Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų

GPS seklys – tai prietaisai, kurių pagalba galite sekti ir stebėti kitą objektą. Įrenginiai gali būti montuojami prie įvairių judančių įrenginių: automobilių, motociklų, valčių, dviračių ir t. t. GPS sekimo įranga paprastai veikia dviem principais – norint objektą stebėti per tam skirtą svetainę ar mobilią aplikaciją arba mobiliojo ryšio pagalba.

Kad sekamą objektą galėtumėte stebėti realiu laiku, reikalinga prieiga prie interneto ir prisijungimas prie specialaus tinklalapio, kuriame atvaizduojama objekto buvimo vieta ir judėjimo trajektorija. Naudojantis GPS sekimo įranga, kurios veikimo principas paremtas mobiliuoju ryšiu, į įrenginį reikia įdėti SIM kortelę. Nepaisant to, kokio tiekėjo paslaugomis naudositės, visi operatoriai tiksliai nurodys prietaiso buvimo vietą.

GPS sekimo įranga – rinkoje itin populiari prekė ir gali būti panaudojama daugeliu atveju.

Įtariate sutuoktinį ar antrą pusę neištikimybe. Dažnai žmones kamuoja nuojauta, kad jų sutuoktinis ar antroji pusė yra neištikima, tačiau be konkrečių įrodymų jos kaltinti nesinori. Įmontavę GPS sekimo įrangą prie antros pusės automobilio ar kitos transporto priemonės, galite stebėti, ar ji nemeluoja. Su GPS sekimo įranga jums nereikės specialiai samdyti žmonių, kurie fiziškai sektų sutuoktinį ar mylimąjį – viską atliksite patys.

Vaiko priežiūra. Daugelis tėvų nuolat nerimauja dėl savo vaikų gerovės, o atėjus paauglystei ir prasidėjus vakarėliams bei laisvalaikiui ne namuose, dalis jų nė negali ramiai miegoti, kol vaikai negrįžta namo. Kad jaustumėtės saugiai ir atsitikus nelaimei galėtumėte tiksliai žinoti savo vaikų buvimo vietą, jums padės GPS sekimo įranga.

Apsauga nuo vagių. Jei turite itin vertingų daiktų ir yra tikimybė, jog jie gali tapti ilgapirščių taikiniu, apsidrausite juose įmontavę GPS sekli. Jei juos tinkamai paslėpsite ir vagys to nepastebės, galėsite nustatyti jų buvimo vietą ir smarkiai paspartinsite policijos darbą.

Įmonėms. Daugelis logistikos įmonių, kurios saugo savo transporto priemones bei krovinius, juose įmontuoja GPS sekimo įrangą. Ji ne tik apsaugo nuo vagių, bet ir leidžia sekti darbuotojus, prižiūrėti, ar jie keliauja tinkamu maršrutu ir neeikvoja kuro.

Šie prietaisai taip pat gali praversti ne tik logistikos įmonėms, bet ir kitoms bendrovėms, kurios darbuotojams išduoda automobilius. Dažai jie yra naudojami asmeninėms reikmėms, o tai reiškia didelius nuostolius kompanijai. Nuo to apsisaugosite naudodami GPS sekimo įrangą ir tikrindami transporto priemonių panaudojimą.  

Mūsų svetainėje rasite itin kokybiškų, rinkoje pripažintų GPS sekimo įrenginių.Prekiaujame naujausiais, itin geros techninės specifikacijos prietaisais, kurie užtikrins tinkamą objekto sekimą ir duomenų perdavimą. Visi duomenys kaupiami ir saugomi serveriuose, prie kurių turėsite prieigą, todėl gausite pilną informaciją tiek realiu laiku, tiek bet kada, kuomet jums reikės priėjimo prie senesnės sekimo informacijos.

Neleiskite nežinomybei užvaldyti jūsų mintis – pasitelkite profesionalią įrangą ir atsakykite į visus jau seniai kamavusius klausimus bei užtikrinkite visapusį sekamų objektų saugumą.