• Užmaskuotos kameros

  Slaptos Mini kameros

  Panaudojimas: Savo, vaikų saugumui.

  Mini užmaskuota kamera – tai ne tik amerikietiškos laidos, kuriose aktoriai su žmonėmis krečia įvairias išdaigas, pavadinimas. Tai realūs įrenginiai, dažnai naudojami patiems įvairiausiems tikslams. Jas galite montuoti bet kokiose pageidaujamose patalpose – namuose, sandėlyje, automobilyje, biure ir t. t.

  Slaptos kameros turi skirtingus techninius parametrus, kurie priklauso nuo įrenginio paskirties ir jūsų poreikių. Tačiau visų veikimo principas labai panašus – jūs aktyvuojate kameros veikimą ir ji įrašo vaizdą arba vaizdą ir garsą (priklausomai nuo pasirinkimo). Dažniausiai šiais įrenginiais užfiksuotą vaizdo medžiagą galite stebėti kompiuteriu ar kitu išmaniuoju įrenginiu arba pasirinkti funkciją, kuria visa surinkta informacija bus įrašyta į atminties kortelę. Pastarąją galėsite panaudoti bet kokiu jums patogiu metu.

 • Wi FI slaptos kameros
 • 4G Kameros

  Kameros su SIM kortelėmis 3G 4G

  Stebėjimo kameros šiandien yra pasirenkamos vis dažniau. Tokia galimybė leidžia užtikrinti dar didesnį aplinkos saugumą, padeda fiksuoti įvairius pažeidimus, ir t.t. 3g 4g stebėjimo kamera yra pritaikoma įvairiuose objektuose: gyvenamuosiuose namuose, komercinės paskirties pastatuose ir jų išorėje, sodo nameliuose, automobilių stovėjimo aikštelėse, ir t.t. Kiekvienam yra žinomas posakis, kad atsargumas gėdos nedaro, tad net ir tuomet, jei manote, kad jūsų aplinka yra visiškai saugi, vertėtų nepamiršti ir tam tikrų apsaugos priemonių, kurios visada gali garantuoti kur kas didesnį saugumą. Stebėjimo kamerų pasirinkimas yra ganėtinai didelis, tad neretai yra keliamas klausimas, kurios jų galėtų būti geriausiu pasirinkimu. Praktika rodo, kad geriausia rinktis ne kameras su galimybe stebėti vaizdus realiuoju laiku: pažeidimai gali būti užfiksuojami iš karto, bet ne praėjus tam tikram laiko tarpui, kuomet vaizdo įrašai yra perkeliami į kompiuterį.

  Vaizdo stebėjimas mobiliuoju internetu

  3 g 4 g kamera yra skirta fiksuojamus vaizdus stebėti mobiliuoju internetu, todėl ji gali būti naudojama net ir tose patalpose, kuriose nėra Wi-fi. Pavyzdžiui, tokios stebėjimo kameros gali būti naudingos stebėti sodo namelio aplinką: net ir tuomet, kai nebūsite šioje teritorijoje, galėsite stebėti, kas vyksta aplink, ir galbūt tai paskatins imtis kitų atsargumo priemonių (pavyzdžiui, gali būti naudinga įsirengti pakankamai patikimą tvorą, pasvarstyti apie galimybę įsirengti signalizaciją, ir t.t.) Nors šiandien įvairioms saugos priemonėms vis dar yra skiriama pernelyg mažai dėmesio, tačiau tikrai be reikalo – pasirūpinti savo saugumu galima tikrai nedidelėmis investicijomis ir minimaliomis pastangomis.

