• Profesionali pasiklausymo įranga

  Profesionali pasiklausymo įranga

  Panaudojimas: Savo, vaikų apsaugai.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje esančioje profesionalios pasiklausymo įrangos kategorijoje rasite tiek SIM kortelėmis veikiančių ar GSM blakių, tiek specialių diktofonų, turinčių itin jautrius mikrofonus ir galinčių įrašyti bet kokio tipo pokalbius.

  Visi prietaisai gaminami pagal naujausias technologijas, todėl galime pasiūlyti itin aukštos kokybės parametrus turinčią pasiklausymo įrangą. Jei susiduriate su problemomis renkantis geriausią ir jūsų poreikiams tinkamiausią gaminį, susisiekite su mūsų darbuotojais, kurie atsakys į visus rūpimus klausimus. Prekes Lietuvoje pristatome nemokamai, visiems mūsų prietaisams yra taikoma garantija. Rūpinamės, kad mūsų klientai gautų kuo geresnius prietaisus, todėl tiekiame tik patikimų ir visame pasaulyje pripažintų gamintojų įrenginius.


  Norint tapti detektyvu, reikia turėti darbo teisėsaugoje patirties, būti specialiai apmokytam ir gebėti naudotis profesionalia sekimo bei pasiklausymo įranga. Profesionali pasiklausymo įranga nuo įprastų prietaisų skiriasi savo kokybe. Tokie įrenginiai gaminami specialiai detektyvams ir sekimo profesionalams, todėl pasižymi geresniais techniniais parametrais ar profesionalesniu, dar lengviau užmaskuojamu dizainu.

  Profesionalios blakės yra itin kompaktiškos, todėl jas galite montuoti ne tik automobiliuose ar įvairiose patalpose, bet ir dekoracijose, didesniuose krepšiuose ar rankinėse. Jos taip pat turi iki 3 kartų didesnį pasiklausymo perimetrą, profesionaliose blakėse įmontuojamos kur kas geresnės baterijos, užtikrinančios ilgesnį prietaiso veikimo laiką.

  Pavyzdžiui, kai kurie mūsų svetainėje parduodami prietaisai skirti naudoti vietose, kur nėra jokios prieigos prie elektros lizdo. Tokie įrenginiai turi integruotą budėjimo režimą, tad jų baterijos gali veikti net iki 180 parų.

  Profesionali pasiklausymo įranga gali būti naudojama labai įvairiais tikslais. Dažnai šie prietaisai pasitelkiami norint vykdyti žmonių paiešką, surasti pavogtus daiktus. Jie taip pat padeda surinkti įrodymus, pasiklausyti kitų žmonių pokalbių, kurie gali išaiškinti neištikimybę ar kitokio pobūdžio apgavystes.

  Didelėms ir rizikingus verslus vystančioms bendrovėms detektyvų paslaugų ir profesionalios sekimo įrangos reikia tam, kad jos užtikrintų, jog darbuotojai laikosi konfidencialumo sutarčių ir svarbi bei slapta informacija nėra nutekinama trečiosioms šalims. Ši įranga taip pat dažnai taikoma nusikaltimų prevencijoje, paieškomų žmonių buvimo vietos išsiaiškinimui. Sekimo prietaisais galima greitai surasti skolininkus ar dėl kitų priežasčių besislapstančius asmenis.Visa detektyvų darbui ir pokalbių įrašymui skirta įranga turi būti naudojama vadovaujantis šalyje galiojančiais LR teisės aktais ir nepažeisti BDAR – Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje esančioje profesionalios pasiklausymo įrangos kategorijoje rasite tiek SIM kortelėmis veikiančių ar GSM blakių, tiek specialių diktofonų, turinčių itin jautrius mikrofonus ir galinčių įrašyti bet kokio tipo pokalbius.

