puslapyje
Rodoma 1 - 32 iš 48 dalykų

Slaptos kameros

Slapta kamera – tai ne tik amerikietiškos laidos, kuriose aktoriai su žmonėmis krečia įvairias išdaigas, pavadinimas. Tai realūs įrenginiai, dažnai naudojami patiems įvairiausiems tikslams. Jas galite montuoti bet kokiose pageidaujamose patalpose – namuose, sandėlyje, automobilyje, biure ir t. t. Kai kurios slaptos kameros gali padėti fiksuoti vaizdą, kuomet esate viešose vietose ar renginiuose.

Slaptos kameros turi skirtingus techninius parametrus, kurie priklauso nuo įrenginio paskirties ir jūsų poreikių. Tačiau visų veikimo principas labai panašus – jūs aktyvuojate kameros veikimą ir ji įrašo vaizdą arba vaizdą ir garsą (priklausomai nuo pasirinkimo). Dažniausiai šiais įrenginiais užfiksuotą vaizdo medžiagą galite stebėti kompiuteriu ar kitu išmaniuoju įrenginiu arba pasirinkti funkciją, kuria visa surinkta informacija bus įrašyta į atminties kortelę. Pastarąją galėsite panaudoti bet kokiu jums patogiu metu.

Slaptos kameros yra nedidelės ir gali būti nesunkiai įmontuojamos, mūsų parduotuvėje rasite įvairių modelių, kurie leidžia jas puikiai užmaskuoti. Pavyzdžiui, galime pasiūlyti slaptas kameras, įmontuotas laikrodžiuose, tušinukuose ar net akiniuose. Šie prietaisai taip pat turi naktinio filmavimo režimus ir gali fiksuoti itin aukštos, HD kokybės vaizdus. Jei vietoje vaizdo įrašų jums pakanka ir nuotraukų, yra slaptų kamerų, kurios dar ir fotografuoja.

Slaptos kameros gali būti naudojamos dėl daugelio priežasčių. Vieni kameras įrenginėja tam, kad prižiūrėtų savo vaikus. Tai itin svarbu, kol jie dar maži arba yra jau ūgtelėję, tačiau nerimaujate dėl tam tikro jų elgesio. Pasaulyje itin populiaru slaptas kameras naudoti auklių ar namų tvarkytojų priežiūrai. Nors toks nepasitikėjimas ir gali atrodyti keistas, tačiau itin dažnai pasitaikantys atvejai, kuomet namus tvarkantys asmenys vagiliauja arba „skolinasi“ daiktus, o auklės nepagarbiai elgiasi su vaikais, kalba patys už save. Norint užtikrinti maksimalų saugumą, slaptos kameros gali smarkiai padėti sudėlioti visus taškus ant i.

Šie prietaisai taip pat naudojami itin saugomose vietose, slaptomis kameromis galite sekti nepatikimus žmones, rinkti įkalčius, išsiaiškinti seniai slėptą tiesą ar demaskuoti jus apgaudinėjančius žmones.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių modelių, dydžių ir funkcijų slaptas kameras. Jos gali būti puikiai įrengiamos šalia dekoracijų arba jau įmontuotos dažnai naudojamuose bei įtarimo nesukeliančiuose daiktuose. Kameros gali veikti skirtingą laiką – nuo keleto iki keliolikos valandų. Labai svarbu, kad iš anksto apgalvotumėte, kokio tipo prietaisas jums geriausiai tiks ir neišduos jūsų ketinimų. Jei kyla problemų renkantis kamerą, visuomet galite konsultuotis su mūsų darbuotojais, kurie pasiruošę padėti jums rūpimais klausimais.

Parduodame naujus, patikimus įrenginius ir suteikiame jiems garantijas, o esant poreikiui, apmokome, kaip jais naudotis ir kaip juos išbandyti. Visi jie nesunkiai prižiūrimi ir valdomi, todėl nesukels sunkumų net ir tiems, kurie sekimo prietaisais naudojasi pirmą kartą.

Neleiskite nežinomybei jus užvaldyti – rinkitės sekimo įrangą, kuri greitai išspręs visas jus kamuojančias problemas.

Visas prekes siunčiame į visus Lietuvos miestus : Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena, Mažeikiai, Telšiai ir kitus miestus

Nemokamas pristatymas

Ar NEMOKAMAS prekių pristatymas?

Taip – nemokamai siunčiame po visą EUROPĄ

Lietuvoje prekes pristatome per vieną darbo dieną.

Kurjerių arba į paštomatą.

Ar yra galimybė atsiskaityt pristatant prekes?

Taip – galite susimokėti už prekes gavus užsakymą.

Ar konsultuojate telefonu?

Taip- galite skambinti šiuo numeriu +370-684-11114

Padėsiu Jums išsirinkti reikiamą prekę, arba suteiksiu konsultaciją