Rodoma 1 - 19 iš 19 dalykų

GSM Moduliai 

GSM blakė – tai itin kokybiška pklausymo įranga, kuri gali veikti neribotu atstumu. Svarbiausia Jūsų vaikų saugūmas

GSM blakės veikia su SIM kortelėmis, kurios įmontuotos įrenginių viduje. Prietaisą galite aktyvuoti patys, paskambinę į SIM kortelę telefonu. Taip pat blakę galite nustatyti taip, kad ji pati paskambintų, vos užfiksavus bet kokius garsus. Blakėse įmontuoti itin jautrūs mikrofonai, todėl galite būti tikri dėl geros garso kokybės ir galimybės išgirsti net ir labai tylius pokalbius ar net šnabždesius. Dėl aukštos kokybės mikrofonų, girdėsite ne tik konkrečius pokalbius, bet ir tai, kas vyksta aplinkoje, kurioje blakė įmontuota.

GSM pasiklausymo blakės yra vieni mažiausių ir kompaktiškiausių tokio tipo įrenginių, todėl jas nesunkiai paslėpsite prie bet kokių vietų ar daiktų. Šie įrenginiai gali veikti net iki 10 dienų, o dėl automatinio režimo, kuomet prietaisas pats paskambina užfiksavęs judesį ar kitus garsus, jie yra itin ekonomiškai. Šaunu ir tai, kad GSM blakės nesunkiai valdomos SMS žinutėmis. 

Jei jus domina GSM moduliai  ar kita  įranga, siūlome prekes rinktis mūsų svetainėje. Čia greitai rasite jus dominančius gaminius, kurie yra išskirstyti kategorijomis ir turi aiškias funkcijas. Jei susiduriate su sunkumais renkantis geriausiai jūsų poreikius atitinkantį sekimo prietaisą, visuomet galite kreiptis į mūsų darbuotojus, kurie puikiai išmano visų gaminių specifikacijas ir jų veikimo principus.

Mūsų internetinėje parduotuvėje prekės atnaujinamos šiuolaikiškais ir sekimo įrenginių  automobilių apsaugai nuo  vagystės ,tendencijas atitinkančiais prietaisais, kurie garantuoja saugumą ir tolygų, tylų veikimą. Visų jų baterijos veikia pakankamai ilgai, todėl naudodami šiuos įrenginius, gausite visą jus dominančią informaciją.

Prekes nemokamai pristatome visoje Lietuvoje, tad viskas, ką turite padaryti – žengti žingsnį ir įsigyti prietaisą, kuris padės išsklaidyti visas abejones