  Visi prietaisai gaminami pagal naujausias technologijas, todėl galime pasiūlyti itin aukštos kokybės parametrus turinčią pasiklausymo įrangą. Jei susiduriate su problemomis renkantis geriausią ir jūsų poreikiams tinkamiausią gaminį, susisiekite su mūsų darbuotojais, kurie atsakys į visus rūpimus klausimus. Prekes Lietuvoje pristatome nemokamai, visiems mūsų prietaisams yra taikoma garantija. Rūpinamės, kad mūsų klientai gautų kuo geresnius prietaisus, todėl tiekiame tik patikimų ir visame pasaulyje pripažintų gamintojų įrenginius.

  {opfaqblock:5}

   

  {opfaqblock:5}

 • GSM pasiklausymo įranga ( BLAKĖS )

  GSM Moduliai 

  GSM blakė – tai itin kokybiška pklausymo įranga, kuri gali veikti neribotu atstumu. Svarbiausia Jūsų vaikų saugūmas

  GSM blakės veikia su SIM kortelėmis, kurios įmontuotos įrenginių viduje. Prietaisą galite aktyvuoti patys, paskambinę į SIM kortelę telefonu. Taip pat blakę galite nustatyti taip, kad ji pati paskambintų, vos užfiksavus bet kokius garsus. Blakėse įmontuoti itin jautrūs mikrofonai, todėl galite būti tikri dėl geros garso kokybės ir galimybės išgirsti net ir labai tylius pokalbius ar net šnabždesius. Dėl aukštos kokybės mikrofonų, girdėsite ne tik konkrečius pokalbius, bet ir tai, kas vyksta aplinkoje, kurioje blakė įmontuota.

  GSM pasiklausymo blakės yra vieni mažiausių ir kompaktiškiausių tokio tipo įrenginių, todėl jas nesunkiai paslėpsite prie bet kokių vietų ar daiktų. Šie įrenginiai gali veikti net iki 10 dienų, o dėl automatinio režimo, kuomet prietaisas pats paskambina užfiksavęs judesį ar kitus garsus, jie yra itin ekonomiškai. Šaunu ir tai, kad GSM blakės nesunkiai valdomos SMS žinutėmis. 

  Jei jus domina GSM moduliai  ar kita  įranga, siūlome prekes rinktis mūsų svetainėje. Čia greitai rasite jus dominančius gaminius, kurie yra išskirstyti kategorijomis ir turi aiškias funkcijas. Jei susiduriate su sunkumais renkantis geriausiai jūsų poreikius atitinkantį sekimo prietaisą, visuomet galite kreiptis į mūsų darbuotojus, kurie puikiai išmano visų gaminių specifikacijas ir jų veikimo principus.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje prekės atnaujinamos šiuolaikiškais ir sekimo įrenginių  automobilių apsaugai nuo  vagystės ,tendencijas atitinkančiais prietaisais, kurie garantuoja saugumą ir tolygų, tylų veikimą. Visų jų baterijos veikia pakankamai ilgai, todėl naudodami šiuos įrenginius, gausite visą jus dominančią informaciją.

  Prekes nemokamai pristatome visoje Lietuvoje, tad viskas, ką turite padaryti – žengti žingsnį ir įsigyti prietaisą, kuris padės išsklaidyti visas abejones

 • WI FI pasiklausymo įranga NAUJIENA

  Ši profesionalios klasės pasiklausymo įranga yra patogi ir funkcionali. Ji gali būti prijungta prie Wi-Fi tinklo ir leidžia jums klausytisir įrašinėti pokalbius. Įranga turi aukštos kokybės mikrofonus ir gali įrašinėti garsą aukštos kokybės. Be to, ja yra lengva naudoti ir palaiko keletą įvairių funkcijų, tokių kaip gyvo garso klausymas per mobiliąją programėlę arba pokalbių įrašų atsisiuntimas ir išsaugojimas. Tai yra puiki priemonėpokalbių įrašymui.

