PRO mini diktofonas ypač mažų išmatavimų

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

80,00 €

Techniniai parametrai:

 • Diapazonas: iki 6-10 m
 • Įrašymo kokybė: 192 kbps
 • Vidinė atmintis: 8 GB
 • Darbo laikas: apie 15 valandų ( be pakrovimo daro įrašą)
 • Nusėdus baterijai, neskleidžia jokių garsų
 • Balso aptikimo galimybė: TAIP
 • Nuolat įrašo garsą: TAIP
 • Įrašymo formatas: WAV
 • Palaikomos sistemos: Windows 
 • Korpuso dydis: storis 5 mm x plotis 2,3 mm x ilgis 43 mm
 • GARANTIJA 12 mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Panaudojimas: Savo, vaikų saugumui.

Slapti diktofonai praktikoje naudojami jau ganėtinai ilgą laiką, o šiandien jų populiarumas yra smarkiai išaugęs. Tai tikrai nekelia nuostabos – situacijų, kada gali prireikti išaiškinti neteisėtą veiklą, gali būti iš tiesų nemažai. Slaptas diktofonas tam tikrais atvejais gali būti pačiu palankiausiu pasirinkimu – tereikia šį įrenginį tinkamai paslėpti, ir galėsite būti visiškai ramūs, kad patalpoje esantys asmenys nė neįtars, kad jų gali būti klausomasi

Paprasta naudotis

Šis mini diktofonas yra itin mažas – jis yra vos 2,2 x 4,2 cm matmenų, o svoris siekia vos 9 gramus, todėl jį paslėpti tikrai nebus pernelyg sudėtinga (diktofoną galėsite padėti į nepilnamečio vaiko striukėje, žaisluose, ir t.t.)  

Didelė vidinė atmintis

Dar viena svarbi šio slapto diktofono savybė – tai didelė vidinė atmintis, kuri siekia net 8 gigabaitus. Kai įrenginys fiksuoja ne vaizdo, bet vien tik garso įrašus, jam nereikia labai didelės atminties, tačiau pakankamai didelė talpa visada yra laikoma privalumu: nereikia rūpintis, ar įrenginyje yra pakankamai vietos naujiems įrašams, nereikia trinti senos informacijos, kuri vis dar gali būti aktuali, ir t.t. Vis dėlto, nors šiuo diktofonu galėsite sukurti daugybę įrašų, tačiau juos atsirinkti tikrai nebus labai sudėtinga, taigi, tai padės jums sutaupyti laiko.

Aukšta garso kokybė

Natūralu, jog visada siekiama, kad diktofono įrašomo garso kokybė būtų kiek įmanoma geresnė, todėl šis užmaskuotas diktofonas neabejotinai gali būti vienas geriausių pasirinkimų (jo garso kokybė yra net 192 kbps). Kokybiškas garsas yra įrašomas net ir tada, jei kalbantis asmuo yra nutolęs maždaug 10-20 metrų nuo diktofono, taiga, visai nebūtina, kad į diktofoną būtų kalbama tarsi į mikrofoną. Visiškai pakanka, kad slaptas diktofonas būtų toje pačioje patalpoje kaip ir kalbantis asmuo, ir tai jums padės sukurti tikrai kokybiškus įrašus. Palanku ir tai, kad jums padės išvengti tuščių įrašų – slaptas diktofonas turi garso aptikimo funkciją.

Palanki įrenginio kaina

Nors gana dažnai manoma, kad slapti diktofonai paprasčiausiai gali būti neįperkami, tačiau tikrai nėra jokio reikalo nuogąstauti – šis slaptas prietaisas yra parduodamas tikrai labai patrauklia kaina, todėl tai nepareikalaus pernelyg didelių išlaidų.

Itin paprasta naudotis

Naudotis šiuo slaptu diktofonu yra paprasčiau nei paprasta – pradėti fiksuoti garso įrašus galėsite vos vieno mygtuko paspaudimu, taigi, tikrai nereikia būti dideliu technologijų žinovu. Šiuo slaptu diktofonu nesunkiai įpranta naudotis įvairaus amžiaus žmonės – net ir tuomet, jei jie mano, kad naudotis naujausiomis technologijomis paprasčiausiai yra per seni. Taigi, jei kyla tam tikrų įtarimų dėl galimai nesąžiningos veiklos, šis įrenginys tikrai padės visa tai išsiaiškinti

Panašios prekės

Related articles on blog