  Vaizdo stebėjimas neribotu atstumu

  Šiuolaikinės stebėjimo kameros suteikia galimybę fiksuojamus vaizdus stebėti iš visai kito pasaulio krašto, todėl visai nesvarbu, kur jūs būtumėte, visada galėsite pasitikrinti, kas vyksta stebimoje teritorijoje. 3 g 4g stebėjimo kamera turi specialią programėlę, prie kurios prisijungę galite gauti jus dominančią informaciją apie tai, kas šiuo metu vyksta aplinkoje. Prisijungti prie šios programėlės galite akimirksniu, ir netrukus bus pradedamas sklandus vaizdo įrašų transliavimas. Žinoma, nėra jokio reikalo nuolatos tikrinti, kas šiuo metu vyksta aplinkoje: dauguma šiuolaikinių kamerų turi judesio aptikimo funkciją, kuri leidžia aptikti tam tikrą judesį, ir apie tai įspėti kameros savininką. Gavę pranešimą galėsite prisijungti prie naudojamos programėlės, ir netrukus sužinosite, kas vyksta stebimoje aplinkoje.

  Kamera veikia su SIM kortele

  3g 4g stebėjimo kameros veikia su SIM kortele: galite pasirinkti bet kurio operatoriaus kortelę (svarbiausia yra tai, kad ji turėtų veikiantį interneto ryšį). Kameros su SIM kortelėmis gana dažnai yra pritaikomos tokiose vietovėse, kuriose nėra interneto ryšio (tai gali būti atoki sodyba, ir pan.) Kartais interneto įvedimas gali būti ganėtinai keblus ir reikalaujantis nemažų išlaidų, tačiau tuomet, jei pasirinksite kamerą su mobiliuoju internetu, viskas vyks gerokai paprasčiau.

  Fizinių asmenų apsauga

  Vaizdo stebėjimo kamera taip pat puikiai pasitarnauja ir tada, kai norima užtikrinti fizinių asmenų saugumą. Pavyzdžiui, jei jūsų tėvai ar seneliai gyvena atokioje sodyboje, galite užtikrinti jų saugumą pasirinkdami vaizdo stebėjimo kamerą. Pagyvenę žmonės kartais  užmiršta užsirakinti duris, gali susižeisti dirbdami sodo darbus, ir t.t., todėl stebėjimo kamera leidžia įsitikinti, ar jiems viskas gerai. Taip pat tokia kamera gali padėti apsisaugoti nuo įsilaužėlių: jei stebimoje teritorijoje pastebėsite įtartinus asmenis, tokiu atveju galėsite iškviesti policijos pareigūnus, kurie pasirūpins jūsų artimųjų saugumu.

  Didelis kamerų funkcionalumas

  Šiuolaikinės kameros pasižymi ypatingai dideliu funkcionalumu, tad kiekvienu atveju tikrai bus galima pasirinkti būtent tokią kamerą, kuri galėtų geriausiai pateisinti jūsų poreikius. Gali būti aktualu pasidomėti, ar 3g 4 g stebėjimo kamera turi naktinio matymo funkciją, įvertinti, kokia yra atminties kortelės talpa, įsitikinti, kad vaizdo kokybė yra nepriekaištinga, ir t.t. Kiekvieno mūsų poreikiai yra labai skirtingi, tad pasvarstykite, kokie kriterijai jums yra patys svarbiausi, ir tai jums padės priimti tam tikrus sprendimus.

  Galimybė rinktis užmaskuotas kameras

  Jei baiminatės, kad vaizdo stebėjimo kamera bus pernelyg pastebima, ir būtent tai tam tikrus asmenis sulaikys nuo įprastos veiklos, tokiu atveju galite rinktis slaptas kameras, kurios atrodo tarsi kiti įprasti daiktai (pavyzdžiui, dūmų detektoriai, žibintai, ir t.t.) Tokia kamera tikrai nesukels jokių įtarimų, o jūs galėsite paprasčiau surinkti tam tikrą aktualią informaciją, kuri gali padėti įsitikinti tam tikrų asmenų sąžiningumu, surinkti tam tikrus įkalčius, ir t.t.

  Išsirinkite geriausią vaizdo kamerą

  Pasirinkimo galimybių šiandien turime iš tiesų daug, tad kiekvienas mūsų gali rasti būtent tokią kamerą, kuri galėtų geriausiai pateisinti asmeninius poreikius. Pravartu atsižvelgti į tai, ar vaizdo stebėjimo kamera yra pakankamai funkcionali, įvertinti, ar ji gali būti sėkmingai pritaikoma tam tikroje stebimoje teritorijoje, o prireikus taip pat galima pasitarti ir su specialistais, kurie galės pasiūlyti tinkamiausias vaizdo stebėjimo kameras.