  Įranga skirta savo turto apsaugai, nepilanmečių vaikų

 • Prailgintuvas su pasiklausymo įranga
 • Pasiklausymas per sieną
 • RD pasiklausymo įranga

  Pasiklausymas radijo dažniu

   

   

  Pasiklausymas radijo dažniu – tai viena iš pasiklausymo įrangos kategorijų. Tokie prietaisai skirti norint sekti svarbius pokalbius esamuoju laiku. Radijo blakės veikia tokiu principu, kai jas įmontuojate reikiamoje vietoje ir pasistengiate nenutolti nuo atstumo, kuris rekomenduojamas blakės specifikacijoje. Kad galėtumėte pasiklausyti pokalbio, turite nustatyti reikiamą radijo dažnį, pagal kurį girdėsite viską, kas vyksta sekamoje erdvėje. Tam tiks bet koks prietaisas, kuris fiksuoja radijo bangas – tiek įprastas radijo imtuvas, tiek racija ar išmanusis telefonas, turintis radijo funkciją.

  Radijo blakės yra nedidelės, todėl jas puikiai paslėpsite bet kokiose patalpose, jos veikia gan ilgai ir yra tylios, todėl neišduos jūsų ir nesukels jokių nesklandumų klausantis pokalbių. Esminis dalykas, kurį turite žinoti, yra tai, jog pasiklausymas radijo dažniu paprastai veikia atitinkamu spinduliu, todėl smarkiai nutolus nuo sekamos vietos, dažnis gali sutrikti. Tad norint viską girdėti aiškiai, turite išlikti netolimoje lokacijoje. Taip pat svarbu tai, kad daugelis radijo dažniu veikiančių pasiklausymo įrenginių veikia stacionariu režimu, todėl pasiklausymo įrangos verčiau neperkelti kitur.

  Pasiklausymo įranga praverčia įvairiose gyvenimo sferose. Naudojant radijo blakes, galite sekti jus dominančių asmenų, pavyzdžiui, sutuoktinių ar artimųjų pokalbius. Pasiklausymas radijo dažniu taip pat naudojamas esant teisminiuose procesuose ir norint įrodyti, jog kita šalis yra neteisi, tokie prietaisai itin praverčia renkant įkalčius ir reikiamus įrodymus. Naudojant pasiklausymo įrangą, kai kurios įmonės stebi savo darbuotojus, konkurentus ar renka svarbią informaciją, reikalingą jų veiklos plėtrai.

  Daugelis žmonių įsivaizduoja, kad sekimo įranga ir blakės egzistuoja tik veiksmo filmuose, tačiau nustebtumėte sužinoję, kaip dažnai tokių prietaisų prireikia ir mūsų kasdienybėje. Šios nedidelės, paprastai įmontuojamos ir tyliai veikiančios blakės gali išspręsti metų metus egzistuojančius konfliktus, sužinoti seniai ramybės nedavusią tiesą ar išsigelbėti iš įvairių pinklių bei žabangų tol, kol dar nevėlu.

  Jei jaučiate, kad turite poreikį kažką sekti ar sužinoti be galo svarbią informaciją – nedelskite. Užsukite į mūsų svetainę ir įsigykite kokybiškos, patikrintos ir ilgai veikiančios pasiklausymo įrangos.

  Čia rasite pasiklausymui radijo dažniu veikiančių blakių, kurios yra patikimų, visame pasaulyje žinomų ir vertinamų gamintojų. Jos populiarios ne tik įprastų vartotojų, bet ir profesionalių detektyvų ar saugumo srityje dirbančių asmenų tarpe, todėl galite būti tikri, kad čia įsigyti prietaisai veiks nepriekaištingai ir nesukels jokių įtarimų ar pavojaus, kad sekami žmonės sužinos apie tai, jog kažkas klausosi jų pokalbių.

  Jei turite bet kokių klausimų dėl prietaisų veikimo, montavimo ar eksploatacijos – susisiekite su mumis ir suteiksime visą reikiamą informaciją, kuri padės pasirinkti teisingai.

   

 • Ausinės egzaminams

  Kartais baimė tokia stipri, kad net gerai žinoma informacija užsimiršta, o taip norėtųsi rasti sprendimo būdą šiai problemai. Stresas visiškai normalus reiškinys prieš egzaminus ar kitus svarbius įvykius. Jeigu jaudiniesi, vadinasi rūpi, o jeigu rūpi neabejotinai pavyks. Tačiau sprendimo būdas baimę pamažinti tikrai yra.

