Rodoma 1 - 26 iš 26 dalykų

Mini diktofonas

Panaudojamas savo vaikų apsaugai

Slaptos informacijos rinkimas kartais tampa tikru iššūkiu, tačiau tik ne tuomet, jei tam yra naudojami specialūs prietaisai. Slaptas diktofonas – tai įrenginys, kuris padeda nepastebimai įrašyti garsinę ar vaizdinę medžiagą, todėl surinkti įkalčius galima kur kas paprasčiau. Slaptų diktofonų pasirinkimas šiuo metu yra tikrai labai didelis, tad visada galima pasirinkti tokį prietaisą, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Kartais nepakanka įrašyti tik garsą – jei taip pat svarbu įrašyti ir vaizdinę medžiagą, puikiu pasirinkimu bus slaptas diktofonas su kamera. Nors toks įrenginys yra visai nedidelis, tačiau vaizdo įrašymo raiška gali būti tikrai nemaža. Palanku ir tai, kad slapti diktofonai su kamerą vaizdą gali įrašyti ne tik šviesoje, bet taip pat ir tamsoje.

Jei diktofoną tenka paslėpti gana ilgam laikotarpiui, atkreipkite dėmesį į tai, kokia yra įrenginio baterijos budėjimo trukmė, ir kokia yra prietaiso atmintis. Kai siekiama išvengti garso ar vaizdo įrašymo, kai patalpose nieko nevyksta, puikia pasirinkimo galimybe gali būti slaptas diktofonas su judesio ar garso jutikliu. Tai padeda taupyti ne tik baterijos rezervus, bet taip pat ir prietaiso atmintį. Kai slapto diktofono atmintis tampa perpildyta, nauja informacija yra įrašoma vietoj pačios seniausios.

Kai kurie slapti diktofonai visiškai niekuo nesiskiria nuo kitų daugumos žmonių naudojamų daiktų. Pavyzdžiui, jei ant stalo padėsite USB rakto imitacijos diktofoną, niekas nė neįtars, kad tai – slapto pasiklausymo įrenginys. Be to, dažniausiai tokius diktofonus galima naudoti ir kaip įprastas USB laikmenas. Šiuo metu gaminami slapti diktofonai tampa vis mažesni, todėl juos paslėpti yra labai paprasta. Kai kurie diktofonai turi magnetus, todėl juos labai paprasta tvirtinti prie metalinių paviršių.

Renkantis diktofoną svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokiu atstumu gali būti įrašoma garsinė ar vaizdinė medžiaga, ir tai padės paprasčiau nuspręsti, kur vertėtų padėti diktofoną. Visada siekiama, kad įrašų kokybė būtų kuo geresnė, tad įvertinkite ir tai, kokia yra garso įrašymo kokybė, o tuomet jei kiltų tam tikrų neaiškumų, visada galite pasikonsultuoti su specialistais.

Slaptas diktofonas padeda kur kas paprasčiau surinkti reikalingą informaciją teismo procesui ar kitoms reikmėms. Kai kurie slapti diktofonai įrašo ne vien tik garsinę, bet taip pat ir vaizdinę medžiagą, tad tuomet, jei yra reikalinga tam tikra slapta informacija, toks pasirinkimas gali tikrai puikiai pasiteisinti. Prekyboje galite rasti ir tokių diktofonų, kurie niekuo nesiskiria nuo kitų kasdien naudojamų daiktų (pavyzdžiui, USB laikmenų), tad tokių prietaisų nė neprireikia slėpti tarp kitų patalpoje esančių daiktų. Vis dėlto, jei nuspręstumėte pasirinkti įprastą slaptą diktofoną, kurio išvaizda nėra panaši į kitų daiktų, galite būti užtikrinti, kad paslėpti šį prietaisą tikrai nebus labai sudėtinga. Slapti diktofonai yra gana nedideli, o kai kurių diktofonų korpuse yra įmontuotas magnetas, kuris padeda tvirtinti prietaisą prie įvairių metalinių paviršių. Renkantis slaptus diktofonu labai svarbu pasidomėti, kokia yra jų baterijų budėjimo trukmė, ir kokia yra vidinė atmintis. Kai garso įrašai užpildo visą slapto diktofono atmintį, tokiu atveju nauji įrašai yra išsaugomi vietoj seniausių, todėl pagalvokite apie tai, kiek laiko gali tekti fiksuoti tam tikrus garsus. Galite rinktis ir tokius slaptus diktofonus, kurie turi garso jutiklius – tai gali padėti prailginti baterijos budėjimo trukmę ir išvengti tuščių įrašų, kada patalpoje nieko nėra. Rinkdamiesi slaptą diktofoną taip pat visada galite pasikonsultuoti su specialistais, kurie padės dar paprasčiau išsirinkti pageidaujamą produkciją.

Visas prekes siunčiame į visus Lietuvos miestus : Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena, Mažeikiai, Telšiai ir kitus miestus

Diktofonai

Koki diktofoną rekomenduotumėte vaikui į darželį?

Šis mažas dydžio diktofonas, su labai gera garso kokybę. Galima įsiūti vaikui į rūbelius.

Prekės nuoroda

Kiek laiko gali įrašinėti diktofonas be pakrovimo?

Tūrime diktofonus kurie įrašo nuo garso ( neteks klausytis tylos)

Veikimas nuo 1 iki 45 dienų

Ar NEMOKAMAS prekių pristatymas?

Taip – nemokamai siunčiame po visą EUROPĄ

Lietuvoje prekes pristatome per vieną darbo dieną.

Kurjerių arba į paštomatą.