Pakabukas "spynelė" su įmontuotu slaptu diktofonu

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

75,00 €

TECHNINIAI PARAMETRAI

 • Atstumas: apie  8 m - 15 m
 • Neskleidžia jokių garsų ir šviesų
 • Įrašo kokybė: 192 kbps
 • Įrašas aktyvuojasi nuo garso 50dB
 • Vidinė atmintis: 8 GB
 • Darbo laikas: apie 20 valandų
 • Balso aptikimo funkcija: TAIP
 • Įrašų formatas: WAV
 • Baterijos talpa: 150 mAh
 • Sistema: „Windows“: 7, 8, 10 / „MacOS“
 • Įrenginio dydis: 35 mm x 30 mm x 11 mm
 • GARANTIJA 12 mėn

Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Raktų pakabukas spynelės imitacija su diktofonu

Raktų pakabukai – tai vieni tokių aksesuarų, kuriuos naudoja kone kiekvienas mūsų. Būtent todėl kuriant slaptus diktofonus neretai nusprendžiama rinktis būtent raktų pakabukuose užmaskuotus įrenginius: raktų aksesuarai aplinkiniams nesukelia jokių įtarimų, todėl fiksuoti slaptą informaciją galima gerokai paprasčiau. Jei siekiama slapta užfiksuoti pokalbius ar kitus garsus, būtent toks pasirinkimas neabejotinai gali būti vienas palankiausių, taigi, verta pasvarstyti apie būtent šį pasirinkimą.

Paprasta pritaikyti kasdienybėje

Raktus visada turime su savimi, taigi, ir raktų pakabuką su slaptu diktofonu taip pat turėsite po ranka. Jei netikėtai prireiktų užfiksuoti tam tikrus pokalbius, jums nereikės ilgai ieškoti, kur galima rasti tam pritaikytą įrenginį – vos vieno mygtuko paspaudimu galėsite aktyvuoti garso įrašymo funkciją, ir būtent tai jums galės padėti surinkti reikalingus įkalčius ar kitą svarbią informaciją.

Kada galima naudoti šį įrenginį?

Situacijų, kada gali praversti slaptas diktofonas, yra tikrai nemažai: šis prietaisas gali pasitarnauti tada, kuomet norite užfiksuoti teismo bylai naudingą informaciją, kai norite įsitikinti, kad jūsų vaikai yra saugūs, ir t.t. Pavyzdžiui, jei turite įtarimų, kad jūsų vaikas mokykloje turi problemų (iš jo tyčiojamasi, mokytojai elgiasi netinkamai, ir t.t.), galite tiesiog įdėti šį raktų aksesuarą vaikui į kuprinę, o vėliau galėsite perklausyti užfiksuotus garso įrašus. Žinoma, nereikėtų pamiršti, kad kiekvienam žmogui yra svarbus privatumas, todėl jūsų vaikas taip pat nėra išimtis: diktofonas turėtų būti naudojamas tik tais atvejais, jei jums kyla dvejonių dėl atžalos saugumo.

Automatinis įrašymo funkcijos aktyvavimas

Kartais nėra jokių galimybių ieškoti įrenginio įjungimo mygtuko, ir garso įrašus reikia fiksuoti kiek įmanoma greičiau. Būtent todėl galite pasinaudoti automatine garso įrašymo funkcija: kai tik aplinkoje bus aptinkamas triukšmas, garso įrašai bus nedelsiant fiksuojami, taigi, nepraleisite nieko svarbaus. Jei raktų pakabuką tiesiog nuspręstumėte palikti biure ar kitoje patalpoje, ši automatinio garso įrašymo funkcija taip pat bus labai naudinga: kai tik bus aptinkamas triukšmas, garso įrašai nedelsiant bus įrašomi, o tuomet, kai aplinkoje bus tylu, slaptas diktofonas dirbs budėjimo režimu. Tai ne tik padeda tausoti bateriją, bet taip pat padeda išvengti tylos įrašų, kuriuos vėliau gali būti gana sudėtinga atrinkti.

Įrašų perkėlimas į kompiuterį

Visi užfiksuoti garso įrašai vėliau gali būti perkeliami į kompiuterį ir perklausomi. Džiugina tai, kad šis nedidelis slaptas įrenginys garso įrašus fiksuoja itin kokybiškai, taigi, jums tikrai neteks nuogąstauti, kad vėliau juos gali būti gana sudėtinga suprasti. Kai renkama svarbi informacija teismo bylai, itin svarbiu kriterijumi tampa tai, kad garso įrašai būtų pakankamai kokybiški ir aiškiai suprantami, todėl šis raktų pakabukas su slaptu diktofonu jūsų tikrai nenuvils.

Itin ilga baterijos budėjimo trukmė

Fiksuodami garso įrašus galėsite būti visiškai ramūs, kad baterija neišsikraus pačiu netinkamiausiu laiku. Garso įrašų fiksavimo trukmė siekia net 20 valandų, taigi, per tiek laiko galėsite surinkti iš tiesų nemažai naudingos informacijos. Jei garso įrašymo funkcija bus aktyvuojama tik tada, kai norėsite įrašyti kažką svarbaus, galite būti užtikrinti, kad jos budėjimo trukmė bus itin ilga.

Taigi, jei norite surinkti tam tikrą svarbią informaciją, ar paprasčiausiai įsitikinti savo atžalų saugumu, įsigykite raktų pakabuką su slaptu diktofonu: galite būti užtikrinti, kad šis slaptas prietaisas garantuos kokybišką garso įrašymą, o tuomet, kai surinkta informacija bus perkelta į kompiuterį, tai gali tapti net ir pagrindiniais įkalčiais teismo byloje.

Panašios prekės

Related articles on blog