  O mes jį turime - 4mm slaptos ausinės! Kuri tavo gyvenimą tikrai palengvins. Ausinės egzaminamsyra aukščiausios kokybės, tad įsidėjus slaptas ausines į ausį aiškiai girdėsite viską, ką Jums sako kitas asmuo, tačiau to negirdės ir negalės pastebėti pašaliniai asmenys, pavyzdžiui egzaminuotojas ar dėstytojas, mokytojas. Be baimės galėsite eiti į egzaminą ar kitą jums svarbų susitikimą devėdami ausines egzaminams. Skamba kaip neaiškus procesas? Tikrai ne. Ausinės egzamimamsnaudojimas nesudėtingas ir suprantamas, net jūsų tėvams – slaptos ausinės egzaminams jungiasi mobiliuoju telefonu su Bluetooth pagalba, o įrangos paruošimas naudojimui nepaprastai lengvas.
  Užtruksite vos kelias minutes:

  1.     Užsidėsitę indukcinę ritę su bluetooth siųstuvu ant kaklo, kurie yra nepastebimi, net geriausiai akiai.
  2.     Pasiruošimas baigiasi įsidėjus mikro slaptą ausinę į ausį ir pradėjus egzaminą.
  3.     Slapta ausinė tinka visiems mobiliems telefonams - Android, iPhone ir mygtukiniams telefonams.

   

  Neabejotinai kyla baimė, kad ausinė gali būti pastebėta ar būsite prigautas, tačiau tas yra neįmanoma, kadangislapta ausinė buvo kurta kaip pagalba žmonėms, kuriems nerimas yra neišvengiamas bet kokio svarbaus įvykio dalis, o jos tikslas jį visai panaikinti ir egzaminus paversti iprastine diena. Įsivaizduokite situaciją, kad atsikeliate ryte be jokio streso, su šypsena veide ir puikiai išsimiegojęs, tokios naktys prieš svarbius įvykius neatrodo realios... O dabar tai gali virsti realybe, nes stresuoti ir nemiegoti naktimis neliks dėl ko, o nuotaikos nepavyks sugadinti nemaloniam stresui. Ji tik pagerės sužinojus apie gerus rezultatus ar teigiamą atsakymą. Įsigykite jau dabar, o stresą, nerimą, jaudulį ar blogą nuotaiką palikime nuošalyje, pasilikite tik gerasias emocijas sužinojus apie geriausius rezultatus!

  Stresas ar kitos baimės egzamino metu bus pamirštos, o rezultatai garantuotai geri
  Ausinė taip pat gali būti naudojama kitoms reikmės.

   

   

   

puslapyje
Rodoma 1 - 32 iš 50 dalykų

Pasiklausymo įranga savo ir vaikų saugumui

Panaudojimas: Savo, vaikų saugumui.

Pasiklausymo įranga – tai puikus būdas norint užfiksuoti aplinkoje esančius įvykius. Tai įmontuojamos blakės ar nedideli diktofonai. Pasiklausymo blakės yra pakankamai paprastai įmontuojamos ir veikia tokiu principu, kuomet įjungiamas radijo imtuvas. Jis fiksuoja aplinkoje esančius garsus, kurių klausyti galite pasinaudodami bet kokiu prietaisu, transliuojančiu radijo bangas. Šio tipo blakės yra nedidelės, jas nesunku paslėpti, o mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite ir tokių prietaisų, kurie yra įmontuoti į USB laikmenas ar kitus užmaskuotus įrenginius, todėl jie nesukels jokių įtarimų pašaliniams asmenims. Mūsų siūlomos blakės visiškai nepavojingos ir saugios naudoti – jos sukurtos taip, kad neskleistų jokių garsų ir neišduotų, kad patalpose įmontuota pasiklausymo įranga.