  {opfaqblock:3}

 • Rankiniai laikrodžiai kameros

  Rankiniai laikrodžiai kameros

  Laikrodis kamera yra prietaisas, kuris integruoja laikrodžio ir vaizdo stebėjimo kameros funkcijas. Šis prietaisas yra patogus ir lengvas naudoti, ir jis yra populiarus tarp žmonių, norinčių stebėti ir fiksuoti įvykius aplink juos.

  Laikrodis kamera yra pagaminta iš kokybiškų medžiagų ir turi patogų dizainą, kuris leidžia lengvai naudoti ir perkelti prietaisą. Kamera turi aukštos raiškos vaizdo stebėjimo funkciją, kuri leidžia fiksuoti aiškius ir ryškius vaizdus. Kamera taip pat turi laikrodžio funkciją, kuri leidžia sekti ir fiksuoti laiką.

  Laikrodis kamera yra patogus ir saugus būdas stebėti ir fiksuoti įvykius aplink jus. Prieš pradėdami naudoti laikrodis kamerą, būtina įsitikinti, kad ji yra tinkamai įkrauta ir paruošta naudoti. 

  Šis unikalus rankinis laikrodis yra ne tik patogus būdas sekti laiką, bet ir turi įmontuotą kamerą ir diktofoną. Dėka šios įrangos, jūs galite ne tik stebėti aplinką, bet ir įrašyti pokalbius ar vaizdo įrašus. Laikrodis yra patogus ir lengvas nešiotis, todėl jūs galite jį pasiimti bet kur ir stebėti aplinką bei įrašinėti pokalbius. Tai yra puiki priemonė norint saugiai ir patogiai stebėti aplinką ir išsaugoti svarbius pokalbius ar vaizdo įrašus.

 • Lauko kameros 4G / Wifi

  Vaizdo stebėjimo kamera 4G yra moderni technologija, kuri leidžia saugiai ir efektyviai stebėti aplinką, kurioje yra įrengta. Į šias kameras dedasiSIM kortelės, leidžiančią joms gauti tiesioginį interneto ryšį, todėl jos gali siųsti vaizdo įrašus tiesiai į mobilu telefoną ar  specialią apsaugos sistemos programą.

  4G technologija leidžia vaizdo stebėjimo kameroms veikti greičiau ir efektyviau, nei ankstesnės kartos kameros, kurios naudojo 3G ar 2G ryšį. Tai reiškia, kad vaizdo įrašai bus siunčiami realiu laiku, o stebėjimas bus aiškesnis ir tikslesnis. Be to, 4G ryšys leidžia stebėti aplinką net tose vietose, kur yra silpnas arba neveikiantis interneto ryšys.

  Vaizdo stebėjimo kameros su sim korte gali būti naudojamos įvairiose srityse, pavyzdžiui, saugumui užtikrinti namuose ar darbo vietoje, taip pat gali būti naudojamos kelių priežiūrai ar transporto priemonių valdymui. Šios kameros yra patogios ir lengvai montuojamos, o jų dizainas gali būti pritaikytas prie įvairių aplinkų.

  Pavyzdžiui, vaizdo stebėjimo kamera su sim kortele gali būti naudinga sodybos apsaugai. Galima įrengti kameras sodybos ribose arba prie pagrindinių įėjimų, kad būtų galima stebėti, kas vyksta aplinkoje. Jei pastebėta kažkas neįprasta, galima nedelsiant pranešti apie tai policijai ar apsaugos tarnybai. Tai padės užtikrinti saugumą ir apsaugoti nuosavybę nuo nepageidaujamų lankytojų ar vagysčių.

  Taip pat vaizdo stebėjimo kamera su sim kortele gali būti naudinga namo saugumui.

 • Medžioklės kameros 4G

  Medžioklės kameros žvėrių stebėjimui su 4G SIM kortele

  Medžioklės kameros yra nepakeičiamas įrankis žvejybai, medžioklei ar tiesiog norint stebėti laukinę gamtą. Jos leidžia mums įsibėgėti į paslaptingą gyvūnų pasaulį ir stebėti jų elgesį. Su technologijų pažanga, medžioklės kameros tapo dar patogesnės ir funkcionaliau. Vienas iš tokių naujoviškų sprendimų yra medžioklės kameros su 4G SIM kortele, kurios suteikia galimybę stebėti gyvūnus tiesiogiai iš savo mobiliojo įrenginio.
  Stebėkite gyvūnus tiesiogiai iš savo mobiliojo įrenginio Medžioklės kameros su 4G SIM kortele yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori stebėti gyvūnus tiesiogiai iš savo mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio. Šios kameros turi integruotą
  4G ryšio modulį, kuris leidžia jums matyti tiesioginį vaizdą ir gauti pranešimus apie judesį arba kitus įvykius tiesiai į savo mobilųjį įrenginį. Tai ypač patogu, jei esate nutolęs nuo medžioklės vietos ar tiesiog norite stebėti gyvūnus iš patogumo savo namuose. Šios kameros taip pat gali būti naudingos medžiotojams, kurie nori stebėti gyvūnų elgesį ir judėjimą tam, kad galėtų geriau suprasti jų įpročius ir pasirinkti tinkamą medžioklės vietą. Be to, tai puiki priemonė saugumui, nes galite stebėti savo sodybą ar kitas nuosavybės vietas tiesiogiai iš savo mobiliojo įrenginio.
  4G SIM kortelės privalumai
  Vienas iš didžiausių privalumų naudojant medžioklės kamerą su 4G SIM kortele yra greitas ir patikimas ryšys. 4G technologija užtikrina aukštą duomenų perdavimo greitį, leidžiantį gauti kokybiškus vaizdus ir tiesioginę informaciją be jokių vėlavimų. Tai ypač svarbu, kai norite stebėti gyvūnus realiu laiku ir gauti pranešimus apie judesį ar kitus įvykius. Be to, 4G SIM kortelės suteikia didelį mobilumo laisvę. Jūs galite naudoti medžioklės kamerą bet kur, kur yra 4G signalas, ir stebėti gyvūnus iš bet kurios vietos. Tai leidžia jums būti lanksčiam ir efektyviam stebint gyvūnus ar saugant savo nuosavybę.
  Medžioklės kameros su 4G SIM kortele yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori stebėti gyvūnus tiesiogiai iš savo mobiliojo įrenginio. Šios kameros suteikia galimybę matyti tiesioginį vaizdą ir gauti pranešimus apie judesį ar kitus įvykius tiesiai į savo mobilųjį įrenginį. 4G SIM kortelės užtikrina greitą ir patikimą ryšį, o mobilumas leidžia stebėti gyvūnus iš bet kurios vietos. Jei esate medžiotojas ar tiesiog norite stebėti laukinę gamtą, medžioklės kamera su 4G SIM kortele yra puikus įrankis, kuris padės jums įsibėgėti į paslaptingą gyvūnų pasaulį.
puslapyje
Rodoma 1 - 32 iš 94 dalykų

Mini slpatos kameros

Mini užmaskuotos  Slaptos kameros

Mini užmaskuota slapta kamera – tai ne tik amerikietiškos laidos, kuriose aktoriai su žmonėmis krečia įvairias išdaigas, pavadinimas. Tai realūs įrenginiai, dažnai naudojami patiems įvairiausiems tikslams. Jas galite montuoti bet kokiose pageidaujamose patalpose – namuose, sandėlyje, automobilyje, biure ir t. t. Kai kurios slaptos kameros gali padėti fiksuoti vaizdą, kuomet esate viešose vietose ar renginiuose.

