• Užmaskuotos kameros

  Slaptos kameros

  Slapta kamera – tai ne tik amerikietiškos laidos, kuriose aktoriai su žmonėmis krečia įvairias išdaigas, pavadinimas. Tai realūs įrenginiai, dažnai naudojami patiems įvairiausiems tikslams. Jas galite montuoti bet kokiose pageidaujamose patalpose – namuose, sandėlyje, automobilyje, biure ir t. t. Kai kurios slaptos kameros gali padėti fiksuoti vaizdą, kuomet esate viešose vietose ar renginiuose.

  Slaptos kameros turi skirtingus techninius parametrus, kurie priklauso nuo įrenginio paskirties ir jūsų poreikių. Tačiau visų veikimo principas labai panašus – jūs aktyvuojate kameros veikimą ir ji įrašo vaizdą arba vaizdą ir garsą (priklausomai nuo pasirinkimo). Dažniausiai šiais įrenginiais užfiksuotą vaizdo medžiagą galite stebėti kompiuteriu ar kitu išmaniuoju įrenginiu arba pasirinkti funkciją, kuria visa surinkta informacija bus įrašyta į atminties kortelę. Pastarąją galėsite panaudoti bet kokiu jums patogiu metu.

  Slaptos kameros yra nedidelės ir gali būti nesunkiai įmontuojamos, mūsų parduotuvėje rasite įvairių modelių, kurie leidžia jas puikiai užmaskuoti. Pavyzdžiui, galime pasiūlyti slaptas kameras, įmontuotas laikrodžiuose, tušinukuose ar net akiniuose. Šie prietaisai taip pat turi naktinio filmavimo režimus ir gali fiksuoti itin aukštos, HD kokybės vaizdus. Jei vietoje vaizdo įrašų jums pakanka ir nuotraukų, yra slaptų kamerų, kurios dar ir fotografuoja.

  Slaptos kameros gali būti naudojamos dėl daugelio priežasčių. Vieni kameras įrenginėja tam, kad prižiūrėtų savo vaikus. Tai itin svarbu, kol jie dar maži arba yra jau ūgtelėję, tačiau nerimaujate dėl tam tikro jų elgesio. Pasaulyje itin populiaru slaptas kameras naudoti auklių ar namų tvarkytojų priežiūrai. Nors toks nepasitikėjimas ir gali atrodyti keistas, tačiau itin dažnai pasitaikantys atvejai, kuomet namus tvarkantys asmenys vagiliauja arba „skolinasi“ daiktus, o auklės nepagarbiai elgiasi su vaikais, kalba patys už save. Norint užtikrinti maksimalų saugumą, slaptos kameros gali smarkiai padėti sudėlioti visus taškus ant i.

  Šie prietaisai taip pat naudojami itin saugomose vietose, slaptomis kameromis galite sekti nepatikimus žmones, rinkti įkalčius, išsiaiškinti seniai slėptą tiesą ar demaskuoti jus apgaudinėjančius žmones.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių modelių, dydžių ir funkcijų slaptas kameras. Jos gali būti puikiai įrengiamos šalia dekoracijų arba jau įmontuotos dažnai naudojamuose bei įtarimo nesukeliančiuose daiktuose. Kameros gali veikti skirtingą laiką – nuo keleto iki keliolikos valandų. Labai svarbu, kad iš anksto apgalvotumėte, kokio tipo prietaisas jums geriausiai tiks ir neišduos jūsų ketinimų. Jei kyla problemų renkantis kamerą, visuomet galite konsultuotis su mūsų darbuotojais, kurie pasiruošę padėti jums rūpimais klausimais.

  Parduodame naujus, patikimus įrenginius ir suteikiame jiems garantijas, o esant poreikiui, apmokome, kaip jais naudotis ir kaip juos išbandyti. Visi jie nesunkiai prižiūrimi ir valdomi, todėl nesukels sunkumų net ir tiems, kurie sekimo prietaisais naudojasi pirmą kartą.

  Neleiskite nežinomybei jus užvaldyti – rinkitės sekimo įrangą, kuri greitai išspręs visas jus kamuojančias problemas.

  Visas prekes siunčiame į visus Lietuvos miestus : Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena, Mažeikiai, Telšiai ir kitus miestus

  {opfaqblock:3}

 • Wi FI slaptos kameros
 • 3G / 4G Kameros

  Kameros su SIM kortelėmis 3G 4G

  Stebėjimo kameros šiandien yra pasirenkamos vis dažniau. Tokia galimybė leidžia užtikrinti dar didesnį aplinkos saugumą, padeda fiksuoti įvairius pažeidimus, ir t.t. 3g 4g stebėjimo kamera yra pritaikoma įvairiuose objektuose: gyvenamuosiuose namuose, komercinės paskirties pastatuose ir jų išorėje, sodo nameliuose, automobilių stovėjimo aikštelėse, ir t.t. Kiekvienam yra žinomas posakis, kad atsargumas gėdos nedaro, tad net ir tuomet, jei manote, kad jūsų aplinka yra visiškai saugi, vertėtų nepamiršti ir tam tikrų apsaugos priemonių, kurios visada gali garantuoti kur kas didesnį saugumą. Stebėjimo kamerų pasirinkimas yra ganėtinai didelis, tad neretai yra keliamas klausimas, kurios jų galėtų būti geriausiu pasirinkimu. Praktika rodo, kad geriausia rinktis ne kameras su galimybe stebėti vaizdus realiuoju laiku: pažeidimai gali būti užfiksuojami iš karto, bet ne praėjus tam tikram laiko tarpui, kuomet vaizdo įrašai yra perkeliami į kompiuterį.

  Vaizdo stebėjimas mobiliuoju internetu

  3 g 4 g kamera yra skirta fiksuojamus vaizdus stebėti mobiliuoju internetu, todėl ji gali būti naudojama net ir tose patalpose, kuriose nėra Wi-fi. Pavyzdžiui, tokios stebėjimo kameros gali būti naudingos stebėti sodo namelio aplinką: net ir tuomet, kai nebūsite šioje teritorijoje, galėsite stebėti, kas vyksta aplink, ir galbūt tai paskatins imtis kitų atsargumo priemonių (pavyzdžiui, gali būti naudinga įsirengti pakankamai patikimą tvorą, pasvarstyti apie galimybę įsirengti signalizaciją, ir t.t.) Nors šiandien įvairioms saugos priemonėms vis dar yra skiriama pernelyg mažai dėmesio, tačiau tikrai be reikalo – pasirūpinti savo saugumu galima tikrai nedidelėmis investicijomis ir minimaliomis pastangomis.

  Vaizdo stebėjimas neribotu atstumu

  Šiuolaikinės stebėjimo kameros suteikia galimybę fiksuojamus vaizdus stebėti iš visai kito pasaulio krašto, todėl visai nesvarbu, kur jūs būtumėte, visada galėsite pasitikrinti, kas vyksta stebimoje teritorijoje. 3 g 4g stebėjimo kamera turi specialią programėlę, prie kurios prisijungę galite gauti jus dominančią informaciją apie tai, kas šiuo metu vyksta aplinkoje. Prisijungti prie šios programėlės galite akimirksniu, ir netrukus bus pradedamas sklandus vaizdo įrašų transliavimas. Žinoma, nėra jokio reikalo nuolatos tikrinti, kas šiuo metu vyksta aplinkoje: dauguma šiuolaikinių kamerų turi judesio aptikimo funkciją, kuri leidžia aptikti tam tikrą judesį, ir apie tai įspėti kameros savininką. Gavę pranešimą galėsite prisijungti prie naudojamos programėlės, ir netrukus sužinosite, kas vyksta stebimoje aplinkoje.

  Kamera veikia su SIM kortele

  3g 4g stebėjimo kameros veikia su SIM kortele: galite pasirinkti bet kurio operatoriaus kortelę (svarbiausia yra tai, kad ji turėtų veikiantį interneto ryšį). Kameros su SIM kortelėmis gana dažnai yra pritaikomos tokiose vietovėse, kuriose nėra interneto ryšio (tai gali būti atoki sodyba, ir pan.) Kartais interneto įvedimas gali būti ganėtinai keblus ir reikalaujantis nemažų išlaidų, tačiau tuomet, jei pasirinksite kamerą su mobiliuoju internetu, viskas vyks gerokai paprasčiau.

  Fizinių asmenų apsauga

  Vaizdo stebėjimo kamera taip pat puikiai pasitarnauja ir tada, kai norima užtikrinti fizinių asmenų saugumą. Pavyzdžiui, jei jūsų tėvai ar seneliai gyvena atokioje sodyboje, galite užtikrinti jų saugumą pasirinkdami vaizdo stebėjimo kamerą. Pagyvenę žmonės kartais  užmiršta užsirakinti duris, gali susižeisti dirbdami sodo darbus, ir t.t., todėl stebėjimo kamera leidžia įsitikinti, ar jiems viskas gerai. Taip pat tokia kamera gali padėti apsisaugoti nuo įsilaužėlių: jei stebimoje teritorijoje pastebėsite įtartinus asmenis, tokiu atveju galėsite iškviesti policijos pareigūnus, kurie pasirūpins jūsų artimųjų saugumu.

  Didelis kamerų funkcionalumas

  Šiuolaikinės kameros pasižymi ypatingai dideliu funkcionalumu, tad kiekvienu atveju tikrai bus galima pasirinkti būtent tokią kamerą, kuri galėtų geriausiai pateisinti jūsų poreikius. Gali būti aktualu pasidomėti, ar 3g 4 g stebėjimo kamera turi naktinio matymo funkciją, įvertinti, kokia yra atminties kortelės talpa, įsitikinti, kad vaizdo kokybė yra nepriekaištinga, ir t.t. Kiekvieno mūsų poreikiai yra labai skirtingi, tad pasvarstykite, kokie kriterijai jums yra patys svarbiausi, ir tai jums padės priimti tam tikrus sprendimus.

  Galimybė rinktis užmaskuotas kameras

  Jei baiminatės, kad vaizdo stebėjimo kamera bus pernelyg pastebima, ir būtent tai tam tikrus asmenis sulaikys nuo įprastos veiklos, tokiu atveju galite rinktis slaptas kameras, kurios atrodo tarsi kiti įprasti daiktai (pavyzdžiui, dūmų detektoriai, žibintai, ir t.t.) Tokia kamera tikrai nesukels jokių įtarimų, o jūs galėsite paprasčiau surinkti tam tikrą aktualią informaciją, kuri gali padėti įsitikinti tam tikrų asmenų sąžiningumu, surinkti tam tikrus įkalčius, ir t.t.

  Išsirinkite geriausią vaizdo kamerą

  Pasirinkimo galimybių šiandien turime iš tiesų daug, tad kiekvienas mūsų gali rasti būtent tokią kamerą, kuri galėtų geriausiai pateisinti asmeninius poreikius. Pravartu atsižvelgti į tai, ar vaizdo stebėjimo kamera yra pakankamai funkcionali, įvertinti, ar ji gali būti sėkmingai pritaikoma tam tikroje stebimoje teritorijoje, o prireikus taip pat galima pasitarti ir su specialistais, kurie galės pasiūlyti tinkamiausias vaizdo stebėjimo kameras.

  {opfaqblock:3}

puslapyje
Rodoma 1 - 32 iš 50 dalykų

Slaptos sekimo kameros

Slapta sekimo kamera – tai ne tik amerikietiškos laidos, kuriose aktoriai su žmonėmis krečia įvairias išdaigas, pavadinimas. Tai realūs įrenginiai, dažnai naudojami patiems įvairiausiems tikslams. Jas galite montuoti bet kokiose pageidaujamose patalpose – namuose, sandėlyje, automobilyje, biure ir t. t. Kai kurios slaptos kameros gali padėti fiksuoti vaizdą, kuomet esate viešose vietose ar renginiuose.

Slaptos kameros turi skirtingus techninius parametrus, kurie priklauso nuo įrenginio paskirties ir jūsų poreikių. Tačiau visų veikimo principas labai panašus – jūs aktyvuojate kameros veikimą ir ji įrašo vaizdą arba vaizdą ir garsą (priklausomai nuo pasirinkimo). Dažniausiai šiais įrenginiais užfiksuotą vaizdo medžiagą galite stebėti kompiuteriu ar kitu išmaniuoju įrenginiu arba pasirinkti funkciją, kuria visa surinkta informacija bus įrašyta į atminties kortelę. Pastarąją galėsite panaudoti bet kokiu jums patogiu metu.

Slaptos kameros yra nedidelės ir gali būti nesunkiai įmontuojamos, mūsų parduotuvėje rasite įvairių modelių, kurie leidžia jas puikiai užmaskuoti. Pavyzdžiui, galime pasiūlyti slaptas kameras, įmontuotas laikrodžiuose, tušinukuose ar net akiniuose. Šie prietaisai taip pat turi naktinio filmavimo režimus ir gali fiksuoti itin aukštos, HD kokybės vaizdus. Jei vietoje vaizdo įrašų jums pakanka ir nuotraukų, yra slaptų kamerų, kurios dar ir fotografuoja.

Slaptos sekimo  kameros gali būti naudojamos dėl daugelio priežasčių. Vieni kameras įrenginėja tam, kad prižiūrėtų savo vaikus. Tai itin svarbu, kol jie dar maži arba yra jau ūgtelėję, tačiau nerimaujate dėl tam tikro jų elgesio. Pasaulyje itin populiaru slaptas kameras naudoti auklių ar namų tvarkytojų priežiūrai. Nors toks nepasitikėjimas ir gali atrodyti keistas, tačiau itin dažnai pasitaikantys atvejai, kuomet namus tvarkantys asmenys vagiliauja arba „skolinasi“ daiktus, o auklės nepagarbiai elgiasi su vaikais, kalba patys už save. Norint užtikrinti maksimalų saugumą, slaptos sekimo kameros gali smarkiai padėti sudėlioti visus taškus ant i.

Šie prietaisai taip pat naudojami itin saugomose vietose, slaptomis kameromis galite sekti nepatikimus žmones, rinkti įkalčius, išsiaiškinti seniai slėptą tiesą ar demaskuoti jus apgaudinėjančius žmones.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių modelių, dydžių ir funkcijų slaptas sekimo kameras. Jos gali būti puikiai įrengiamos šalia dekoracijų arba jau įmontuotos dažnai naudojamuose bei įtarimo nesukeliančiuose daiktuose. Kameros gali veikti skirtingą laiką – nuo keleto iki keliolikos valandų. Labai svarbu, kad iš anksto apgalvotumėte, kokio tipo prietaisas jums geriausiai tiks ir neišduos jūsų ketinimų. Jei kyla problemų renkantis kamerą, visuomet galite konsultuotis su mūsų darbuotojais, kurie pasiruošę padėti jums rūpimais klausimais.

Parduodame naujus, patikimus įrenginius ir suteikiame jiems garantijas, o esant poreikiui, apmokome, kaip jais naudotis ir kaip juos išbandyti. Visi jie nesunkiai prižiūrimi ir valdomi, todėl nesukels sunkumų net ir tiems, kurie sekimo prietaisais naudojasi pirmą kartą.

Neleiskite nežinomybei jus užvaldyti – rinkitės sekimo įrangą, kuri greitai išspręs visas jus kamuojančias problemas.

Visas prekes siunčiame į visus Lietuvos miestus : Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena, Mažeikiai, Telšiai ir kitus miestus

Slaptos kameros

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Slaptos kameros?

Populiariausios Wi fi kameros- per jas galima stebėti vaizdą gyvai iš bet kurios pasaulio šalies. 

Didėlis prekių pasirinkimas

Kokios  yra kameros mažiausios kategorijoje - Slaptos kameros?

Tūrime mikro kameras, kurias galima įmontuoti į daiktus, paslėpti arba užmaskuoti namuose.

Ar tūrite slaptas kameras veikiančias 4g ( su sim kortele)

Taip tūrime šias kameras, užmaskuotas judesio daviklyje arba dūmų detektoriuje