paprasčiausiai neįmanoma suprasti dėl pernelyg prastos garso kokybės, tačiau pasirinkdami šį prietaisą galėsite būti visiškai ramūs, kad taip tikrai nenutiks.

Itin didelė talpa

Dar vienas šio slapto diktofono privalumas – itin didelė talpa, kuri siekia net 32 gigabaitus. Nors šiandien tokia įrenginių talpa jau nesukelia didelės nuostabos, tačiau tuomet, jei yra fiksuojami vien tik garso įrašai, surinktos informacijos kiekiai gali būti tikrai labai dideli. Šiuo įrenginiu turėsite galimybę garsus fiksuoti nuolatos (nuo 50 db) arba pasirinkti balso aptikimo funkciją, kuri padės fiksuoti tik pokalbius.

Paprastas naudojimas

Kartais yra manoma, kad naudotis slaptais diktofonais yra ganėtinai sudėtinga, tačiau tai anaiptol nėra tiesa. Powerbank-slaptas diktofonas puikiai tiks net ir tiems žmonėms, kurie savęs nelaiko technologijų žinovu. Pradėti naudotis šiuo diktofonu galima paspaudus vos vieną mygtuką, taigi, tai tikrai nesudarys jokių nepatogumų.

Galimybė įkrauti telefoną

Powerbank-užmaskuotas diktofonas pasitarnaus ne tik tada, kai norėsite įrašyti slaptus pokalbius: taip pat šis įrenginys puikiai tiks ir tada, kai norėsite įkrauti telefoną ar kitą prietaisą (išorinės baterijos talpa – net 8000 mAh). Paprasčiausiai pasirūpinkite, kad išorinė baterija visada būtų įkrauta, ir prireikus ji galės atlikti dvejopą funkciją – pasitarnaus kaip įkroviklis ir padės užfiksuoti įvairius garso įrašus.

Šiuolaikiškas dizainas

Renkantis įvairius įrenginius dėmesys neretai krypsta ir į jų estetinę vertę, todėl išorinė baterija-slaptas diktofonas jūsų tikrai nenuvils. Šis prietaisas atrodo tikrai labai solidžiai ir šiuolaikiškai, todėl toks pasirinkimas puikiai tinka bet kokios profesijos atstovams. Taigi, jei manote, kad gali prireikti užfiksuoti tam tikrus garso įrašus, šis įrenginys – kaip tik jums.

Panašios prekės