Slapti diktofonai gali turėti įrengtas kameras arba būti be jų – priklausomai nuo jūsų poreikių. Tokia pasiklausymo įranga itin lengvai įmontuojama, patogiai valdoma ir tyli, todėl neišduos jūsų. Pasiklausymui skirti diktofonai yra nedideli, o jų išvaizda sukurta taip, kad juos galėtumėte paslėpti už įvairių daiktų. Paprastai diktofonai turi būti įjungiami rankiniu ar nuotoliniu būdu, ir nuo to laiko įrašomi visi vaizdai bei garsai. Tačiau mūsų svetainėje yra ir tokių įrenginių, kurie veikia itin ekonomiškai ir įsijungia tik tuomet, kai sekamoje patalpoje prasideda pokalbis. Šie diktofonai itin jautrūs, todėl galite nesibaiminti, kad jie neįrašys tylaus, vos girdimo pokalbio ar šnabždesių. Prietaisai puikiai veiks net ir esant 35 decibelų garsui.

Pasiklausymo įranga gali būti naudojama įvairiais tikslais. Ja sekami nusikalstamam pasauliui priklausantys asmenys, blakės naudojamos norint sužinoti itin svarbią, tyrimui galinčią padėti informaciją. S

Pasiklausymo įranga populiari Naudojant blakes ir kitus pasiklausymui skirtus įrenginius, galima išsiaiškinti, ar niekas nešnipinėja jūsų veiklos ir neplanuoja veiksmų, kurie galėtų pakenkti bendrovės reputacijai.

Mūsų parduotuvėje rasite labai įvairios pasiklausymo įrangos. Čia parduodame tiek įprastas, radijo dažnio signalais veikiančias blakes, tiek nedidelius diktofonus, kurie gali įrašyti ne tik garsą, bet ir vaizdą. Mūsų teikiama produkcija yra nauja, šiuolaikiška ir pasižymi puikiais parametrais. Visi įrenginiai yra kompaktiški, ir išsiskiria itin ilga veikimo trukme.

Tad jei turite daug neatsakytų klausimų arba ieškote įrodymų, kurių be specialių priemonių nepajėgiate surinkti – pasiklausymo įranga leis išspręsti visas šias problemas!

Pasiklausymo įranga praverčia tada, kai siekiama išgirsti tam tikrus slaptus pokalbius. Tai gali būti naudinga tuomet, kai norima įsitikinti darbuotojų sąžiningumu ar tada, kai siekiama surinkti pakankamai įrodymų teismo procesui. Pasiklausymo įrenginiai yra pakankamai nedideli, todėl juos galima nesunkiai paslėpti įvairiose patalpose ar net automobilyje. Į kai kuriuos pasiklausymo įrenginius yra  įstatoma SIM kortelė su unikaliu telefono numeriu, kuriuo paskambinę galite pasiklausyti, kas tuo metu vyksta patalpose. Taip pat gali būti pasirenkama ir GPS  pasiklausymo įranga ar diktofonai, kurių talpa leidžia įrašyti tikrai nemažą kiekį duomenų. Diktofonai, skirti slaptų pokalbių įrašymui,  niekuo nesiskiria nuo kitų kasdien naudojamų daiktų – USB laikmenų ar pan., tad tokios pasiklausymo įrangos nė neprireikia maskuoti. Patogu yra tai, kad pasiklausymo įrenginių baterijos budėjimo trukmė yra pakankamai ilga, tad net ir tada, jei sekimo procesas užtruks, dėl išsikrovusios baterijos jums neteks praleisti jokios svarbios informacijos. Pasiklausymo įrenginiai taip pat gali turėti specialius jutiklius, kurie reaguoja į garsą, todėl tai gali gerokai pailginti baterijos budėjimo trukmę. Dauguma pasiklausymo įrenginių gali veikti ne tik Lietuvos teritorijoje, tad tuomet, jei sekamas asmuo išvyks į užsienį, jūs ir toliau galėsite klausytis pokalbių. Pasiklausymo įrangos pasirinkimas šiuo metu yra labai gausus, tad tikrai rasite tokių įrenginių, kurių savybės geriausiai atitiktų jūsų asmeninius poreikius. Visas prekes siunčiame į visus Lietuvos miestus : Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena, Mažeikiai, Telšiai ir kitus miestus