Rodoma 1 - 19 iš 19 dalykų

GPS seklys automobiliui, žmogui, gyvunui. GPS sekiklis atitiks Jūsų lūkėščius

Panaudojimas: Darbo įrankių saugumui, savo automobilio apsauga nuo vagystės

GPS seklys – tai prietaisai, kurių pagalba galite sekti ir stebėti savo automobilį. Įrenginiai gali būti montuojami prie įvairių judančių įrenginių: automobilių, motociklų, valčių, dviračių ir t. t. GPS sekimo įranga paprastai veikia dviem principais – norint objektą stebėti per tam skirtą svetainę ar mobilią aplikaciją arba mobiliojo ryšio pagalba.

Kad savo automobilį , valtį , motociklą, kubilą ar mobilų kubila objektą galėtumėte stebėti realiu laiku, reikalinga prieiga prie interneto ir prisijungimas prie specialaus tinklalapio, kuriame atvaizduojama objekto buvimo vieta ir judėjimo trajektorija. Naudojantis GPS sekimo įranga, kurios veikimo principas paremtas mobiliuoju ryšiu, į įrenginį reikia įdėti SIM kortelę. Nepaisant to, kokio tiekėjo paslaugomis naudositės, visi operatoriai tiksliai nurodys prietaiso buvimo vietą.

GPS sekimo įranga – rinkoje itin populiari prekė ir gali būti panaudojama daugeliu atveju.

Įmontavę GPS sekimo įrangą  automobilį ar kitą transporto priemonę ( Fura, motociklą, keturatį, galite stebėti, ir nebijoti , dėl vagystės. Su GPS sekimo įranga jums nereikės pergyventi , dėl savo turto apsaugos.

Nepilnamečio vaiko priežiūra apsauga. Daugelis tėvų nuolat nerimauja dėl savo vaikų gerovės, o atėjus paauglystei ir prasidėjus vakarėliams bei laisvalaikiui ne namuose, dalis jų nė negali ramiai miegoti, kol vaikai negrįžta namo. Kad jaustumėtės saugiai ir atsitikus nelaimei galėtumėte tiksliai žinoti savo vaikų buvimo vietą, jums padės GPS sekimo įranga.

Apsauga nuo vagių. Jei turite itin vertingų daiktų ir yra tikimybė, jog jie gali tapti ilgapirščių taikiniu, apsidrausite juose įmontavę GPS sekli. Jei juos tinkamai paslėpsite ir vagys to nepastebės, galėsite nustatyti jų buvimo vietą ir smarkiai paspartinsite policijos darbą.

Įmonėms. Daugelis logistikos įmonių, kurios saugo savo transporto priemones bei krovinius, juose įmontuoja GPS sekimo įrangą. Ji ne tik apsaugo nuo vagių, bet ir leidžia skaičiuotį transporto kilometražą, ar vairuotojas nėra patekės į bėdą, prižiūrėti, ar jie keliauja tinkamu maršrutu ir neeikvoja kuro.

Šie prietaisai taip pat gali praversti ne tik logistikos įmonėms, bet ir kitoms bendrovėms, kurios darbuotojams išduoda automobilius. Dažai jie yra naudojami asmeninėms reikmėms, o tai reiškia didelius nuostolius kompanijai. Nuo to apsisaugosite naudodami GPS sekimo įrangą ir tikrindami transporto priemonių panaudojimą.  

Mūsų svetainėje rasite itin kokybiškų, rinkoje pripažintų GPS sekimo įrenginių.Prekiaujame naujausiais, itin geros techninės specifikacijos prietaisais, kurie užtikrins tinkamą objekto sekimą ir duomenų perdavimą. Visi duomenys kaupiami ir saugomi serveriuose, prie kurių turėsite prieigą, todėl gausite pilną informaciją tiek realiu laiku, tiek bet kada, kuomet jums reikės priėjimo prie senesnės sekimo informacijos.

Neleiskite nežinomybei užvaldyti jūsų mintis – pasitelkite profesionalią įrangą ir atsakykite į visus jau seniai kamavusius klausimus bei užtikrinkite visapusį sekamų objektų saugumą.

Galime pasiūlyti gera kaina GPS SEKIKLIS - nuo 49EU su stebėjimo serveriu.

Automobilių sekimo sistemos - tai Gps sekiklis įdėtas į automobilį, kuris siunčia duomenys internetu arba sms žinutėmis

Gps seklys puikiai padės apsaugoti kubilą ( kubilui) , Mini gps seklys tinka į valtį arba į traktorių ( vejos traktoriui) .

GPS seklys – tai prietaisas, kuris padeda sekti ir stebėti įvairius objektus. GPS sekliai suteikia galimybę stebėti objektus naudojantis kompiuteriu arba mobiliuoju telefonu – tereikia prisijungti prie tam skirtos svetainės arba mobiliosios programėlės. Pirkėjai, įsigiję GPS seklį, gauna specialią prieigą prie tinklalapio, kuriame galima stebėti sekamus objektus realiuoju laiku, todėl visai nesvarbu, kur atsidurtų sekamas objektas, jūs galėsite gauti svarbiausią informaciją (GPS seklys veikia ne tik Lietuvoje, bet taip pat ir užsienyje). Šio įrenginio panaudojimo būdų yra tikrai nemažai: GPS seklys praverčia tada,  kai norima sužinoti, kur laisvalaikį leidžia nepilnamečiai vaikai, kai siekiama apsaugoti brangiai kainuojančią įrangą nuo ilgapirščių, ir t.t. GPS sekliai praverčia ne vien tik fiziniams asmenims, bet taip pat ir įmonėms, kurioms aktualu stebėti krovinių ar bendrovės tikslais naudojamų transporto priemonių buvimo vietą. GPS seklys prie įvairių objektų gali būti pritvirtinami vos per kelias akimirkas, ir tai padės gauti jus dominančią informaciją realiuoju laiku. GPS seklių baterijos budėjimo trukmė yra pakankamai ilga, todėl tokie įrenginiai gali būti naudojami ir tada, jei sekimo procesas yra  gana ilgas. Kai kurie GPS seklių modeliai turi ir specialius jutiklius, kurie reaguoja į judesį, tad tai gali padėti prailginti baterijos budėjimo trukmę. Jei kiltų klausimų ar tam tikrų neaiškumų, tiesiog kreipkitės į GPS sekliais prekiaujančias įmones, ir tikrai gausite visą jus dominančią informaciją.Visas prekes siunčiame į visus Lietuvos miestus : Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena, Mažeikiai, Telšiai ir kitus miestus

GPS kategorija

Kaip išsirinkti GPS seklį?

Tarp GPS seklių yra du skirtuma, GPS seklys su įmontuotu akumuliatoriumi, arba pajungiamas nuo maitinimo šaltinio ( pvz. auto 12v. srovės)

Ar yra GPS seklys su pokalbių pasiklausymo funkcija?

Taip tūrime GPS sekliu su pakalbių pasiklausymu. Taip pat labai mažus ir su galingomis baterijomis. pvz

Naujiena GPS Seklys Su Magnetu Ir 20800Mah Galinga Baterija

Ar ne galėsiu stebėti automobili gyvai, kur juda ?

Taip gausite NEMOKAMAS serveri- kur prisijunge prie programos: Matysite kur mašina šiuo metu yra, koks jos greitis, taip pat galėsite stebėti jūdėjimo istoriją