Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų

Kartais baimė tokia stipri, kad net gerai žinoma informacija užsimiršta, o taip norėtųsi rasti sprendimo būdą šiai problemai. Stresas visiškai normalus reiškinys prieš egzaminus ar kitus svarbius įvykius. Jeigu jaudiniesi, vadinasi rūpi, o jeigu rūpi neabejotinai pavyks. Tačiau sprendimo būdas baimę pamažinti tikrai yra.

O mes jį turime - 4mm slaptos ausinės! Kuri tavo gyvenimą tikrai palengvins. Ausinės egzaminamsyra aukščiausios kokybės, tad įsidėjus slaptas ausines į ausį aiškiai girdėsite viską, ką Jums sako kitas asmuo, tačiau to negirdės ir negalės pastebėti pašaliniai asmenys, pavyzdžiui egzaminuotojas ar dėstytojas, mokytojas. Be baimės galėsite eiti į egzaminą ar kitą jums svarbų susitikimą devėdami ausines egzaminams. Skamba kaip neaiškus procesas? Tikrai ne. Ausinės egzamimamsnaudojimas nesudėtingas ir suprantamas, net jūsų tėvams – slaptos ausinės egzaminams jungiasi mobiliuoju telefonu su Bluetooth pagalba, o įrangos paruošimas naudojimui nepaprastai lengvas.
Užtruksite vos kelias minutes:

  1.     Užsidėsitę indukcinę ritę su bluetooth siųstuvu ant kaklo, kurie yra nepastebimi, net geriausiai akiai.
  2.     Pasiruošimas baigiasi įsidėjus mikro slaptą ausinę į ausį ir pradėjus egzaminą.
  3.     Slapta ausinė tinka visiems mobiliems telefonams - Android, iPhone ir mygtukiniams telefonams.

 

Neabejotinai kyla baimė, kad ausinė gali būti pastebėta ar būsite prigautas, tačiau tas yra neįmanoma, kadangislapta ausinė buvo kurta kaip pagalba žmonėms, kuriems nerimas yra neišvengiamas bet kokio svarbaus įvykio dalis, o jos tikslas jį visai panaikinti ir egzaminus paversti iprastine diena. Įsivaizduokite situaciją, kad atsikeliate ryte be jokio streso, su šypsena veide ir puikiai išsimiegojęs, tokios naktys prieš svarbius įvykius neatrodo realios... O dabar tai gali virsti realybe, nes stresuoti ir nemiegoti naktimis neliks dėl ko, o nuotaikos nepavyks sugadinti nemaloniam stresui. Ji tik pagerės sužinojus apie gerus rezultatus ar teigiamą atsakymą. Įsigykite jau dabar, o stresą, nerimą, jaudulį ar blogą nuotaiką palikime nuošalyje, pasilikite tik gerasias emocijas sužinojus apie geriausius rezultatus!

Stresas ar kitos baimės egzamino metu bus pamirštos, o rezultatai garantuotai geri
Ausinė taip pat gali būti naudojama kitoms reikmės.