Raksa iDET selektyvinis RF detektorius

Reikia konsultacijos ar Nepavyksta užsisakyti? skambinkite telefonu +370-684-11114

690,00 €

Techniniai parametrai:

 

 • GSM: 850/ 900E/ 1800 /1900
 • UMTS: 850/ 900/ 1800/ 1900/ 2100 (3G)
 • CMDA: 450(A-H) 800/ 1900
 • DECT: bevieliai telefonai
 • Buetooth įrenginiai
 • Wi Fi įrenginiai
 • Radijo siųstuvai: AM, FM , PM
 • Skaitmeniniai siųstuvai: FSK, PSK ir kiti
 • Siųstuvai su iki 10MHz dažniu
 • GARANTIJA 12 mėn

 • Reikalingas greitas pristatymas, tą pačią dieną? (ir savaitgaliais)- paskambinkite +37068411114

Labai mažas ir paprastai naudojamas GPS blakių, slaptų kamerų iėškiklis ( detektorius)

Yra apsaugos rėžimas: detektorius nuskanuoja visus esančius signalus patalpoje, ir jei atsiranda naujas signalas ( pvz GSM, Wi - FI ar kitas) Jums praneš garsiniu signalu. Taip galite apsisaugoti nuo žmonių kurie atėjo į pokalbį su pasiklausymo įranga. Taip pat šia blake lengvai rasite automobilyje paslėpta GPS sekimo įranga, gsm pasikalusymo blakes.

Stebėjimo rėžimas: Aptinkami visi analoginiai ir skaitmeniniai signalai. Naudojant šiuo rėžimu ant ekrano matysite visą sąraša aptiktų signalų. Surikiuotus pagal dažnį arba signalo tipą.

Skaitmeninių signalų stebėjimas:  skirtas aptinkti mobiliuosius įrenginius skleidžiančius ( GSM signalą) pvz. GSM 900/1800, UMTS (3G), CDMA450, belaidžius telefonus standarto DECT, Bluetooth  įrenginius , WI-fi ir kitus radio dažnius skleidžiančius įrenginius 2,4GHZ ( spektre). Naudojant šį rėžima ant ekrano atvaizduojami visi esantys skaitmeniniai signalai

DĖMĖSIO nuomojamos prekės užstatas 600eu - gražinus prekę, užstatas atiduodamas.

Raksa iDET selektyvinis RF detektorius

Jei siekiate išsaugoti savo privatumą, tačiau turite įtarimų, kad galite būti stebimi, Raksa iDET selektyvinis RF detektorius gali padėti išsklaidyti abejones. Šiuo įrenginiu yra labai paprasta, todėl galite būti užtikrinti, kad prireikus galėsite aptikti GPS blake, slaptas kameras bei kitus slaptus įrenginius.

Patogus naudojimas

Raksa iDET selektyvinis RF detektorius yra labai nedidelis, todėl juo naudotis yra paprasta ir patogu. Prietaisas nuskenuoja patalpose esančių GSM, Wi-fi ir kitų įrenginių signalus, ir apie aptiktus prietaisus yra praneša garsiniu signalu. Taip pat palanku ir tai, kad prietaisas įspėja apie patalpoje naujai atsiradusius įrenginius, todėl šis įrenginys yra puiki prevencinė priemonė. Pavyzdžiui, jei nepageidaujate, kad pokalbio metu būtų įrašoma informacija, Raksa iDET selektyvinis RF detektorius įspės apie tam tikrų įrenginių naudojimą.

Didelės pritaikymo galimybės

Privatumo apsauga yra svarbi kiekvienam mūsų, tačiau tam tikrose situacijose tiesiog būtina išvengti galimo pokalbių įrašymo. Šis prietaisas padeda aptikti bevielius telefonus, Wi-Fi įrenginius, radijo siųstuvus, skaitmeninius siųstuvus, ir t.t., todėl pasirinkę šį įrenginį galėsite būti visiškai ramūs, jog jokia slapta informacija nebus įrašyta ar kitaip perduota kitiems asmenims. Jei baiminatės, kad jūsų automobilyje gali būti paslėpta GPS sekimo įranga arba pasiklausymo blakės, tokiu atveju šis prietaisas tikrai gali jums pagelbėti.

Visų rastų signalų atvaizdavimas

Gana dažnais atvejais patalpose aptinkamas ne vienas analoginis ar skaitmeninis signalas, tad patogu yra tai, jog įrenginio ekrane yra pateikiamas visas signalų sąrašas (signalai yra surikiuojami pagal tipą ir dažnį). Raksa iDET selektyvinis RF detektorius veikia greitai ir patikimai, todėl galite būti visiškai ramūs, jog sužinosite apie galimą pokalbių įrašymą arba slaptą filmavimą.

Galimybė prietaisą išsinuomoti

Ne visada yra poreikis įsigyti profesionalų detektorių: jei juo naudositės vos vieną ar kelis kartus, kur kas palankesniu sprendimu gali būti šio prietaiso nuoma, nes tai padės išvengti pernelyg didelių išlaidų.  Pasirinkus tokią galimybę jums tereikės sumokėti nuomos mokestį bei numatyto dydžio užstatą (užstatas bus grąžintas, kai atiduosite išnuomotą prietaisą).

Panašios prekės

Related articles on blog