Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų

Kameros su SIM kortelėmis 3G 4G

Stebėjimo kameros šiandien yra pasirenkamos vis dažniau. Tokia galimybė leidžia užtikrinti dar didesnį aplinkos saugumą, padeda fiksuoti įvairius pažeidimus, ir t.t. 3g 4g stebėjimo kamera yra pritaikoma įvairiuose objektuose: gyvenamuosiuose namuose, komercinės paskirties pastatuose ir jų išorėje, sodo nameliuose, automobilių stovėjimo aikštelėse, ir t.t. Kiekvienam yra žinomas posakis, kad atsargumas gėdos nedaro, tad net ir tuomet, jei manote, kad jūsų aplinka yra visiškai saugi, vertėtų nepamiršti ir tam tikrų apsaugos priemonių, kurios visada gali garantuoti kur kas didesnį saugumą. Stebėjimo kamerų pasirinkimas yra ganėtinai didelis, tad neretai yra keliamas klausimas, kurios jų galėtų būti geriausiu pasirinkimu. Praktika rodo, kad geriausia rinktis ne kameras su galimybe stebėti vaizdus realiuoju laiku: pažeidimai gali būti užfiksuojami iš karto, bet ne praėjus tam tikram laiko tarpui, kuomet vaizdo įrašai yra perkeliami į kompiuterį.

Vaizdo stebėjimas mobiliuoju internetu

3 g 4 g kamera yra skirta fiksuojamus vaizdus stebėti mobiliuoju internetu, todėl ji gali būti naudojama net ir tose patalpose, kuriose nėra Wi-fi. Pavyzdžiui, tokios stebėjimo kameros gali būti naudingos stebėti sodo namelio aplinką: net ir tuomet, kai nebūsite šioje teritorijoje, galėsite stebėti, kas vyksta aplink, ir galbūt tai paskatins imtis kitų atsargumo priemonių (pavyzdžiui, gali būti naudinga įsirengti pakankamai patikimą tvorą, pasvarstyti apie galimybę įsirengti signalizaciją, ir t.t.) Nors šiandien įvairioms saugos priemonėms vis dar yra skiriama pernelyg mažai dėmesio, tačiau tikrai be reikalo – pasirūpinti savo saugumu galima tikrai nedidelėmis investicijomis ir minimaliomis pastangomis.

Vaizdo stebėjimas neribotu atstumu

Šiuolaikinės stebėjimo kameros suteikia galimybę fiksuojamus vaizdus stebėti iš visai kito pasaulio krašto, todėl visai nesvarbu, kur jūs būtumėte, visada galėsite pasitikrinti, kas vyksta stebimoje teritorijoje. 3 g 4g stebėjimo kamera turi specialią programėlę, prie kurios prisijungę galite gauti jus dominančią informaciją apie tai, kas šiuo metu vyksta aplinkoje. Prisijungti prie šios programėlės galite akimirksniu, ir netrukus bus pradedamas sklandus vaizdo įrašų transliavimas. Žinoma, nėra jokio reikalo nuolatos tikrinti, kas šiuo metu vyksta aplinkoje: dauguma šiuolaikinių kamerų turi judesio aptikimo funkciją, kuri leidžia aptikti tam tikrą judesį, ir apie tai įspėti kameros savininką. Gavę pranešimą galėsite prisijungti prie naudojamos programėlės, ir netrukus sužinosite, kas vyksta stebimoje aplinkoje.

Kamera veikia su SIM kortele

3g 4g stebėjimo kameros veikia su SIM kortele: galite pasirinkti bet kurio operatoriaus kortelę (svarbiausia yra tai, kad ji turėtų veikiantį interneto ryšį). Kameros su SIM kortelėmis gana dažnai yra pritaikomos tokiose vietovėse, kuriose nėra interneto ryšio (tai gali būti atoki sodyba, ir pan.) Kartais interneto įvedimas gali būti ganėtinai keblus ir reikalaujantis nemažų išlaidų, tačiau tuomet, jei pasirinksite kamerą su mobiliuoju internetu, viskas vyks gerokai paprasčiau.

Fizinių asmenų apsauga

Vaizdo stebėjimo kamera taip pat puikiai pasitarnauja ir tada, kai norima užtikrinti fizinių asmenų saugumą. Pavyzdžiui, jei jūsų tėvai ar seneliai gyvena atokioje sodyboje, galite užtikrinti jų saugumą pasirinkdami vaizdo stebėjimo kamerą. Pagyvenę žmonės kartais  užmiršta užsirakinti duris, gali susižeisti dirbdami sodo darbus, ir t.t., todėl stebėjimo kamera leidžia įsitikinti, ar jiems viskas gerai. Taip pat tokia kamera gali padėti apsisaugoti nuo įsilaužėlių: jei stebimoje teritorijoje pastebėsite įtartinus asmenis, tokiu atveju galėsite iškviesti policijos pareigūnus, kurie pasirūpins jūsų artimųjų saugumu.

Didelis kamerų funkcionalumas

Šiuolaikinės kameros pasižymi ypatingai dideliu funkcionalumu, tad kiekvienu atveju tikrai bus galima pasirinkti būtent tokią kamerą, kuri galėtų geriausiai pateisinti jūsų poreikius. Gali būti aktualu pasidomėti, ar 3g 4 g stebėjimo kamera turi naktinio matymo funkciją, įvertinti, kokia yra atminties kortelės talpa, įsitikinti, kad vaizdo kokybė yra nepriekaištinga, ir t.t. Kiekvieno mūsų poreikiai yra labai skirtingi, tad pasvarstykite, kokie kriterijai jums yra patys svarbiausi, ir tai jums padės priimti tam tikrus sprendimus.

Galimybė rinktis užmaskuotas kameras

Jei baiminatės, kad vaizdo stebėjimo kamera bus pernelyg pastebima, ir būtent tai tam tikrus asmenis sulaikys nuo įprastos veiklos, tokiu atveju galite rinktis slaptas kameras, kurios atrodo tarsi kiti įprasti daiktai (pavyzdžiui, dūmų detektoriai, žibintai, ir t.t.) Tokia kamera tikrai nesukels jokių įtarimų, o jūs galėsite paprasčiau surinkti tam tikrą aktualią informaciją, kuri gali padėti įsitikinti tam tikrų asmenų sąžiningumu, surinkti tam tikrus įkalčius, ir t.t.

Išsirinkite geriausią vaizdo kamerą

Pasirinkimo galimybių šiandien turime iš tiesų daug, tad kiekvienas mūsų gali rasti būtent tokią kamerą, kuri galėtų geriausiai pateisinti asmeninius poreikius. Pravartu atsižvelgti į tai, ar vaizdo stebėjimo kamera yra pakankamai funkcionali, įvertinti, ar ji gali būti sėkmingai pritaikoma tam tikroje stebimoje teritorijoje, o prireikus taip pat galima pasitarti ir su specialistais, kurie galės pasiūlyti tinkamiausias vaizdo stebėjimo kameras.

Nemokamas pristatymas

Ar NEMOKAMAS prekių pristatymas?

Taip – nemokamai siunčiame po visą EUROPĄ

Lietuvoje prekes pristatome per vieną darbo dieną.

Kurjerių arba į paštomatą.

Ar yra galimybė atsiskaityt pristatant prekes?

Taip – galite susimokėti už prekes gavus užsakymą.

Ar konsultuojate telefonu?

Taip- galite skambinti šiuo numeriu +370-684-11114

Padėsiu Jums išsirinkti reikiamą prekę, arba suteiksiu konsultaciją