Slaptas mini diktofonas užmaskuotas raktų pakabuke

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

75,00 €

TECHNINIAI PARAMETRAI

 • Atstumas: apie  8 m - 15 m
 • Neskleidžia jokių garsų
 • Įrašo kokybė: 192 kbps
 • Įrašas aktyvuojasi nuo garso 45dB
 • Vidinė atmintis: 8 GB
 • Darbo laikas: apie 20 valandų
 • Balso aptikimo funkcija: TAIP
 • Įrašų formatas: WAV
 • Baterijos talpa: 110 mAh
 • Sistema: „Windows“: 7, 8, 10 / „MacOS“
 • Įrenginio dydis: 45 mm x 16 mm 
 • svoris : 18g.
 • GARANTIJA 12 mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Panaudojimas: Savo, vaikų apsaugai.

Diktofoną naudokite tada, kai tik to reikia

Natūralu, kad kiekvienas mūsų su savimi nešiojasi raktus, todėl raktų pakabukas su slaptu diktofonu taip pat visada bus po ranka. Pasinaudoti diktofonu galėsite ir tada, kai tai suplanuosite, ir tuomet, kada įrašyti pokalbius prireiks visiškai netikėtai. Kai žmonės žino, kad jų pokalbiai yra įrašomi, jie niekada nesielgia taip, kaip yra įpratę, tačiau kas kita, jei naudojamas slaptas įrenginys, todėl jis gali padėti surinkti pageidaujamą informaciją. Savo išvaizda raktų pakabukas su diktofonu niekuo nesiskiria nuo kitų dažnai naudojamų raktų aksesuarų, todėl toks prietaisas tikrai nesukels jokio įtarimo.

Įrenginiu itin paprasta naudotis

Jei norite pradėti pokalbių įrašymą, jums tereikia spustelėti vieną mygtuką, ir netrukus  bus aktyvuojama garso įrašymo funkcija. Taip pat galite naudotis ir automatine garso įrašymo funkcija: diktofonas yra aktyvuojamas tada, kai patalpoje yra aptinkamas triukšmas, todėl norint aktyvuoti garso įrašymą jums nereikės ieškoti raktų pakabuko.  Šį aksesuarą su slaptu diktofonu taip pat galite palikti patalpoje: ant stalo gulintys raktai dažniausiai nekelia jokio įtarimo, todėl patalpoje esantys žmonės elgsis taip, kaip jiems yra įprasta. Kai tik prietaisas aptiks garsą, diktofonas įsijungs automatiškai: tai padės išvengti tylos įrašų, be to, jūs galėsite būti visiškai ramūs, kad nepraleidote nieko svarbaus.

Plačios panaudojimo galimybės

Raktų pakabuką su slapta kamera galite pritaikyti labai įvairiose situacijose. Jį galite naudoti tada, kai siekiate surinkti tam tikrus įkalčius, ar kai paprasčiausiai siekiate užtikrinti vaikų saugumą. Niekam ne paslaptis, kad ne visi vaikai yra linkę tėvams pasipasakoti apie tai, kaip jiems sekasi mokykloje, apie savo naujus draugus, ir t.t. Raktų pakabukas su slaptu diktofonu gali padėti išsklaidyti tėvelių abejones: pavyzdžiui, šį prietaisą galite įdėti vaikui į kuprinę, o vėliau galite pasiklausyti, su kuo vaikas bendravo, kas vyko aplinkoje, ir t.t. Žinoma, nereikėtų pamiršti, kad svarbu gerbti savo vaikų privatumą, tačiau tam tikrose situacijose kur kas svarbiau užtikrinti vaikų saugumą.

Ilga baterijos budėjimo trukmė

Įkrauta raktų pakabuko-slapto diktofono baterijos trukmė yra labai ilga, tad galite būti užtikrinti, kad jums neteks pakliūti į nemalonią situaciją, kuomet dėl išsikrovusios baterijos nepavyksta užfiksuoti garso įrašų. Slaptas diktofonas gali įrašinėti garsą net iki 20 valandų, taigi, tai gali padėti surinkti tikrai nemažai naudingos medžiagos. Jei nuspręsite naudoti automatinę garso aptikimo funkciją, tokiu atveju garso įrašų fiksavimas gali trukti dar ilgesnį laiką: jei patalpoje bus visiškai tylu, įrašų fiksavimo funkcija nebus aktyvuojama.

Garsinius įrašus paprasta perkelti į kompiuterį

Diktofono užfiksuotus garso įrašus galėsite perkelti į kompiuterį ir juos perklausyti. Džiugina tai, kad šio įrenginio fiksuojami garso įrašai pasižymi itin aukšta kokybe, tad jums tikrai nereikės nerimauti, kad tai gali pareikalauti papildomų pastangų. Įrašyti pokalbiai bus aiškiai suprantami, todėl tai jums padės išsklaidyti abejones arba pokalbių įrašus panaudoti kaip įkaltį.

Panašios prekės