Rodoma 1 - 13 iš 13 dalykų

Blakių detektorius ir slaptu kamerų detektorius ( blakių ieškiklis )

 

 

Jei įtariate, kad kažkas jus seka, slapta filmuoja arba klausosi jūsų pokalbių, tą galite nesunkiai patikrinti. Blakių detektorius – tai įrenginys, kuris leidžia vos vieno mygtuko paspaudimu rasti net ir tobulai paslėptas blakes, kurios pažeidžia jūsų privatumą. Kasmet slaptų kamerų, blakių ir kitų sekimo prietaisų pardavimai tampa vis didesni, todėl tikimybė, kad kažkas jus seka, taip pat tampa didesnė. Vis dėlto, galime pasidžiaugti, kad šiandien siūlomi ir tokie įrenginiai, kurie padeda aptikti šiuos slaptus prietaisus, ir tai gali padėti apsisaugoti nuo slapto filmavimo ar pokalbių klausymosi.

Šiuolaikinės technologijos leidžia slaptas kameras ir blakes įmontuoti net pačiose netikėčiausiose vietose, todėl jūs galite būti sekami net ir savo namuose ar nuosavame automobilyje. Net ir tada, jei nieko neslepiate, šie slapti įrenginiai pažeidžia jūsų privatumą, todėl galite nuo to apsisaugoti. Prekyboje šiuo metu siūlomas didelis blakių detektorių pasirinkimas, todėl galėsite pasirinkti labiausiai tinkantį. Kai kurie blakių detektoriai gali aptikti tik pasiklausymo įrenginius (toks blakių detektorius kainuoja pigiau), tačiau to ne visada pakanka – jei norite būti garantuoti, kad tam tikroje aplinkoje bus rasti visi slapto filmavimo ir pasiklausymo įrenginiai, puikiu pasirinkimu bus universalius blakių detektorius, kuris aptiks ne vien tik blakes, bet taip pat ir slaptas kameras. Rinkdamiesi blakių detektorių taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kokiu atstumu gali būti randamos blakės, ir koks yra aptinkamų dažnių diapazonas.

Naudotis blakių detektoriumi yra labai paprasta – jums tereikia įjungti prietaisą, ir pasivaikščioti po patalpą, kurioje gali būti paslėpta pasiklausymo ar filmavimo prietaisų. Apie aptiktus įrenginius blakių detektorius įspės garsiniu arba šviesos signalu (aptikus ieškomus įrenginius blakių detektorius taip pat gali imti vibruoti). Kuo arčiau ieškomo įrenginio būsite, tuo stipresnis bus įspėjamasis signalas. Svarbu žinoti, kad kai kurie pasiklausymo ir filmavimo įrenginiai veikia budėjimo režimu, tačiau reaguoja į judesį arba garsą, todėl pasistenkite, kad paslėpti įrenginiai įsijungtų. Blakių detektoriai įprastai gali aptikti iki 99,9 proc. veikiančių slaptų pasiklausymo ir filmavimo įrenginių.

Blakių detektoriai – tai specialūs įrenginiai, kurie leidžia vos vieno mygtuko paspaudimu aptikti pasiklausymo įrenginius ar slaptas kameras. Kadangi paskutiniu metu įvairios sekimo įrangos pardavimai vis sparčiau auga, tikimybė, kad esate stebimi, tampa kur kas didesnė. Net ir tuomet, jei manote, kad neturite ko slėpti, jausmas, kad kažkas jus stebi, tikrai nėra malonus. Šiuolaikinės slaptos kameros ir pasiklausymo įrenginiai gali būti montuojami pačiose netikėčiausiose vietose, tad rasti šiuos prietaisus ne visada yra paprasta. Blakių detektoriai padės jums be ypatingai didelių pastangų rasti šiuos įrenginius, todėl jums nebereikės baimintis, kad kažkas jus slapta filmuoja ar klausosi pokalbių. Blakių detektorių pasirinkimas yra ganėtinai platus, tad galite pasirinkti tokį prietaisą, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius: gali skirtis atstumas, kuriuo gali būti randami slapti įrenginiai, pranešimo signalų tipai, ir t.t. Kai kurie blakių detektoriai gali rasti vien tik pasiklausymo įrenginius, o universalesni modeliai – ir slaptas kameras. Blakių detektorių veikimo principas yra labai paprastas: tereikia įjungti šį prietaisą, ir pasivaikščioti po patalpas. Apie rastus įrenginius būsite informuoti garsiniu signalu, šviesos signalu arba vibracija – tai visada priklauso nuo pasirinkto blakių detektoriaus tipo. Svarbu žinoti, kad kai kurie sekimo įrenginiai gali veikti budėjimo režimu, todėl pasistenkite juos „pažadinti“ garsu – blakių detektoriai randa tik veikiančius įrenginius. Gera žinia yra ta, kad šiuolaikiniai blakių detektoriai randa net iki 99,9 proc. sekimo įrenginių, todėl šiais prietaisais tikrai galite pasitikėti. Visas prekes siunčiame į visus Lietuvos miestus : Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena, Mažeikiai, Telšiai ir kitus miestus

Blakių detektorius kitaip vadinamas blakių ieškiklis.

Didėlis pasirinkimas geros kainos