Rodoma 1 - 5 iš 5 dalykų

Slaptas diktofonas

Slaptos informacijos rinkimas kartais tampa tikru iššūkiu, tačiau tik ne tuomet, jei tam yra naudojami specialūs prietaisai. Slaptas diktofonas – tai įrenginys, kuris padeda nepastebimai įrašyti garsinę ar vaizdinę medžiagą, todėl surinkti įkalčius galima kur kas paprasčiau. Slaptų diktofonų pasirinkimas šiuo metu yra tikrai labai didelis, tad visada galima pasirinkti tokį prietaisą, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Kartais nepakanka įrašyti tik garsą – jei taip pat svarbu įrašyti ir vaizdinę medžiagą, puikiu pasirinkimu bus slaptas diktofonas su kamera. Nors toks įrenginys yra visai nedidelis, tačiau vaizdo įrašymo raiška gali būti tikrai nemaža. Palanku ir tai, kad slapti diktofonai su kamerą vaizdą gali įrašyti ne tik šviesoje, bet taip pat ir tamsoje.

Jei diktofoną tenka paslėpti gana ilgam laikotarpiui, atkreipkite dėmesį į tai, kokia yra įrenginio baterijos budėjimo trukmė, ir kokia yra prietaiso atmintis. Kai siekiama išvengti garso ar vaizdo įrašymo, kai patalpose nieko nevyksta, puikia pasirinkimo galimybe gali būti slaptas diktofonas su judesio ar garso jutikliu. Tai padeda taupyti ne tik baterijos rezervus, bet taip pat ir prietaiso atmintį. Kai slapto diktofono atmintis tampa perpildyta, nauja informacija yra įrašoma vietoj pačios seniausios.

Kai kurie slapti diktofonai visiškai niekuo nesiskiria nuo kitų daugumos žmonių naudojamų daiktų. Pavyzdžiui, jei ant stalo padėsite USB rakto imitacijos diktofoną, niekas nė neįtars, kad tai – slapto pasiklausymo įrenginys. Be to, dažniausiai tokius diktofonus galima naudoti ir kaip įprastas USB laikmenas. Šiuo metu gaminami slapti diktofonai tampa vis mažesni, todėl juos paslėpti yra labai paprasta. Kai kurie diktofonai turi magnetus, todėl juos labai paprasta tvirtinti prie metalinių paviršių.

Renkantis diktofoną svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokiu atstumu gali būti įrašoma garsinė ar vaizdinė medžiaga, ir tai padės paprasčiau nuspręsti, kur vertėtų padėti diktofoną. Visada siekiama, kad įrašų kokybė būtų kuo geresnė, tad įvertinkite ir tai, kokia yra garso įrašymo kokybė, o tuomet jei kiltų tam tikrų neaiškumų, visada galite pasikonsultuoti su specialistais.