Slaptas diktofonas užmaskuotas USB rakte 8gb VOS

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

39,00 €

55,00 €

-16,00 €

Techniniai parametrai:

 

 • VOS-  aktyvuojams garsu
 • garso įrašai WAW. formatu 196kbps
 • Vidinė atmintis 8gb
 • Baterijos užtenka iki 15val.
 • Aukštos kokybės garso įrašai
 • Galimybė naudoti kaip USB raktą
 • Lengvas naudojimas
 • Kraunamas per USB
 • svoris 14gr
 • prekės spalva galibūti juoda arba sidabrinė ( su mėlynais šonais ) 
 • GARANTIJA 12 mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Panaudojimas: Savo, vaikų apsaugai. 

Diktofonas užmaskuotas USB atimintinėje. Slaptas mini diktofonas turi funkcija VOS- automašikas irašo garsa ( išgirdus žmogaus balsą) Greitas ir lengvas balso įrašymo aktyvavimas. Jungikli paspasukite ON  ir pokalbio įrašymas prasidės. DIktofonas garsą irašinės ko bus tuščios atminties, arba užteks akumuliatoriaus galios. Norėdami perklausyti garso įrašus, papraščiausiai įdėkite USB raktą I USB lizdą.

 

Diktofonas užmaskuotas USB rakte 8gb VOS

Pokalbių fiksavimas kartais reikalauja tikrai nemažų pastangų, tačiau tuomet, jei naudojama tam skirta įranga, viskas vyksta gerokai paprasčiau. Slaptas USB laikmenoje užmaskuotas diktofonas gali būti tikrai palankia pasirinkimo galimybe, kada siekiama, kad asmuo net neįtartų, kad pokalbiai yra įrašomi. USB laikmenas naudoja daugelis mūsų, todėl toks daiktas įprastai nėra siejamas su slaptų pokalbių įrašymo įrenginiais. Tokį diktofoną galima drąsiai palikti darbo kabinete ar  kitoje vietoje, kur toks daiktas nekeltų jokių įtarimų, ir jūs galite būti užtikrinti, kad nesunkiai surinksite jus dominančią informaciją.

Naudotis slaptu diktofonu yra labai paprasta: jums tereikės paspausti įjungimo mygtuką, ir netrukus bus pradedamas pokalbių įrašymas. Taip pat šis slaptas diktofonas turi specialią funkciją, kuri pokalbių įrašymą pradeda užfiksavusi garsą. Tai gali padėti išvengti tylos įrašų, ir reikalingą informaciją bus kur kas paprasčiau atsirinkti. Be to, tai padeda taupyti baterijos ir vietos išteklius.USB laikmenoje užmaskuotas diktofonas turi net 8 gigabaitų atmintį, todėl jūs galėsite įrašyti net labai ilgus pokalbius, iš kurių atsirinksite jus dominančią informaciją. Įkrauta diktofono baterija veikia iki 15 valandų, tad per šį laiką tikrai užfiksuosite daugybę įvairių įrašų. Jei diktofonas neaptiks garso, jis veiks budėjimo režimu, o tai taupys ir vietos, ir baterijos išteklius.

Slaptas diktofonas niekuo nesiskiria nuo daugumos mūsų naudojamų USB laikmenų, todėl tai yra tikrai protingas pasirinkimas, kada siekiama slapta įrašyti pokalbius. Nors šis įrenginys yra visai nedidelis (sveria vos 14 gramų), tačiau jo fiksuojami garso įrašai yra labai kokybiški ir aiškūs. Kai norėsite perklausyti užfiksuotus garso įrašus, galėsite tiesiog įjungti šią laikmeną į USB lizdą (tokiu pat būdu diktofoną galėsite įkrauti).

Taigi, jei jus kankina abejonės dėl tam tikrų asmenų sąžiningumo, ar siekiate surinkti tam tikrą slaptą informaciją, USB laikmenoje užmaskuotas diktofonas gali būti tikrai puikiu pasirinkimu. Jis padės jums užfiksuoti net ir labai ilgai trunkančius pokalbius, tad didelė tikimybė, kad jums pavyks surinkti visą svarbiausią informaciją.

Panašios prekės

Related articles on blog