Sagė prisegama prie rūbo ( tašės, portfelio) su slaptu diktofonu

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

80,00 €

TECHNINIAI PARAMETRAI

 • Atstumas: apie  8 m - 15 m
 • Neskleidžia jokių garsų
 • Ijungiama vieno mygtuko paspaudimu
 • Įrašo kokybė: 192 kbps
 • Įrašas aktyvuojasi nuo garso 45dB
 • Vidinė atmintis: 8 GB
 • Darbo laikas: apie 18valandų
 • Balso aptikimo funkcija: TAIP
 • Įrašų formatas: WAV
 • Baterijos talpa: 110 mAh
 • Sistema: „Windows“: 7, 8, 10 / „MacOS“
 • Įrenginio dydis: 3,5 mm x 3,5 mm x 10mm
 • svoris : 18g.
 • GARANTIJA 12 mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Panaudojimas: Savo, vaikų apsaugai.

Sagė su užmaskuotu mikrofonu, 3,5x3,5x1 cm

Sagė su užmaskuotu mikrofonu – tai priemonė, leidžianti irašyti garsą ar poklabį, kas vyksta vienoje ar kitoje aplinkoje. Gyvenime pasitaiko daugybė situacijų, kada prireikia išsklaidyti abejones ir įsitikinti ar nepilnamečiai vaikai yra saugus, todėl sagė su užmaskuotu mikrofonu gali būti vienas palankiausių pasirinkimų. Slapta įranga leidžia surinkti tokią informaciją, kurios nepavyktų išgauti esant kitokioms aplinkybėms, taigi, jei ieškote tinkamiausio slaptos įrangos pasirinkimo, sagė su užmaskuotu mikrofonu gali būti viena palankiausių išeičių.

Paprasta užmaskuoti

Sagė – tai vienas tų aksesuarų, kurie nekelia jokio įtarimo. Tokiais aksesuarais neretai yra puošiami drabužiai, rankinės ar kiti daiktai, todėl aplinkiniams žmonėms dažniausiai nė nekyla minčių, kad tai gali būti slaptas įrašus atliekantis įrenginys, kuriuo siekiama surinkti tam tikrą dominančią informaciją. Sagės su užmaskuotu slaptu mikrofonu pritaikymo galimybės yra labai didelės: ją galite prisisegti prie savo drabužių, arba prisegti prie vaiko uniformos, kuprinės, ir pan. Jei jums kyla dvejonių, kad darželyje ar mokykloje ne viskas gerai, paprasčiausiai galite pasinaudoti šiuo įrenginiu, ir labai greitai galėsite gauti dominančią informaciją.

Ilgas veikimo laikas

Sagė su užmaskuotu mikrofonu džiugina ilgu baterijos veikimo laiku: pasiklausyti, kas vyksta tam tikroje aplinkoje, galėsite net iki 17 valandų. Jums tikrai nereikės nerimauti, kad išsikraunanti baterija gali skleisti tam tikrus garsus: užmaskuotas mikrofonas visada veikia tyliai, todėl niekas nė neįtars, kad jūs bandote slapta užfiksuoti pokalbius ar kitus garsus. Kai baterija yra prie išsikrovimo ribos, įrašai yra automatiškai išsaugomi, todėl galite būti užtikrinti, kad neprarasite jokios svarbios informacijos. Kai liks vos du procentai įkrautos baterijos talpos, įrašomi garsai bus apsaugomi įrašant į įrenginio atmintį. Juos vėliau galėsite pasiklausyti perkėlę į kompiuterį, taigi, nepraleisite nieko svarbaus.

Nedidelis ir lengvas įrenginys

Sagė su užmaskuotu mikrofonu – tai labai nedidelis prietaisas, kurio matmenys yra vos 3,5x3,5x1 cm. Šis įrenginys sveria vos 9 gramus, todėl juo naudotis galima be jokių nepatogumų. Visai nesvarbu, kur jūs eitumėte, su savimi galite pasiimti ir šį slaptą prietaisą, kuris jums gali padėti surinkti reikalingus įkalčius, išsklaidyti savo abejones, užtikrinti vaikų saugumą, ir t.t. Situacijų, kada jums gali praversti šis prietaisas, yra tikrai daug, taigi, pasvarstykite apie jo įsigijimą. Sagę su užmaskuotu mikrofonu galėsite įsigyti iš tiesų palankia kaina, taigi, tikrai neverta rūpintis, kad tai gali pareikalauti pernelyg didelių išlaidų.

Aukštos kokybės garsas

Kartais kyla dvejonių, ar nedideli įrenginiai su užmaskuotais mikrofonais tikrai gali garantuoti pakankamai gerą garso kokybę, tačiau tikrai nėra jokio reikalo dėl to nuogąstauti. Sagę su užmaskuotu mikrofonu garantuoja itin gerą garso kokybę, todėl tikrai nebus sunku suprasti, apie ką kalbamasi, ar kas vyksta aplinkoje. Kartais tokius slaptus įrenginius nusprendžia naudoti mažamečių vaikų tėveliai, kurie siekia užtikrinti savo atžalų saugumą. Slaptas pasiklausymo įrenginys leidžia sužinoti, kas vyksta aplinkoje, todėl tai gali padėti sužinoti, ar vaikas mokykloje nėra skriaudžiamas, ar su juo tinkamai elgiasi auklėtojai ar mokytojai, ir t.t. Slapto pasiklausymo prietaisų naudojimas neabejotinai yra pati paprasčiausia galimybė, padedanti išsklaidyti abejones, taigi, tikrai verta pagalvoti apie tokį sprendimą.

Paprasta naudotis

Sagė su integruotu slaptu mikrofonu – tai vienas tų prietaisų, kuriuo naudotis yra itin paprasta. Jums tikrai nereikės gaišti laiko bandant išsiaiškinti instrukcijoje pateiktą informaciją: tereikės įjungti prietaisą paspaudus vieną mygtuką, ir netrukus galėsite fiksuoti aplink įrenginį girdimus garsus.

Panašios prekės