• Apsauga nuo pasiklausymo ir sekimo

  Šis unikalus Rysius blokuojantis deklas yra ne tik patogus ir stilingas, bet ir užtikrina jūsų privatumo apsaugą nuo pasiklausymo. Deklas turi specialius filtrus, kurie blokuoja signalus ir neleidžia jūsų pokalbiams būti perduotiems ar įrašytiems. Dėka šio deklo, jūs galite būti ramūs, kad jūsų privatumas yra saugus ir kad niekas negali perduoti ar įrašyti jūsų pokalbių. Tai yra puiki priemonė norint užtikrinti savo privatumą ir apsaugoti save nuo pasiklausymo.

 • Narkotikų testai

  Narkotikų testas iš šlapimo yra medicininė procedūra, skirta nustatyti, ar asmuo naudojo narkotikus ar kitas neleistinas medžiagas. Šis testas gali būti atliekamas daugeliu tikslų, patikrinti vaikus, artimą žmogų, sužadėtinį ar darbuotoją.

  Paprastai, narkotikų testai yra atliekami siekiant nustatyti, ar asmuo vartoja narkotikus, kaip žinome narkotikai išvisto priklausomybę. Testai gali parodyti, ar asmuo vartojo marihuaną, kokainą, amfetaminą, heroiną ir kitus narkotikus.

  Narkotikų testai taip pat naudojami reabilitacijos programose, siekiant nustatyti, ar asmuo nevartoja narkotikus, o taip pat gali būti naudojami teismo procesuose, ar nutraukė narkotikų vartojimą.

  Testą atlikti yra labai paprasta, ir jis atliekamas per šlapimo mėginį.Į indeli su šlapimu yra panardinamos testo juostelės, kurios parodys ar testas yra teigiamas, procedūra užtrunka iki 5 minučių. Jei tyrimas parodo teigiamą rezultatą,  reiktu padėti žmogui kuris vartoja narkotines medžiagas, kreiptis į gydytojus , kad padėti atsikratyti priklausomybės.

   

Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų