Rodoma 1 - 13 iš 13 dalykų

GSM pasiklausymo įranga ( blakės )

GSM blakė – tai itin kokybiška pasiklausymo įranga, kuri gali veikti neribotu atstumu. Tai ypač patogu, jei neturite galimybės pokalbių klausytis būnant šalia pasiklausymo vietos arba blakę norite montuoti prie nuolat judančio ir vietą keičiančio objekto.

GSM blakės veikia su SIM kortelėmis, kurios įmontuotos įrenginių viduje. Prietaisą galite aktyvuoti patys, paskambinę į SIM kortelę telefonu. Taip pat blakę galite nustatyti taip, kad ji pati paskambintų, vos užfiksavus bet kokius garsus. Blakėse įmontuoti itin jautrūs mikrofonai, todėl galite būti tikri dėl geros garso kokybės ir galimybės išgirsti net ir labai tylius pokalbius ar net šnabždesius. Dėl aukštos kokybės mikrofonų, girdėsite ne tik konkrečius pokalbius, bet ir tai, kas vyksta aplinkoje, kurioje blakė įmontuota.

GSM pasiklausymo blakės yra vieni mažiausių ir kompaktiškiausių tokio tipo įrenginių, todėl jas nesunkiai paslėpsite prie bet kokių vietų ar daiktų. Šie įrenginiai gali veikti net iki 10 dienų, o dėl automatinio režimo, kuomet prietaisas pats paskambina užfiksavęs judesį ar kitus garsus, jie yra itin ekonomiškai. Šaunu ir tai, kad GSM blakės nesunkiai valdomos SMS žinutėmis. Per jas galite aktyvuoti prietaisą bei įjungti pokalbio pasiklausymą, reguliuoti mikrofono jautrumą ar gauti visą reikiamą informaciją apie bateriją ir jos išsikrovimo lygį.

GSM blakės naudojamos ne tik profesionalių detektyvų, seklių ar su teisėsauga susijusių žmonių. Jos puikiai veikia, jei norite pasiklausyti artimų žmonių pokalbių, turite problemų su antrąja puse ir norite įsitikinti, ar ji jums neištikima. Blakės gali praversti ir jeigu dirbate kompanijoje, kurioje svarbus konfidencialumas, ir norite užtikrinti, kad žmonės neperduoda esminės informacijos trečiosioms šalims.

Tokiomis blakėmis taip pat sekami itin svarbūs asmenys, užtikrinamas jų saugumas, reguliuojama buvimo vieta bei juos supanti aplinka. Pagrindinis prietaisų privalumas – beribis atstumas, kuris reiškia, kad galite sekti net ir žmones, kurie gyvena užsienio valstybėse.

Jei jus domina GSM blakės ar kita pokalbių sekimo įranga, siūlome prekes rinktis mūsų svetainėje. Čia greitai rasite jus dominančius gaminius, kurie yra išskirstyti kategorijomis ir turi aiškias funkcijas. Jei susiduriate su sunkumais renkantis geriausiai jūsų poreikius atitinkantį sekimo prietaisą, visuomet galite kreiptis į mūsų darbuotojus, kurie puikiai išmano visų gaminių specifikacijas ir jų veikimo principus.

Mūsų internetinėje parduotuvėje prekės atnaujinamos šiuolaikiškais ir sekimo įrenginių tendencijas atitinkančiais prietaisais, kurie garantuoja saugumą ir tolygų, tylų veikimą. Visų jų baterijos veikia pakankamai ilgai, todėl naudodami šiuos įrenginius, gausite visą jus dominančią informaciją.

Prekes nemokamai pristatome visoje Lietuvoje, tad viskas, ką turite padaryti – žengti žingsnį ir įsigyti prietaisą, kuris padės išsklaidyti visas abejones