užmaskuotos kameros turi skirtingus techninius parametrus, kurie priklauso nuo įrenginio paskirties ir jūsų poreikių. Tačiau visų veikimo principas labai panašus – jūs aktyvuojate kameros veikimą ir ji įrašo vaizdą arba vaizdą ir garsą (priklausomai nuo pasirinkimo). Dažniausiai šiais įrenginiais užfiksuotą vaizdo medžiagą galite stebėti kompiuteriu ar kitu išmaniuoju įrenginiu arba pasirinkti funkciją, kuria visa surinkta informacija bus įrašyta į atminties kortelę. Pastarąją galėsite panaudoti bet kokiu jums patogiu metu.

slapta kamera su wi fi

Mini kameros yra nedidelės ir gali būti nesunkiai įmontuojamos, mūsų parduotuvėje rasite įvairių modelių, kurie leidžia jas puikiai užmaskuoti. Pavyzdžiui, galime pasiūlyti mini slaptas kameras, įmontuotas laikrodžiuose, tušinukuose ar net akiniuose. Šie prietaisai taip pat turi naktinio filmavimo režimus ir gali fiksuoti itin aukštos, HD kokybės vaizdus. Jei vietoje vaizdo įrašų jums pakanka ir nuotraukų, yra slaptų kamerų, kurios dar ir fotografuoja.

Slaptos kameros gali būti naudojamos dėl daugelio priežasčių. Kameras įrenginėja tam, kad prižiūrėtų savo nepilnamečius  vaikus. Tai itin svarbu, kol jie dar maži arba yra jau ūgtelėję, tačiau nerimaujate dėl tam tikro jų elgesio. Pasaulyje itin populiaru vaizdo stebėjimi  kameras naudoti namų apsaugai. Nors toks nepasitikėjimas ir gali atrodyti keistas, tačiau itin dažnai pasitaikantys atvejai, kuomet namus tvarkantys asmenys vagiliauja arba „skolinasi“ daiktus, o auklės nepagarbiai elgiasi su vaikais, kalba patys už save. Norint užtikrinti maksimalų saugumą, slaptos kameros gali smarkiai padėti sudėlioti visus taškus ant i.

Šie prietaisai taip pat naudojami itin saugomose vietose, slaptomis kameromis galite sekti nepatikimus žmones, rinkti įkalčius, išsiaiškinti seniai slėptą tiesą ar demaskuoti jus apgaudinėjančius žmones.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių modelių, dydžių ir funkcijų už,maskuotu mini slpatų vaizdo kamerų. Jos gali būti puikiai įrengiamos šalia dekoracijų arba jau įmontuotos dažnai naudojamuose bei įtarimo nesukeliančiuose daiktuose. Kameros gali veikti skirtingą laiką – nuo keleto iki keliolikos valandų. Labai svarbu, kad iš anksto apgalvotumėte, kokio tipo prietaisas jums geriausiai tiks ir neišduos jūsų ketinimų. Jei kyla problemų renkantis kamerą, visuomet galite konsultuotis su mūsų darbuotojais, kurie pasiruošę padėti jums rūpimais klausimais.

Parduodame naujus, patikimus įrenginius ir suteikiame jiems garantijas, o esant poreikiui, apmokome, kaip jais naudotis ir kaip juos išbandyti. Visi jie nesunkiai prižiūrimi ir valdomi, todėl nesukels sunkumų net ir tiems, kurie sekimo prietaisais naudojasi pirmą kartą.

Neleiskite nežinomybei jus užvaldyti – rinkitės sekimo įrangą, kuri greitai išspręs visas jus kamuojančias problemas.

 

Visas prekes siunčiame į visus Lietuvos miestus : Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena, Mažeikiai, Telšiai ir kitus miestus

 

Nemokamas pristatymas

Ar NEMOKAMAS prekių pristatymas?

Taip – nemokamai siunčiame po visą EUROPĄ

Lietuvoje prekes pristatome per vieną darbo dieną.

Kurjerių arba į paštomatą.

Ar yra galimybė atsiskaityt pristatant prekes?

Taip – galite susimokėti už prekes gavus užsakymą.

Ar konsultuojate telefonu?

Taip- galite skambinti šiuo numeriu +370-684-11114

Padėsiu Jums išsirinkti reikiamą prekę, arba suteiksiu konsultaciją